منوهای نصب در پنل مدیریت

همایش بین المللی توسعه فردی و سازمانی

همایش فرازان – توسعه فردی و سازمانی

نیک ووییچیچ (Nick Vujicic) متولد چهارم دسامبر ۱۹۸۲ در استرالیا است و به علت ابتلا به سندرم تترا-آمیلیا هنگام تولد از نعمت دست و پا محروم بوده است.

هر چند در کودکی دچار افسردگی شده بود، اما کم‌کم و با کمک مادرش آموخت که از زائدهٔ کوچکی که به جای پا در بدن او وجود داشت، استفاده کند و قابلیت‌های خود را افزایش دهد، او در دبیرستان رهبری گروهٔ را بر عهده گرفت که برای یک خیریه اعانه جمع‌آوری می‌کردند و از آن به بعد به کارهای عام‌المنفعه رو آورد.برگزاری همایش فرازان

نیک وویچیچ در سن ۲۱ سالگی از دانشگاه گریفیت با دو مدرک لیسانس در رشته‌های حسابداری و برنامه‌ریزی مالی فارغ‌التحصیل گردید. نیک سخنران انگیزشی و مدیر سازمان غیرانتفاعی “زندگی بی حد و مرز” است.

نیک وویچیچ یکی از معروف ترین سخنرانان الهام بخش و انگیزشی جهان که در بیش از ۶۰ کشور برای بیش از ۴۰۰ میلیون نفر سخنرانی کرده است . فیلم ها و فایل های صوتی نیک زندگی بیش از یک میلیارد نفر را در چهان متحول کرده و تغییر داده است او که بدون دست و پا به دنیا آمده است نه تنها فوتبال بازی کرده و شنا میکند بلکه یک نویسنده حرفه ای یک راننده ، آشپز و مربی پرش از هواپیما نیز می باشد.

۳ کتاب مطرح و پر فروش او در جهان عبارت اند از “مهار نشدنی” ، “قدرتمند باش” و “زندگی بدون دست و پا” توسط بیش از یک میلیون نفر خریداری شده است.

همایش

او در کتاب خود زندگی بی حد و مرز میگوید: من بدون دست و پا به دنیا آمدم اما هرگز در حصار شرایط خود نماندم. من به سراسر دنیا سفر میکنم و به میلیون ها نفر الهام میبخشم تا با ایمان، امید، عشق و شجاعت خویش بر ناملایمات زندگی چیره شوند و به آرزوهای خود برسند.

با شرکت در همایش فرازان ،

مدیریت نگرش مثبت، انگیزش در کار و زندگی و الهام برای انجام کارهای بزرگ و برنامه ریزی استراتژیک را به عنوان سنگ بنای موفقت و پیروزی در زندگی بیاموزید.

 

همایش فرازان

برای شرکت در این همایش همین حالا ثبت نام کنید.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

ثبت نام

همایش فرازان

۰ پاسخ به "همایش بین المللی توسعه فردی و سازمانی"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© کلیه حقوق برای «مدیران ایران» محفوظ است.
X