خانه » اخبار مدیریت » اخبار داخلی » همایش بین المللی توسعه فردی و سازمانی

همایش بین المللی توسعه فردی و سازمانی

همایش فرازان – توسعه فردی و سازمانی

نیک ووییچیچ (Nick Vujicic) متولد چهارم دسامبر ۱۹۸۲ در استرالیا است و به علت ابتلا به سندرم تترا-آمیلیا هنگام تولد از نعمت دست و پا محروم بوده است.

هر چند در کودکی دچار افسردگی شده بود، اما کم‌کم و با کمک مادرش آموخت که از زائدهٔ کوچکی که به جای پا در بدن او وجود داشت، استفاده کند و قابلیت‌های خود را افزایش دهد، او در دبیرستان رهبری گروهٔ را بر عهده گرفت که برای یک خیریه اعانه جمع‌آوری می‌کردند و از آن به بعد به کارهای عام‌المنفعه رو آورد.برگزاری همایش فرازان

نیک وویچیچ در سن ۲۱ سالگی از دانشگاه گریفیت با دو مدرک لیسانس در رشته‌های حسابداری و برنامه‌ریزی مالی فارغ‌التحصیل گردید. نیک سخنران انگیزشی و مدیر سازمان غیرانتفاعی “زندگی بی حد و مرز” است.

نیک وویچیچ یکی از معروف ترین سخنرانان الهام بخش و انگیزشی جهان که در بیش از ۶۰ کشور برای بیش از ۴۰۰ میلیون نفر سخنرانی کرده است . فیلم ها و فایل های صوتی نیک زندگی بیش از یک میلیارد نفر را در چهان متحول کرده و تغییر داده است او که بدون دست و پا به دنیا آمده است نه تنها فوتبال بازی کرده و شنا میکند بلکه یک نویسنده حرفه ای یک راننده ، آشپز و مربی پرش از هواپیما نیز می باشد.

۳ کتاب مطرح و پر فروش او در جهان عبارت اند از “مهار نشدنی” ، “قدرتمند باش” و “زندگی بدون دست و پا” توسط بیش از یک میلیون نفر خریداری شده است.

همایش

او در کتاب خود زندگی بی حد و مرز میگوید: من بدون دست و پا به دنیا آمدم اما هرگز در حصار شرایط خود نماندم. من به سراسر دنیا سفر میکنم و به میلیون ها نفر الهام میبخشم تا با ایمان، امید، عشق و شجاعت خویش بر ناملایمات زندگی چیره شوند و به آرزوهای خود برسند.

با شرکت در همایش فرازان ،

مدیریت نگرش مثبت، انگیزش در کار و زندگی و الهام برای انجام کارهای بزرگ و برنامه ریزی استراتژیک را به عنوان سنگ بنای موفقت و پیروزی در زندگی بیاموزید.

 

همایش فرازان

برای شرکت در این همایش همین حالا ثبت نام کنید.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

ثبت نام

همایش فرازان

همچنین ببینید

کانالهای تلگرامی مدیریتی

لیست کانالهای تلگرامی مدیریتی

کانالهای تلگرامی مدیریتی  ، هم مثل سایر کانالهای تلگرامی تعدادشان بسیار زیاد است .  برخی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.