منوهای نصب در پنل مدیریت

کتاب همیشه یک جایگزین وجود دارد؛ آینده ی شخصی و حرفه ای خود را کشف کنید و بسازید

 همیشه یک جایگزین وجود دارد

روش منحصر به فرد، عملی و کاربردی تفکر سناریو گرا

این کتاب، در حقیقت اولین کتاب جامع برای کمک به شکل دهی آینده ی شخصی و حرفه ای شماست؛ فارغ از اینکه  در ابتدای راه تحصیلات دانشگاهی خود هستید، یا در ابتدای دوره ی کاری و شغلی و یا اینکه در حال نزدیک شدن به دوران بازنشستگی می باشید؛ به هر حال این کتاب بهترین راهنما برای جهت دهی مسیر آینده ی شماست.  در این کتاب یادخواهید گرفت تا با یکی از روش های قوی و تایید شده ی آینده نگری یعنی روش سناریو با تغییرات مواجه شوید و آینده ی شخصی و یا کاری و حرفه ای خود را تضمین نمایید. در هر مرحله ای از زندگی که قرار دارید ناگزیر با آینده ای مبهم روبرو هستید و این خود اهمیت آینده نگری و پیش نگری را نشان می دهد. در هر صورت یا با تغییرات تحمیلی از سوی دیگران مواجه هستید یا با گذر زمان، خودتان باید زندگی را برای انطباق با شرایط و بهبود مستمر دچار تغییراتی کنید… در غیر اینصورت زندگی روند نزولی یا راکد به خود خواهد گرفت و این به هیچ وجه مطلوب نیست.

کتاب همیشه یک جایگزین وجود دارد
کتاب همیشه یک جایگزین وجود دارد

با خرید آنلاین، کتاب را با ۱۰ درصد تخفیف دریافت کنید

جهت سفارش و خرید آنلاین کتاب کلیک بفرمائید

لطفا پس از ثبت سفارش، شماره فاکتور دریافتی را به انضمام آدرس دریافت سفارش، نام و نام خانوادگی و شماره تماس، به شماره ۰۹۳۷۴۰۸۰۸۴۱ پیامک بفرمائید.
 

خرید حضوری: ساکنین محترم شرق تهران جهت خرید حضوری کتاب به آدرس زیر مراجعه فرمایند و کتاب را با تخفیف ۱۵ درصدی دریافت فرمایند

 

این مطلب رو هم از دست ندید:
  کتاب هنر شفاف اندیشیدن +دانلود فایل صوتی مقاله

شعبه ۱: تهران، خ دماوند، بین وحیدیه و سبلان، خ بخت آزاد، پلاک۱۴ ،ط همکف

دفتر پستی ۲۱۳۵، شماره تماس ۷۷۸۴۹۶۹۶

    

کتاب همیشه یک جایگزین وجود دارد
کتاب همیشه یک جایگزین وجود دارد

 

لذا این کتاب به واقع یک راهنمای عملی و کاربردی برای شماست تا بتوانید آینده ی خود را خودتان بسازید و شکل دهید. 

این کتاب برای اینکه دست شما را بگیرد و از مطالعه ی صرف به یک فضای عینی  و واقعی ببرد از چهار استعاره که در واقع در این کتاب به چهار نام یا چهار شخص معرفی می شوند استفاده کرده است.
یک دانشجو، یک مدیر که در بحران میان سالی زندگی خود قرار دارد، یک بازاری و یک کارمند بانک که در شرف بازنشستگی قرار گرفته است.
شما در کتاب عملا خود را در قالب یکی از این نقش ها خواهید یافت و با جریان کتاب همراه خواهید شد تا بتوانید به شکی عملی بکارگیری روش سناریو را با زبانی بسیار ساده تجربه کنید و تبهر پیدا کنید.

این کتاب تا کنون به سه زبان زنده ی دنیا؛ انگلیسی، فرانسه و آلمانی به چاپ رسیده است و نسخه ی فارسی آن در واقع چهارمین برگردان این اثر در دنیا محسوب می گردد. مجوز ترجمه ی این کتاب از نویسنده ی برجسته ی اثر (خانم اوته هلن فون قایب نیتز) بصورت مکتوب اخذ شده است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۴۰۸۰۸۴۱ تماس حاصل فرمائید.

این مطلب از صفحه ی abouzarseifi.ir برداشته شده است.

 


با کانال تلگرامی مدیران ایران، همیشه بروز باشید ...
شما هنوز وارد سایت نشده اید تا پیشنهاد فوق العاده ما را برای همکاری در فروش بشنوید !
ورود

۱۵ فروردین ۱۳۹۷

۰ پاسخ به "کتاب همیشه یک جایگزین وجود دارد؛ آینده ی شخصی و حرفه ای خود را کشف کنید و بسازید"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© کلیه حقوق برای «مدیران ایران» محفوظ است.
X