منوهای نصب در پنل مدیریت

آچار فرانسه اینترنت مارکتینگ

بسیاری از افراد وقتی محصول یا خدماتی را می خواهند، اول آن را در اینترنت جستجو می کنند. اگر شما در اینترنت وب سایت خوب و شایسته ای داشته باشید، مشتریان بیشتری به سراغ شما خواهند آمد !

برای داشتن یک وب سایت حرفه ای، شرکت های طراحی سایت، عددی بین ۵ الی ۱۵ میلیون تومان دریافت می کنند. شرکت هایی هم که با اعداد کمتر کار می کنند، چنان که باید حرفه ای نیستند و نتیجه ی کار آنقدر شایسته نیست که باعث اعتماد و جذب مشتریان شود .

پرداخت چند میلیونی تازه اول ماجرای داشتن یک سایت است ! و قسمت ساده ی آنست

یک سایت باید نگهداری و پیوسته به روز شود. باید روی موقعیت آن در موتورهای جستجو کار کرد و  باید برای افزایش فروش و بازاریابی آن همیشه برنامه های تازه ای داشت !

در شرکت های بزرگ، ممکن است یک واحد یا چند کارشناس به این موضوع تخصیص پیدا کند. اما در شرکت های کوچکتر که این کار توجیه اقتصادی ندارد چه باید کرد ؟!

افرادی که در این امر کارشناس و خبره هستد حداقل ماهی دو و نیم میلیون تومان حقوق خواهند گرفت و خیلی از شرکت ها نیاز به کاری تمام وقت در این زمینه هم ندارند !

سپردن این کاره به بیرون از شرکت هم مسایل خاص خودش را دارد … استفاده از اینترنت و فرصتهای مارکتینگ در اینترنت واقعا یک تخصص است .که یافتن کسی که هم کسب و کار شما را بشناسد و هم این تخصص را داشته باشد واقعا سخت است اگر غیر ممکن نباشد .

این مطلب رو هم از دست ندید:
  قوانین برندسازی

 

پس راه حل چیست ؟!

پیشنهاد ما آموزش این مهارتها به کارمندان و اعضای داخلی شرکت خودتان است !

ما در یک دوره اینترنتی سه ماهه، بصورت قدم به قدم، مراحل عملیِ ساخت یک سایت، راه اندازی فروشگاه اینترنتی، اضافه کردن امکانات دیگر، تولید محتوای تبلیغاتی و بازاریابی اینترنتی را به همراه صدها نکته ی حرفه ای و کاربردی، برای رسیدن به این هدف را ، به شما آموزش خواهیم داد.

 فایل صوتی توضیحات دوره

می خواهم از این فرصت عالی استفاده کنم

اطلاعات بیشتر: www.modiriran.ir/a4

 

می خواهم از این فرصت عالی استفاده کنم
با کانال تلگرامی مدیران ایران، همیشه بروز باشید ...
شما هنوز وارد سایت نشده اید تا پیشنهاد فوق العاده ما را برای همکاری در فروش بشنوید !

ورود

۰ پاسخ به "آچار فرانسه اینترنت مارکتینگ"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© کلیه حقوق برای «مدیران ایران» محفوظ است.
X