کارگاه هوش مالی

برگزاری کارگاه هوش مالی دانشگاه شریف

دومین برنامه آموزشی از سری برنامه های توانمند سازی ارسال کنندگان طرح به ششمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب کار شریف(vccup.ir) ، با عنوان “هوش مالی” برگزار می شود.

این دوره بعد از اولین کارگاه آموزشی جشنواره ، به صورت کارگاه عملی- آموزشی، یکشنبه هجدهم آبان ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۸ در محل سالن جابرابن حیان دانشگاه شریف برگزار خواهد شد.

هوش مالی در کارآفرینی، مساله ای که در این سالها بسیار دور از چشم مانده و در اکثر موارد صاحبان ایده و یا صاحبان کسب وکار بعداز شکست در جلب نظر سرمایه گذار، به اهمیت آن پی می برند.

این سمینار با تاکید بر نیاز مبرم یک کارآفرین به هوش مالی و کم کردن فاصله بین نگاه کارآفرینی با نگاه سرمایه گذار برگزار می گردد و بعداز سنجش این مساله در کارگاه، به ارائه راه حل هایی جهت کم کردن این تفاوت می پردازد.

مدرس این دوره، دکتر امید مهرابی، فوق دکترای مدیریت منابع انسانی و طراح چندین مدل سنجش سواد مالی در دنیا هستند که در سمیناری ۴ ساعته، نگاه شمارا به سودآوری و اجرایی بودن کسب وکار عوض خواهند کرد.

به شرکت‌کنندگان در دوره، گواهینامه‌ی معتبر از سوی دبیرخانه ششمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف اعطا خواهد شد.

شرکت دراین کارگاه برای شرکت­ کنندگان درجشنواره و صاحبان طرح رایگان می‌باشد. به علت استقبال بسیار، دانشجویان دانشگاه شریف با تخفیف استثنائی و با پرداخت ۵ هزار تومان و سایرعلاقه‌مندان باپرداخت۱۵هزار تومان قادر به شرکت در دوره خواهند بود.

شرکت‌کنندگان بایستی هزینه دوره را با توجه با تعرفه‌ی معین شده، به صورت اینترنتی به شماره حساب ۳۰۴۹۱۲۲۲۷ از طریق کد شبا IR750180000000000304912227، یا با مراجعه حضوری به شعب بانک تجارت، به نام امور پشتیبان درآمد اختصاصی دانشگاه شریف واریز نمایند. همچنین می‌توانند به صفحه پرداخت اینترنتی مراجعه نموده و هزینه را واریز نمایند.

این مطلب رو هم از دست ندید:
  دوره یکپارچه مدیران میانی و سرپرستان

جهت تکمیل ثبت نام، نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و تصویر فیش واریزی را به info@vccup.ir ارسال نمایید.

 

هوش مالی،حلقه مفقوده در کارافرینی،دومین برنامه آموزشی
کارگاه هوش مالی

همچنین ببینید

سالن رویداد

چطور می‌توانیم از سالن رویداد به بهترین نحو استفاده کنیم؟

انتخاب درست سالن رویداد با توجه به نوع آن و مخاطبینی که قصد جذب‌شان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *