تخفیف پکیج پیش بینی خبرگان برای مدیران در سال ۹۵

تخفیف صد هزار تومانی ،فقط برای ۶۹ نفر

استفاده از نظرات و مشورت با خبرگان ، می تواند یک دریچه ی بزرگ به موفقیتی بزرگ برای موفقیت  باشد و گاهی یک تلنگر برای پیش نرفتن به راهی که به سوی موفقیت نیست ، دسترسی به خبرگان اما چندان ساده نیست . هم از نظر زمانی هم از نظر هزینه ای .

“مدیران ایران ” ، برای شما یک فرصت عالی را ایجاد کرده است .

با ۲۵ نفر از خبرگان دنیای کسب و کار گفتگویی اختصاصی انجام شده است که فایل صوتی و تصویری آن را در یک فلش کارت تقدیم حضورتان کرده ایم.

از زمان انجام این گفتگو ها هنوز زمان چندانی نگذشته است و همه آنها می تواند برای مدیران و کارآفرینان بسیار مفید و جذاب باشد.

استقبال خوب شما عزیزان باعث شد که فقط ۶۹ عدد از پکیج پیش بینی اقتصادی خبرگان برای مدیران ایران باقی بماند . این ۶۹ مورد باقی مانده را با پیشنهادی ویژه همراه کرده ایم .

یعنی این پکیج را به همراه فایل ویدویی و صوتی سمینار پیش بینی های اقتصادی در سال ۹۵ با تخفیف ویژه برای ۶۹ نفر قابل تهیه خواهد بود.

درشرایط عادی ، این دو محصول باهم ۳۴۰ هزارتومان به فروش می روند ، امااگر شما هم جز این ۶۹ نفر باشید می توانید فقط با پرداخت ۲۴۰ هزارتومان از نظرات ارزشمند این خبرگان استفاده کنید . این پشنهاد ویژه دقیقا فقط برای همین تعداد موجودی فعلی است .

برای استفاده از این تخفیف ویژه اینجا کلیک کنید.

پکیج کامل پیش بینی های خبرگان در سال 95 فقط برای 69 نفر
                                         تخفیف ویژه در خرید پکیچ پیش بینی سال ۹۵

برای استفاده از این پیشنهاد ویژه اینجا کلیک کنید.

همچنین ببینید

تحلیل رفتار متقابل - مدیران ایران

دانلود و مشاهده فیلم آشنایی با تحلیل رفتار متقابل

تحلیل رفتار متقابل یکی از مباحثی است که بسیاری از مدیران کمتر با آن برخورد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *