منوهای نصب در پنل مدیریت

برترین شرکت های مشاوره مدیریت در سال ۲۰۱۵

 دنیا در حال دگرگونی است و بیشتر مشاورین، هنوز می خواهند برای شرکت “مک کنزی” کار کنند. شرکت زبده و منحصر به فردی که به “هاروارد شرکت های مشاوره” نیز مشهور است بار دیگر رقیب بزرگ خود شرکت “باین” را شکست داد و مجدد در رده اول لیست برترین شرکت های مشاوره مدیریت آمریکا شمالی، به انتخاب وب سایت”والت” که هرساله لیست برترین شرکت های مشاوره مدیریت را ارائه می کند، قرار گرفت. شرکت مکنزی برای چهاردهمین سال متوالی به عنوان معتبرترین شرکت مشاوره مدیریت برگزیده شد.
مشاوره مدیریت
مشاوره مدیریت

چرا اعتبار برای شرکت های مشاوره مدیریت مهم است؟ قطعأ، افراد و شرکت ها برای حل و فصل نیازها و خواسته های مدیریتی و سازمانی خود سعی می کنند به معتبرترین شرکت ها رجوع کنند. از سویی دیگر، جویندگان کار و فارغ التحصیلان دانشگاهی تلاش دارند تا به بهترین و معتبرترین شرکت های مشاوره مدیریت وارد شوند چرا که وجود نام هایی همچون “مک کنزی” یا “گروه مشاورین بوستون” در رزومه کاری افراد می تواند آینده شغلی و کاری آنها را دگرگون کند.

وب سایت “والت”از طریق نظر سنجی از بین ۹۰۰۰ مدیر و مشاور، از بین ۱۰۰ شرکت معرفی شده، ۱۰ شرکت برتر را انتخاب کرده است. مشاوران، به شرکت ها  در مقیاسی بین ۱ تا ۱۰ برمبنای شاخص هایی چون اعتبار، فرهنگ شرکت، جبران خسارت، تعادل کار و زندگی و عوامل دیگر امتیاز دادند.

در رده بندی امسال، شرکت هایی نظیر “دلویت”، پرایس واترهاوس” و “اولیور وایمن” در این لیست بالا آمدند، درحالیکه “شرکت متخصصین اکسنچر” سقوط قابل توجهی از ۱۰ شرکت اول به رده بیستم این رده بندی داشت. شرکت “برایداسپن” در اولین سال شروع به کار خود، جای شرکت اکسنچر را در بین ده شرکت برتر مشاوره مدیریت گرفت. تعهد این شرکت به اثرات اجتماعی اقدامات خود، باعث بالارفتن امتیاز آن در این رده بندی شده است.

این مطلب رو هم از دست ندید:
  نگاهی دقیق به ۱۱ روند بازاریابی درسال ۲۰۱۵

سردبیر “والت”، “فیل استات” بیان کرد که شرکت های مشاوره، برترین انتخاب فارغ التحصیلان مدارس مدیریت و بازرگانی می باشد، اما امروزه، صنایع فناوری اطلاعات، سعی در جذب بسیاری از فارغ التحصیلان نخبه رشته MBA را دارند. به همین سبب، بیشتر شرکت های مشاوره مدیریت در حال تغییر در سیستم مدیریت داخلی خود و افزایش سطح کیفیت زندگی کارکنانشان هستند و به سوی کاهش ساعات اداری ، افزایش فرصت های مسافرت، انعطاف پذیری زمانی و دورکاری حرکت کرده اند.

استات ادامه می دهد که شرکت های مشاوره، رقایت بر سر ارتقای کیفیت زندگی را شروع کرده اند و این مطلب به صورت الگویی در چند سال گذشته وجود داشته و باعث شده که بتوانند به جایگاه بهتری در رده بندی شرکت های مشاوره مدیریت دست پیدا کنند.

۱۰ شرکت برتر مشاوره مدیریت بر اساس بررسی سالانه “والت” در زیر آمده است:

۱- مک کنزی

۲- باین

۳- گروه مشاورین بوستون

۴- دلویت

۵- پرایس واترهاوس

۶- اولیور وایمن

۷- براتل

۸- کرنراستون

۹- ای. تی. کرنی

۱۰- برایداسپن

 

مدیران ایران

۰ پاسخ به "برترین شرکت های مشاوره مدیریت در سال ۲۰۱۵"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© کلیه حقوق برای «مدیران ایران» محفوظ است.
X