منوهای نصب در پنل مدیریت

افزایش سود با اعمال خلاقیت +دانلود فایل صوتی مقاله

فرد حلال مشکلات و خلاق، رویکردی نوآورانه در قبال انتخاب های تجاری دارد و خود را به گروه اولیه ی انتخاب ها در جدول سود آوری محدود نمی سازد.

فایل صوتی این مقاله را همین جا بشنوید.
حجم در حدود ۳MB  و مدت زمان ۳ دقیقه

در زیر گام هایی برای بهبود سود حاصل آماده است:

۱- در جلسه حل مشکلات به انتخاب های بیشتری دست یابید.

همواره به نظر می رسد انتخاب های محدودی در جدول های سود وجود دارد.چرا ؟ اگر تلاش کنید به سه انتخاب دیگر دست یابید شاید به موردی بربخورید که سود بیشتری در مقایسه با دیگر موارد عاید می سازد. اگر به مقایسه ی انتخاب هایی می پردازید که توسط دیگران مطرح شده ، مذاکراتی خلاق ترتیب دهید تا ببینید آیا می توانید انتخاب های بهتر و بیشتری را ایجاد کنید و معامله را شیرین تر سازید.

۲- سود را به حداکثر برسانید.

یک جدول سود معمولا از تخمین های کم و متوسط و زیاد برای گروه بندی نتایج  استفاده می کند. انجام این کار خوب است، ولی شاید بتواند در بخش اجرا سود آوری را افزایش دهید. یک تلاش خلاق واقعا درخشان به شما کمک می کند به نتیجه بسیار بالایی دست یابید. اگر علاقمندید که تلاش و قدرت تخیل خود را در بخش اجرا به کار ببندید معقول خواهد بود که ستون چهارمی به جدول سود خود بیافزایید که نشان دهنده نتایج بیش از انتظار یا نتایج بسیار عالی در کنار پیش بینی های کم و متوسط و زیاد باشد.

۳- ضررها را به حداقل برسانید.

می توان به راه هایی خلاق برای محافظت حود در قبال ضرر و زیان حاصل دست یافت . در جلسه حل مشکل گروهی زمانی را به یافتن راه هایی اختصاص دهید که از ریسک بکاهد و شرایط منفی را به حداقل برساند. آیا می توانید یک معامله خلاقانه انجام دهید که شما را در قباال برخی از خطرات احتمالی حفاظت می کند؟

این مطلب رو هم از دست ندید:
  تکنیکهای خلاقیت

۴- کیفیت تخمین های خود را بهبود بخشید.

پیش بینی بهتر از تعداد حدس ها ی اشتباه می کاهد و تلاش خلاقانه برای حل مشکل به منظور دستیابی به پیش بینی بهتر ممکن است فاصله میان  حدس های ساده و پیچیده ی شما را کاهش دهد. با صرف قدری وقت  به دنبال نمونه های بهتری باشید که بتوانید موقعیت خود را با آن  ها مقایسه کنید.ابزار پیش بینی دیگری به دست بیاورید و آن ها را امتحان کنید .

مدیران ایران


با کانال تلگرامی مدیران ایران، همیشه بروز باشید ...
شما هنوز وارد سایت نشده اید تا پیشنهاد فوق العاده ما را برای همکاری در فروش بشنوید !
ورود

۰ پاسخ به "افزایش سود با اعمال خلاقیت +دانلود فایل صوتی مقاله"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© کلیه حقوق برای «مدیران ایران» محفوظ است.
X