خانه » اخبار مدیرایرانی » منحل شدن گروههای تخصصی مدیران ایران
کانال مدیران ایران در تلگرام
کانال مدیران ایران در تلگرام

منحل شدن گروههای تخصصی مدیران ایران

گروههای تلگرام فرصت بسیار خوبی بود برای هم افزایی .هر گروهی می توانستند متناسب با آنچه دوست دارند گروهی داشته باشند . هزاران گروه شکل گرفت . اما دو تهدید جدی تمام گروههای عمومی را تهدید می کرد :

افرادی که فرهنگ حضور در این شبکه های اجتماعی را نیاموخته بودند و دوم افرادی که فقط به قصد تبلیغات یا مزاحمت در آنها شرکت می کردند .

گروه اول باعث می شدند که مطالب به شکلی ملال آور در گروههای مختلف کپی پیست شود بدون آنکه به صحت یا تناسب آن در گروه مقصد توجه شود .و گروه دوم باعث می شدند گروهها تبدیل به دیوارهایی شود که تبلیغات ناخواسته یا موارد غیر اخلاقی آنرا آلوده کرده  است .

ادمین ها در گروها هیچ امکانی جز اخراج فرد خاطی نداشتند و این باعث می شد که گروههای کمی بتوانند آنقدر مفید باقی بمانند که ارزش وقتی که صرف آنها می شود را داشته باشند .

با اضافه کردن امکان کانال در تلگرام ناگهان موج تولد کانال شکل گرفت . ..

کانال ها محدودیت نفرات ندارند و گفتگو یکطرفه است . دیگر شخصی به عنوان مزاحمت  یا تبلیغات نمی تواند تصاویر یا مطالب نا مناسب ارسال کند .دیگر کسی به دلیل کم توجهی مطلب نامناسب با اهداف گروه یا موضوع جاری ارسال نمی کند .

این یک فرصت خوب  است که عملا با محدودیت بیشتر بدست آمده است !!

عملا  ما از امکان عالی ارتباط دو طرفه خود را محروم می کنیم تا از حاشیه ها و افرادی که به هر دلیل و هر شکل باعث انحراف گروهها از هدف هایشان می شدند دور بمانیم .

استقبال فوق العاده ای که از امکان کانال ها شد نشان می دهد که افراد زیادی ترجیح می دهند این فرار به عقب را تجربه کنند .

ما در مدیران ایران ۳۴ گروه تخصصی داشتیم که انتظار داشتیم با حضور مدیران و اهالی فکر کمترین حد مدیریت نیاز باشد . اما متاسفانه همان گروههای گفته شده به شکل مکرر باعث انحراف گروهها از مسیر می شدند . وقتی که برای مدیریت گروهها و تذکر یا خواهش مداوم نیاز بود واقعا بیشتر از چیزی بود که انتظارش را داشتیم .

اگر مدیریت گروهها را هم کم رنگ می کردیم ، وقت بسیاری از اعضای آن صرف یافتن مطلبی مناسب در میان مطالب نا مناسب و بی ربط می شد .و هرگز نمی خواستم در گروه های مدیر ایرانی شاهد مطالب نا مناسب یا اتلاف وقت مدیران واعضای محترم گروهها باشیم.

به همین جهت تصمیم گرفتیم با منحل کردن گروههای عمومی فعلا فقط از کانال مدیران ایران برای ارتباط با شما خوبان استفاده کنیم .

با توجه به اینکه با ریمو کردن توسط ادمین آرشیو برای افراد حفظ می شود در حال ریمو کردن اعضا هستیم تا اگر در آرشیو گروهها مطلبی برای آنها مفید است امکان دسترسی را از دست ندهند .همچون گذشته با نهایت افتخار از مطالب خوب شما استفاده خواهیم کرد .

آدرس کانال مدیران ایران در تلگرام :   https://telegram.me/modiriran

ادمین کانال مدیران ایران در تلگرام جهت ارسال مطلب یا تبادل نظر :   https://telegram.me/nedamafakheri

 

کانال مدیران ایران در تلگرام
کانال مدیران ایران در تلگرام

 

 

 

 

همچنین ببینید

نشست تیر 97

نشست تیر ماه ۱۳۹۷ باشگاه مدیران ایران

نشست تیر ۹۷ باشگاه مدیران ایران به رسم باشگاه مدیران ایران یکشنبه آخر این ماه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.