• Mp4 Porno
 • vinporn.com
 • خانه » مقالات مدیریتی » رهبری » ایجاد انگیزه با درگیر شدن در کار+دانلود فیلم
  ایجاد انگیزه با درگیر شدن در کار
  ایجاد انگیزه با درگیر شدن در کار

  ایجاد انگیزه با درگیر شدن در کار+دانلود فیلم

  به عنوان یک رهبر، مطمئناً دوست دارید به شما به چشم یک مقام مسئول نگاه بشود، اما رهبرهای خوب کسانی هستند که خودشان را عضوی از تیم میدانند. فقط وقتی که اعضای تیم شما را هم ردیف خودشان ببینند، نسبت به کارشان تعهد کامل پیدا میکنند. ولی، خیلی چیزها هست که به ضررتان است. شما لقب و جایگاه بهتری دارید، دفتر کارتان بزرگتر است، احتمالاً یک جای پارک خوب هم به شما دادند، مدارک تحصیلی‌تان بهتر و بالاتر است، چیزهای بیشتری بدست آوردید، و خیلی چیزهای دیگر. چیزهای زیادی هست که باعث میشود متفاوت از پرسنل زیردستتان دیده بشوید. موفقیت شما در این است که بتوانیداین حس را تا انجایی که ممکن است در انها کم کنید.

  ساده ترین راه برای رسیدن به همچین هدفی، این است که به دفترشان بروید، یا مثلا روابط عمومی، یا مرکز فروش، و در کنار پرسنل، خودتان را با کار درگیر کنید. وقتی این کار را کردید، به انها نشان دادید که جزئیات کار برایتان مهم است و برای کاری که انها میکنند ارزش قائلید. و فکر نمیکنید که از اونها بالاتر هستید و میایید در سنگر کنار انها و مثل خودشان با کار میجنگید! بگذارید دو تا چیز کوچک را در مورد این موضوع به شمابگویم. اولین چیزی که میخواهم بگویم یک روشی است که چند سال پیش خیلی معروف شده بود. به اسم روش MBWA، یعنی مدیریت با سرکشی!

  ماجرای این ایده این بود که توی محیط کار سرک بکشید و سعی کنید درچشم باشید و به پرسنل‌تان نزدیک بشوید. اما من ازشما میخواهم که یک قدم جلوتر بروید. آستینها را بالا بزنید و با کار درگیر بشوید. یک کم وقت صرف کنید و خودتان کار را انجام بدهید. اگر این حمایت و کمک را از خودتان نشان بدهید، خیلی سریع برای پرسنل از قالب رئیس در میایید و تبدیل به یک انسان میشوید! مثلاً فرض کنید مدیر یک فرودگاه کوچک هستید، حالا بد نیست هر از گاهی بروید خودتان باک هواپیما را پر کنید. شاید مدیر رستورانهای زنجیره ای باشید، خب، چند تا بشقاب بشورید و دو سه تا از غذاها را شما ببرید سر میز مشتری. اگر یک مدیر مرکز ارتباطی هستید، چند تا تلفن را خودتان جواب بدهید. همراه پرسنلتان کار کنید که نشانشان بدهید کار کردن چقدر اهمیت دارد.

  دومین چیزی که میخواهم بگویم، به مواقع بحرانی برمیگردد یا دردسرهایی که موقع زیاد شدن فشار کاری بوجود می آید. برای مثال تصور کنید،شما یک مشتری جدید دارید که یه سفارش خیلی بزرگ به شما داده شده است. سفارشی که شما میدانید به اضافه کاری پرسنل‌تان احتیاج دارد. چه کسی باید تا دیروقت سر کار بماند و روز تعطیل با چایی و شیرینی منتظر کارمندها باشد که برای اضافه کاری بیایند سر کار؟ معلوم است! این کار را شما باید بکنید! خیلیها فکر میکنند که ایجاد انگیزه یعنی به آنها چیز و یا پول اضافه بدهید. این درست نیست. بهترین محرک، با اختلاف زیاد نسبت به محرکهای دیگر، حضور سازنده‌ی شما در کنار اعضای تیم است.

  وقتی زمان کمی راصرف میکنید که در کنار پرسنل، خودتان هم با کار درگیر بشوید، انها با عزم بیشتری به کارشان میچسبند و به شما با احترام و اعتماد بیشتری نگاه میکنند.

  منبع : مدیران ایران

  همچنین ببینید

  چگونه رهبری ایده ال باشیم ؟

  رهبر ایده آل : چگونه کنترل را در دست بگیرید؟ اینکه یک موقعیت قدرتمند به …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.