منوهای نصب در پنل مدیریت

۹ نکته‌ سئو که اول از همه باید اجرا کنید – بخش پنجم

تولید محتوا ی فوق‌العاده 

یکی از مشکلات بزرگ در دنیای سئو این است که اطلاعات غلط زیادی در این زمینه منتشر می‌شود. مقاله‌های پی‌درپی راجع به ترفندهای جدیدی صحبت می‌کنند که در حال حاضر روی سئو تأثیر می‌گذارند. بیشتر این توصیه‌ها شما را به انجام کارهایی روی سایت و محتوا هدایت می‌کند که صرفاً برای موتورهای جستجو مفیدند و از طرف دیگر، اکثر این توصیه‌ها مناسب نیستند.

عوض گوش دادن به این توصیه‌ها، روی ایجاد محتوای غیرتجاری تمرکز کنید که باعث می‌شود از رقبا متمایز شوید. این همان چیزی است که موتورهای جستجو هم خواستار آنند. نحوه‌ی انجام این کار به توضیح جامعی نیاز دارد اما پایه و اساس آن این است که در زمینه‌ی کاری خود واقعاً باید یک متخصص باشید (یا یک متخصص را استخدام کنید) و محتوایی بنویسید که مشکلات دیگران را با روش‌هایی جدید حل کند؛ روش‌هایی که هنوز کسی آنها را انجام نداده است.

انجام این کار احتمالاً ساده نیست اما شکست یا موفقیت کسب‌وکارها در دنیای دیجیتال امروزی به همین موضوع بستگی دارد.

اطلاع‌رسانی کنید.

آخرین نکته‌ی مهم این است که به مردم اطلاع دهید چه کاری انجام داده‌اید. ما در دنیایی زندگی نمی‌کنیم که چیزی را بسازیم و مردم خودشان به صورت خودکار سراغ آن بیایند. شما باید فعالیت داشته باشید و کسب‎وکار خود و مهم‌تر از آن، محتوای فوق‌العاده‌ای که ساخته‌اید را تبلیغ کنید. راه‌های متنوعی برای انجام این کار وجود دارد اما مواردی مانند حضور قوی در شبکه‌های اجتماعی، ستون‌نویسی در مجلات یا وبلاگ‌های مرتبط به حوزه‌ی کاری و سخنرانی در کنفرانس‌ها را فراموش نکنید. اگر ۸ نکته‌ی قبل را انجام داده باشید، انجام نکته‌ی آخر آسان‌تر از چیزی خواهد بود که فکر می‌کنید!

خلاصه

۹ مرحله برای راه‌اندازی سایتی که برای موتور جستجو بهینه‌سازی شده باشد را با هم مرور کردیم. شکی نیست که انجام این مراحل تلاش و کار زیادی را طلب می‌کند اما با توجه به نتیجه‌ای که در پی خواهد داشت، واقعاً ارزشش را دارد.

اگر شما به تولید محتوا نیاز دارید دوره آچار فرانسه اینترنت مارکتینگ را از دست ندهید.

پکیج جامع آموزش بازاریابی اینترنتی – آچار فرانسه اینترنت مارکتینگ

تولید محتواسفارش اینترنتی محصول

مدیران ایران


با کانال تلگرامی مدیران ایران، همیشه بروز باشید ...
شما هنوز وارد سایت نشده اید تا پیشنهاد فوق العاده ما را برای همکاری در فروش بشنوید !
ورود

۰ پاسخ به "۹ نکته‌ سئو که اول از همه باید اجرا کنید – بخش پنجم"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© کلیه حقوق برای «مدیران ایران» محفوظ است.
X