منوهای نصب در پنل مدیریت

بهترین MBA مجازی کجاست

بهترین MBA مجازی کجاست

خیلی از کسانی که دوره کارشناسی در زمینه های مختلف همچون مهندسی بوده اند بعد از مدتی ، در نقش مدیر و سرپرست نیاز دارند تا با مباحث مدیریتی بیشتر آشنا شوند .کنکور و دوباره درس خواندن و بعد پیوستن به دانشگاه هایی که چندان کاربردی نیستند نمی تواند مشکل آنها را حل کند .

دوره های MBA برای همین ایجاد شده اند . دقیقا برای کسانی که بعد از تحصیلات پایه خود نیاز به توسعه دانش مدیریتی خود دارند و این دانش را کاربردی و عملی می خواهند ، بدون دردسرهای رایج درس خواندن . درس خواندنی شیرین و کاربردی.

موسسات و مراکز مختلف آموزشی دوره های MBA را ارائه می دهند . هر کدام ویژگی های خاص خودشان رادارند .

برخی از موسسات نسخه های کوتاه شده ای از MBA را هم ارائه می دهند البته به شکل طبیعی با توجه به موج علاقمندان دوره های MBA موسسات و مراکز آموزشی مختلفی به عرضه کنندگان دوره های MBA پیوسته اند ، طبیعتا برخی مفید و برخی فقط با انگیزه کسب سود برای برگزار کننده .

اگر شما هم علاقمند هستید دانش مدیریتی خودتان را توسعه دهید دورهMBA  می تواند انتخاب خوبی باشد . به شرط آنکه انتخاب درستی داشته باشید از موسسه و مرکز آموزشی .

برای انتخاب مرکز آموزشی حتما به تعهد علمی موسسه آموزشی ، اساتید ، سطح کیفی ، شرکت کنندگان ، شرایط اجرا ، برنامه آموزشی ، هزینه و  تجربه ی دانشجویان قبلی توجه داشته باشید .

  • اگر آموختن از طریق اینترنت برای شما جالب است .
  • اگر علاقمند هستید از استادان به نام مدیریت مطالب مدیریتی را در هر محلی که می خواهید بیاموزید .
  • اگر فرصت کافی برای شرکت در کلاسهای حضوری ندارید .
  • اگر تحصیل در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برایتان جذاب است .
این مطلب رو هم از دست ندید:
  مشاوره - کجا MBA بخوانم؟

شرکت در دوره های مجازی MBA   دانشکده مدیریت دانشگاه تهران می تواند برای شما هم یک انتخاب عالی باشد .

بنابر این پاسخ به سوال :بهترین MBA مجازی کجاست   را در صورتی می توانیم دوره های MBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بدانیم که  شرایط مطرح شده را دارا باشند .

اگر شما علاقمند به آموختن اینترنتی نیستند و ترجیح میدهید تمام دوره را به شکل حضوری بگذارنید حتما باید در جستجوی یک انتخاب دیگر باشید.

 

بهترین MBA مجازی کجاست
DBA-MBA

۱ پاسخ به "بهترین MBA مجازی کجاست"

  1. سلام من پیرو با کمک شما در دانشگاه تهران MBA به شکل نیمه حضوری خوندم و واقعا عالی بود مممنونم. می خواهم ادامه دهم امکانش هست DBA هم همانجا بخونم؟

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© کلیه حقوق برای «مدیران ایران» محفوظ است.
X