خانه » مقالات مدیریتی » کسب و کار » کسب و کار اینترنتی » ایا نیازهای مشتریان اینترنتی خود را براورده کرده اید؟
نیازهای مشتریان اینترنتی

ایا نیازهای مشتریان اینترنتی خود را براورده کرده اید؟

ایا نیازهای مشتریان اینترنتی خود را براورده کرده اید؟ اگر به انها وفادرا باشید،انها پاسخ محبت شما را خواهند داد.

 

مشتریان شما چگونه از وب استفاده میکنند؟این سوال ساد ه ودر عین حال سوالی است که اغلب صاحبان کسب و کار های کوچک در هنگام کار با وبسایت خود انرا فراموش میکنند.کسب و کارهای کوچک بیشتر روی فناوری خود متمرکزند و به ابزارهای مشتتریان خود توجهی ندارند. شما پیام خود را چگونه به مشتریان انلاین منتقل میکنید: با ای پد یا مونیتورهای بزرگ و لب تاپ.

marketing1بررسی ماتریس ها

اگر وبسایتی دارید،باید دارای نوعی ماتریس یا برنامه تحلیلی در وبسایت خود باشید.این راه سنجش ترافیک سایت شماست.و ویژگی های شماری از این برنامه ها توان مرور اطلاعات مرورگر است. این به معنی بررسی سیستم عامل ها و مرورگرهای مورد استفاده مشتریان شما و رزولوشن مونیتور مورد استفاده انهاست. این تحلیل ها به شما کمک میکنند تا تصمیم بگیرید که ایا به طریقی متفاوت پیام خود را منتقل نمایید یا خیر.

امکان بازدید سایت موبایل

وقتی وبسایت شما از طریق موبایل نیز در دستر س باشد ، چگونه خواهد بود؟ در مورد وبسایت این دو نکته را به یاد داشته باشید: اول اینکه دانلد سایت های دارای تصاویر سنگین در روی موبایل بسیار زمانبر است ودوم اینکه انیمیشن های Flash با همه ئ موبایل ها قایل دیدن نیست.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد!

۶ دلیل رایج ورشکستگی در کسب و کار

اما اگر بیشتر مشتریان شما از این وسایل برای دیدن سایت استفاده میکنند نباید این ویژگی ها را در وبسایت کامل خود نادیده بگیرید ویا باید از سازنده سایت خود بخواهید که راهی برای این مشکل پیدا کند. شما در رابطه با دو رویکرد از سازنده وبسایت خود سوال میپرسید:ایجاد یک سبک برای مرورگر وب موبایل یا برای اندازه صفحه کاربران موبایل. سازنده وبسایت شما میتواند سایت شما را برای شناخت مرورگر وسایل مختلف یا اندازه صفحه انها برنامه ریزی کند. اگر شما بازدید کننده هایی دارید که با موبایل از سایت شما بازدید میکنند، باید این ویژگی را به ان اضافه کنید.

امکان پرینت

وبسایتها برای کار روی یک نوع کامپیوتر طراحی و ساخته میشوند اما اگر میدانید که مشتریانتان نیازمند پرینت صفحات یا مقالات شما هستند، باید این ویژگی را به ان اضافه کنید.این ویژگی است که مجلات انلاینی مانند Entrepreneur از ان استفاده میکنند اما این ویژگی میتواند در سایت های اموزشی نیز برای استفاده از محتوی ایجاد شود. این یک قابلیت اختیاری است و شما باید انرا از سازنده وبسایت خود بخواهید.

سبک های مختلف برای کاربران

شاید بخواهید که وبسایت شما دارای نما و شکل خاصی باشد در این صورت توجه داشته باشید:کاربران سایت شما چقدر متفاوتند؟ کار شما این است که به مشتریانتان نشان دهید که انها را درک میکنید و برای پاسخ به نیاز های انها از انعطاف کافی برخوردارید.بدین منظور به مشتریان خود امکان بدهید که بعضی ایتم ها در سایت شما را خودشان کنترل کنند.نوع فونت نکته خوبی است که باید مورد توجه قرار گیرد.به کاربر امکان دهید که بتواند اندازه فونت هارا کوچک و بزرگ کند تا محتوی سایت شما را راحتتر بخواند. همچنین میتوانید به کاربران امکان کنترل رنگ ها را بدهید بنابراین انها میتوانند نور و وضوح صفحه را تنظیم کنند.این امکانات به کاربران شما امکان میدهد که سایت شما را انگونه که میخواهند ببینند و بنابراین زمان بیشتری را صرف بررسی اطلاعات شما میکنند.

جینف شاهن | ترجمه : مدیران ایران

همچنین ببینید

مشتری الکترونیکی

مشتری الکترونیکی چه انتظاراتی دارد ؟

مشتری الکترونیکی می تواند هر کسی از هر جایی باشد. وقتی از طریق اینترنت اقدام …

یک نظر

  1. ممنون از زحمات شما . ممنون بسیار عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.