منوهای نصب در پنل مدیریت

۴ پیشنهاد برتر فروش برای فروش در یک خرده فروشی کوچک

یکی از جذابیت های این که به کار آزاد می روید یا کسب و کاری را راه می اندازید ، این است که افراد دیگر به ویژه کسانی که در بخش فروش دخیل هستند ، اغلب نوع کار و رویاهای خود راا ز شما پنهان می کنند . اغلب آنان فقط در حال انجام این کار هستند :رویاپردازی  و هیچ تصمیمی مبنی بر تلاش برای تحقق  آن رویاها ندارند.

دروا قع برخی افراد به در آستانه شیرجه زدن هستند تا زمانی که به این نتیجه می رسند که به تخته شیرجه چسبیده اند.

گاهی اگر تصمیم گرفته باشند طرح ها و اندیشه هاییشان را عملی کنند می بینند که در حقیقت آن طرح ها و آن اندیشه ها کابوس بوده است .

بااین همه فرصت های مناسبی برای تبدیل مهارت ها ی فروش در یک کار وجود دارد:

پیشنهاد اول: با مشتریان خود همانگونه رفتار کنید که هستند.

مشتریان شما عواملی هستند که امیدهای شما را تحقق می بخشند . د رمراحل نخست کار، درصد بالایی از پول نقد موجود خود را برای بازاریابی خرج خواهید کرد. ثبات و نشان تجاری شما مهم است. برای آن ها زمان و درصورت لزوم پول صرف کنید. نام تجاری شما باید بازتابی از یک عنوان یا یک جایگاه تجاری باشد و باید تا حدودی وانمود کند که مشتریان جدید از پیش درمورد شما شنیده اند.

وقتی مشتریان خود را پیدا کردید، سوابق مفصلی از این که کیستند و علایق و چیزهایی که خریده اند چیست به دست آورید.

اگر یک مشتری با محصول شما مشکلی دارد ، یا حتی اگر از ان خوشش نمی اید، بدون هیچ سوالی آن را پس بگیرید یا مشکل را حل کنید .

این مطلب رو هم از دست ندید:
  فرق بین خلاقیت و نوآوری چیست؟

پیشنهاد دوم : مشتریان خود را بشمارید.

هرفروشی که انجام می دهید و هر کارت ویزیتی که می گیرید باید بخشی از بانک اطلاعاتی مشتریان شما باشد. این بانک را ازابتدا درست کنید تا خیلی سریع و برای همیشه ارزشمندترین وسیله ی بازاریابی را در میان کسانی که به محصولات شما علاقه دارند و شما علاقه یا کارتان را می شناسند، داشته باشید.

پیشنهاد سوم : با دقت به کار خود تنوع ببخشید.

وقتی ملکی تجاری متعلق به خود دارید ، وسوسه استفاده از آن بیش از آنچه فکر اولیه ی شما بوده، پیش می آید.  در حقیقت هیچ محدودیتی در مورد افرادی که پیشنهاد می دهند تا با درصدی مشخص محصولاتشان را از طریق فروشگاه شما بفروشند وجود نخواهد داشت.

شما باید استفاده از فضای قفسه ها را تقسیم کنید . آیا بهتر نیست که سهم زمینه کاری اصلی خود را افزایش دهید ؟

پذیرش این موضوع پول زیادی می خواهد و دیگران به شما اجازه خواهند داد تا به طور رایگان اسباب بازیهایشان را به نمایش بگذارید، اما این کاری است که باید دربورس هم انجام بدهید؛ سهام بیشتر یا سهامی باارزش بالاتر بخرید. به علاوه هرمعامله ای که با پرداخت پول مرتبط است و آنها بلافاصله پس از این که کالایی را بفروشید پولشان را خواهند خواست.

پیغام اصلی این پیشنهاد مشخص است. به چیزی که می شناسید بچسبید و کار فروش خود را خودتان انجام دهید و خود را درگیر کار دیگران نکنید.

پیشنهاد چهارم : در ابتدا یک گرداننده انتخاب کنید .

د رمدیریت هر پروژه ای که مستلزم تغییر است اغلب مدیران پروزه استفاده از یک گرداننده را کاری عاقلانه می دانند. این برای خرده فروشان نیز توصیه ای سودمند است. شما به عنوان بازرگان می توانید این کار را در تمام امور بازرگانی انجام دهید.

این مطلب رو هم از دست ندید:
  ده نکته که می توان از عطر فروش ها آموخت

این دست گماردن گرداننده زبده در جایی است که شماکاری جدید با حداقل منابع ممکن و یک مدیر و یک تیم بسیار منسجم درست می کنید.

دراین تیم چند فروشنده یک مربی و یک نفر مسئول امور اجرایی مشتریان و تدارکات وجود دارد. در این صورت این تیم به قدری کار خود را خوب انجام می دهندکه گویی کار خودشان است.

بخشی از کتاب ۱۰۰ پیشنهاد برتر فروش – مدیران ایران

 


با کانال تلگرامی مدیران ایران، همیشه بروز باشید ...
شما هنوز وارد سایت نشده اید تا پیشنهاد فوق العاده ما را برای همکاری در فروش بشنوید !
ورود

۰ پاسخ به "۴ پیشنهاد برتر فروش برای فروش در یک خرده فروشی کوچک"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© کلیه حقوق برای «مدیران ایران» محفوظ است.
X