منوهای نصب در پنل مدیریت

کارشناسی که وب سایت شما را حرفه ای خواهد کرد !

این روزها داشتن یک وب سایت خوب یک انتخاب نیست یک الزام است .
اما سایت مثل یک موجود زنده است اگر به آن نرسند خواهد مرد ! و از یک سایت مرده نمی توانیم انتظار داشته باشیم که برایمان مفید باشد .
چطور می شه یک سایت را زنده نگاه داشت ؟
شرکت های متوسط و کوچک برای داشتن یک وب سایت خوب و به روز چه کنند ؟
مبلغی چند میلیونی را به یک شرکت طراح سایت بپردازند و سایتی تحویل گرفته اند . حالا یک نفر را استخدام کنند که پیوسته سایتشان را زنده نگه دارد ! چنین فرد کارشناسی حداقل ماهی دو میلیون تومان حقوق نیاز دارد . خیلی از شرکت ها برایشان پرداخت این مبلغ توجیه ندارد . و کاری تمام وقت برای این موضوع ندارند !پس چه کنند ؟

این مشکلی است که مدیران مختلفی آنرا با ما در میان گذاشته اند و ما برای آن راهکاری طراحی کرده ایم . دوره ای برای تربیت کارشناس فضای اینترنتی شما !

اگر مدیر هستید می توانید خودتان یا یکی از پرسنل شرکت را برای حضور در این دوره در نظر بگیرید تا علاوه بر مسولیت های دیگری که بر عهده دارند این بخش از وظایف کارشناسی را هم بتوانند به شکلی مناسب انجام دهند .

 

در دوره ای که خواهیم داشت گام به گام باهم پیش خواهیم رفت و یک دوره کاملا کاربردی و عملی است .

همه ی دوره ی اینترنتی خواهد بود و کارشناسی که معرفی فرموده اید می تواند حتی در منزل یا محیط کارش بدون اتلاف وقت از مطالب آن استفاده کند .

این مطلب رو هم از دست ندید:
  آموزش شبکه سازی حرفه ای - بخش دوم

به مدت سه ماه همراه و پشتیانی کاملی برای به ثمر رسیدن آموخته ها باهم خواهیم داشت .

هدف این دوره تربیت کارشناسی که وب سایت شما را حرفه ای خواهد کرد ! برای داشتن وب سایتی حرفه ای در صنعت و کسب و کار خودتان می توانید فرصتهای تازه ای  را برای خودتان خلق کنید و با هزینه ای بسیار اندک نسبت به رقبا یک سرو گردن بالاتر بروید 🙂

بزودی این دوره ی عالی را به شکل کامل به شما معرفی خواهیم کرد . لطفا اگر موردی هست که فکر می کنید اگر در طراحی آن لحاظ شود می تواند مفید تر باشد در کامنتهای این پست حتما بفرمایید .

تخفیف نود درصدی ویژه و بی تکرار برای طراحی وب سایت به کمک وردپرس را برای مشاهده ی یکی از بخشهای این دوره عالی در فاصله عید تا عید تقدیم حضور شما کرده ایم تا بتوانید آنرا ببینید و از آن استفاده کنید .

می خواهم این دوره را داشته باشم

لطفا اگر وب سایت خودتان را با استفاده از آموزشهای این دوره آموزشی ساختنید .آدرس آنرا برای ما بفرستید تا به رایگان مشاوره ای در قالب یک فایل متنی ویژه شما برای توسعه وب سایتتان برایتان بفرستیم .

 


با کانال تلگرامی مدیران ایران، همیشه بروز باشید ...
شما هنوز وارد سایت نشده اید تا پیشنهاد فوق العاده ما را برای همکاری در فروش بشنوید !
ورود

۲۹ مهر ۱۳۹۶

۰ پاسخ به "کارشناسی که وب سایت شما را حرفه ای خواهد کرد !"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© کلیه حقوق برای «مدیران ایران» محفوظ است.
X