خانه » مقالات مدیریتی » مدیریت بازاریابی، تبلیغات و فروش » بازاریابی اینترنتی » کتاب الکترونیکی – آموزش اینستاگرام برای کسب و کار
آموزش اینستاگرام
آموزش اینستاگرام

کتاب الکترونیکی – آموزش اینستاگرام برای کسب و کار

اینستاگرام (Instagram) یک شبکه اجتماعی اشتراک گذاری تصاویر است . این روزها اینستاگرام محبوبیت خاصی در بین جوانان پیدا کرده و فیس بوک دیگر آن محبوبیت قبلی را ندارد. شبکه های اجتماعی پر طرفدار دیگری نیز مانند توییتر،فرندفید و گوگل پلاس نیز کاربران زیادی دارند اما چیزی که باعث مقبولیت بیشتر این شبکه شده این است که علاوه بر این که هنوز فیلتر نشده ،استفاده آسان و راحت و دید بصری خوبی را در اختیار مشترکان خود قرار می دهد. این محبوبیت اینستاگرام می تواند ابزاری مفید برای برندها باشد تا بتوانند محصولات خود را معرفی کنند و حتی به فروش برسانند.

به همین دلیل مجموعه از مطالبی که می تواند برای استفاده ی حرفه ای از اینستاگرام برای صاحبان کسب و کارهای مختلف مفید باشد از مقدماتی تا حرفه ای در یک کتاب الکترونیکی توسط مدیران ایران گرد آوری شده است که می تواند راهنمای خوبی برای استفاده از اینستاگرام در کسب وکار بازاریابی به کمک اینستاگرام و توسعه و رشد برند و بازاریابی به کمک اینستاگرام برای مدیران محترم باشد .

 

صفحه ی مدیران در اینستاگرام را اینجا می توانید دنبال کنید .

http://instagram.com/modiriran

دانلود کتاب الکترونیکی آموزش اینستاگرام برای کسب و کار

آموزش اینستاگرام
آموزش اینستاگرام

همچنین ببینید

ده ویژگی فروشندگانی که در سطح جهانی هستند.

فروشنده خوب طی سال ها، ده ویژگی مشترک را میان کارآمدترین فروشندگان تشخیص داده ام؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.