منوهای نصب در پنل مدیریت

راه اندازی آکادمی مدیران ایران

با توجه به فیلترنگ تلگرام و  تعدد کلاسهایی که در بستر تلگرام برای علاقمندان توسط مدیران ایران برگزار می شود . برای اینکه موضوع به روند برنامه ی آموزشی عزیزانی که در کلاسهای ثبت نام کرده بودند خللی وارد نشود آکادمی مدیران ایران  ، به مرور تمام دوره های آموزشی را با سرعت در این آکادمی نیز عرضه خواهم کرد .

این آکادمی با استفاده از یکی قوی ترین سیستم های مدیریت آموزشی مبتنی بروب در جهان پایه گذاری شده است و می تواند با استفاده از اماکانات آموزشی بستر خوبی برای آموزش کاملا تعاملی باشد .

با توجه به اینکه این محیط شاید برای برخی از عزیزان مخاطب نا آشنا باشد ، بزودی فیلم کامل آموزش استفاده از محیط آموزشی نیز تهیه و در دسترس علاقمندان به دوره های آموزشی اینترنتی قرار خواهد گرفت .

امیدواریم که فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام هم در اسرع وقت بر طرف شودکه در این صورت از آکادمی و تلگرام به شکل موازی و توام استفاده خواهیم کرد .

آکادمی در این فرصت کوتاه آماده و اجرا شده است، به همین دلیل هنوز کاستی های فراوان دارد . لطفا کمی صبوری بفرمایید تا تکمیل شود . برای شروع دوره آچار فرانسه اینترنت مارکتینگ فعالیت خود را در این آکادمی آموزشی آغاز کرده است و سایر دوره ها نیز به ترتیب اولویت در آکادمی اجرا خواهند شد .

آکادمی مدیران ایران - دوره های آموزشی مدیران
       آکادمی مدیران ایران – دوره های آموزشی مدیران

با کانال تلگرامی مدیران ایران، همیشه بروز باشید ...
شما هنوز وارد سایت نشده اید تا پیشنهاد فوق العاده ما را برای همکاری در فروش بشنوید !
ورود

۱ پاسخ به "راه اندازی آکادمی مدیران ایران"

  1. چه دوره هایی دارید ؟ من می خواهم کارآفرینی کنم چه دوره هایی بگذرونم؟

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© کلیه حقوق برای «مدیران ایران» محفوظ است.
X