سخنرانی آسانسوری

 تکنیک سخنرانی آسانسوری گیرا، یک سخنرانی مختصر و متقاعدکننده است که با استفاده از آن می‌توانید نسبت به فعالیت‌های سازمان خود علائقی ایجاد کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از سخنرانی آسانسوری نسبت به یک پروژه، ایده یا محصول و یا حتی خودتان ایجاد علاقه کنید.

  • آیا تا به حال اتفاق افتاده است که با رئیس یک شرکت ملاقاتی اتفاقی داشته باشید اما آنچنان که باید نتوانسته باشید خودتان و توانایی هایتان را معرفی کنید؟
  • چگونه در یک جلسه، معارفه ای کوتاه و به یادماندنی از خودمان انجام دهیم ؟
  • چگونه در مدت زمانی کوتاه مثلا زمان جابجا شدن آسانسور در بین طبقات، شغل مورد نظرتان را بدست بیاورید؟
  • چطور وقتی با یک شخص مهم در آسانسور هستیم، بتوانیم خودمان را به خوبی معرفی کنیم و به اهداف مشخصی برسیم ؟
Elevator-pitch
Elevator-pitch

خوب سخن گفتن همواره و در طول تاریخ  تاثیر بسیار زیادی  روی ارتباطات انسانی و در نتیجه موفقیت‌ های شغلی و حتی اجتماعی فرد گذاشته است. خوب سخن گفتن به عنوان یک هنر نیازمند غریزه و ذوق هنری است و به عنوان یک علم قابل آموختن و آموزش است. از این رو اگر فرد بتواند از هر دو استفاده کند و هدف و پافشاری لازم را داشته باشد مطمئنا می‌تواند تاثیری شگرف در جامعه ایجاد کند.

این کتاب الکترونیکی با هدف  افزایش توان برقراری  ارتباط در زمانی کوتاه مثلاً ۱ دقیقه و  شبیه زمانی که شما سوار  بر یک آسانسور هستید،  ارائه شده است. اگر به دنبال ارائه  محصول و یا خدمات خود به شکل حرفه ای و در  کوتاه ترین زمان ممکن هستید، این کتاب برای شما طراحی شده است.

این مطلب رو هم از دست ندید:
  سخنرانی علمی "Road to 5G "

اطلاعات کاملتر در مورد سخنرانی آسانسوری

همچنین ببینید

دوره آموزش مجازی تولید ناب

  دوره آموزش مجازی تولید ناب با توجه به توسعه روزافزون مفاهیم علمی مرتبط با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *