سخنرانی آسانسوری

 تکنیک سخنرانی آسانسوری گیرا، یک سخنرانی مختصر و متقاعدکننده است که با استفاده از آن می‌توانید نسبت به فعالیت‌های سازمان خود علائقی ایجاد کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از سخنرانی آسانسوری نسبت به یک پروژه، ایده یا محصول و یا حتی خودتان ایجاد علاقه کنید.

  • آیا تا به حال اتفاق افتاده است که با رئیس یک شرکت ملاقاتی اتفاقی داشته باشید اما آنچنان که باید نتوانسته باشید خودتان و توانایی هایتان را معرفی کنید؟
  • چگونه در یک جلسه، معارفه ای کوتاه و به یادماندنی از خودمان انجام دهیم ؟
  • چگونه در مدت زمانی کوتاه مثلا زمان جابجا شدن آسانسور در بین طبقات، شغل مورد نظرتان را بدست بیاورید؟
  • چطور وقتی با یک شخص مهم در آسانسور هستیم، بتوانیم خودمان را به خوبی معرفی کنیم و به اهداف مشخصی برسیم ؟
Elevator-pitch
Elevator-pitch

خوب سخن گفتن همواره و در طول تاریخ  تاثیر بسیار زیادی  روی ارتباطات انسانی و در نتیجه موفقیت‌ های شغلی و حتی اجتماعی فرد گذاشته است. خوب سخن گفتن به عنوان یک هنر نیازمند غریزه و ذوق هنری است و به عنوان یک علم قابل آموختن و آموزش است. از این رو اگر فرد بتواند از هر دو استفاده کند و هدف و پافشاری لازم را داشته باشد مطمئنا می‌تواند تاثیری شگرف در جامعه ایجاد کند.

این کتاب الکترونیکی با هدف  افزایش توان برقراری  ارتباط در زمانی کوتاه مثلاً ۱ دقیقه و  شبیه زمانی که شما سوار  بر یک آسانسور هستید،  ارائه شده است. اگر به دنبال ارائه  محصول و یا خدمات خود به شکل حرفه ای و در  کوتاه ترین زمان ممکن هستید، این کتاب برای شما طراحی شده است.

اطلاعات کاملتر در مورد سخنرانی آسانسوری

همچنین ببینید

دوره آموزش مجازی تولید ناب

  دوره آموزش مجازی تولید ناب با توجه به توسعه روزافزون مفاهیم علمی مرتبط با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.