منوهای نصب در پنل مدیریت

چرا کارآفرین ها باید به دانشگاه برگردند؟

کایل ینسن، مدیر برنامه‌های کارآفرینی دانشکده مدیریت ییل می‌گوید کارآفرین‌های زیادی را دیده است که بعد از شروع یک کسب‌وکار به منظور گذراندن آموزش های رسمی به دانشگاه بازگشته‌اند. حتی باتجربه‌ترین کارآفرین‌ها نیز می‌توانند از آموخته‌های کلاس درس بهره زیادی ببرند.

کارآفرین دانشگاه کارآفرینی

یک کارآفرین همه‌چیزبلد بشوید

ینسن می‌گوید بازگشت به دانشگاه نه فقط درک بهتری از زمینه کسب‌وکار کارآفرین به او می‌دهد، بلکه به درک بهتر خود فن کارآفرینی هم کمک می‌کند. «کار ما این است که نقطه‌های دانش آنها را به هم وصل کنیم و یک شکل یکپارچه بسازیم.» کارآفرین کلاس درس را در حالی ترک می‌کند که بهتر می‌تواند از تجربیات گذشته خودش نتیجه‌گیری کند و با بینش جدیدی که یافته می‌تواند کسب‌وکارش را رشد بدهد.

مایک کمپبل مدیرعامل Iron Lot یک شرکت فروش و صادرات تجهیزات سنگین، پاییز سال قبل، هفت سال بعد از تاسیس شرکتش، تصمیم گرفت به دانشگاه برگردد تا مدرک کارشناسی کارآفرینی از دانشگاه آنلاین Liberty دریافت کند. «آموزش رسمی برای کارآفرین دارایی بزرگی است. هم دانش عملی‌اش را بالاتر می‌برد، و هم الهام‌بخش ایده‌ است و ایده‌ها را صیقل می‌دهد.»

دانش فنی کسب کنید

گرفتن مدرک کارآفرینی به کمپبل کمک کرده که درک بهتری از کسب‌وکار، فرایند حسابداری، مدیریت موجودی، قیمت‌گذاری، و توافقنامه‌های تجارت بین‌الملل پیدا کند. کلاس‌های اقتصاد درکش از اقتصاد جهانی را عمیق‌تر کرده است و پایه‌ی قوی‌تری برایش ساخته تا بتواند قیمت‌گذاری و رقابت را بهتر بفهمد، که در نتیجه آن توانسته با تغییر در سیاست قیمت‌گذاری شرکتش به سود بالاتری برسد.

مهارت‌ها را تقویت کنید

دانشگاه می‌تواند به کارآفرین کمک کند تا مهارت‌هایش را بهبود بدهد و منفعت بیشتری به کسب‌وکارش برساند. پروژه‌های نویسندگی دانشگاه به کمپبل کمک کرد که مهارت‌های ارتباطی‌اش را تقویت کند و رابطه بهتری با مشتری برقرار کند.

این مطلب رو هم از دست ندید:
  کارآفرینی راهبردی چیست؟

از همتایانتان یاد بگیرید

دانشگاه چشم کارآفرین را باز می‌کند. همکلاس‌ها و استادها می‌توانند راهنمایی و بینش جدیدی به کارآفرین بدهند که در جای دیگر به سختی می‌شود گیر آورد.

فرصتی برای بازسازی

برای کمپبل، برگشتن به دانشگاه بخش مهمی از فرایند بازسازی شرکتش بود. شرکت بعد از رکود به مشکلاتی برخورده بود مشخص بود که برای حفظ کار لازم است تغییراتی در آن داده شود.

منبع: Faranesh

 


با کانال تلگرامی مدیران ایران، همیشه بروز باشید ...
شما هنوز وارد سایت نشده اید تا پیشنهاد فوق العاده ما را برای همکاری در فروش بشنوید !
ورود

۰ پاسخ به "چرا کارآفرین ها باید به دانشگاه برگردند؟"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© کلیه حقوق برای «مدیران ایران» محفوظ است.
X