منوهای نصب در پنل مدیریت

سفره مهربانی منتظر شماست

سلام  و درود بر شما مدیر ایرانی های عزیز.
غذا برای محرومین(سفره مهربانی)
سلام امسال در ماه مبارک رمضان به پیشنهاد و همت یکی از دوستان همه روزه تعدادی غذا شامل یک پرس چلو جوجه یا چلو کباب کوبیده درجه  یک به همراه نوشیدنی و آش و حلیم  بدر بسته بندی مناسب با نان و قاشق و چنگال  تهیه و تیمی از دوستان این بسته ها را بین افراد واقعا مستمند و بعضا کارتن خواب توزیع می کردند.
این غذا ها با بهترین مواد اولیه و توسط تیم آشپز همکار بنده داوطلبانه طبخ و توسط چند تن از دوستان هم که امکان توزیع دارند پخش می شود.
معمولا غذا ها به مراکز اسکان کودکان بی سرپرست. نیازمندان کارتن خواب ، خانواده های مستمند آبروداری که به سختی امرار معاش می کنند ، آشغال گرد ها ، رفتگر ها ، و امثال اینها داده می شود. نه عکسی می گیریم نه شعاری می دهیم  و نه حرف اضافه ای می زنیم فقط غذا داده می شود و خداحافظ.
قیمت تمام شده هر پکیج حدود ده هزار تومان  است. به حمدالله بدون تبلیغ تاکنون دوستانی بانی تهیه و توزیع بیش از ۱۰۰۰ غذا شده اند . بنا نداشتیم این سفره مهربانی را به حرکتی گسترده و پر سر و صدا تبدیل کنیم تا حلاوت کمک های بی نام و نشان در حد وسعمان با نیازمندان و محرومین حفظ شود.
اما عزیزی پیشنهاد نموده که این حرکت را بعد از ماه مبارک رمضان هم ادامه دهیم و زمینه را هم برای مشارکت دوستان دیگر فراهم آوریم.
پس اگر نذری دارید و یا برنامه ای برای خیرات غذا در روزهای خاص دارید. و اگر اعتماد لازم را دارید که می توانم امانتدار شما در ادای این نذور و خیرات باشم می توانید بانی توزیع ۱ یا هر چند تعداد غذا در این حرکت شوید.
شماره کارت بانک پارسیان برای واریز مبالغ مورد نظرتان به شرح زیر است.
ندا مفاخری –  ۶۲۲۱۰۶۱۰۵۳۸۰۷۵۰۱
بانک پارسیانفقط استدعا دارم پس از واریز مبلغ مقدار آن را از طریق تلگرام یا پیامک به من اعلام بفرمایید گزارش توزیع غذاها را بصورت هفتگی تقدیم خواهم نمود و اگر هم جایی یا افرادی را می شناختید که واقعا مستمند هستند هم به بنده اعلام بفرمایید تا تیم توزیع مستقلا یا همراه شما غذا برای آنان ارسال نماید.
آیدی جهت اطلاع دادن در تلگرام : @nedamfakheri لطفا حتما از تگ #سفره_مهربانی
استفاده بفرمایید تا بتوانم آنها را پیدا کنم و از دست ندهم .
اگر تلگرام هم سخت بود همین جا محبت کنید و در پاسخ همین ایمیل به من اطلاع دهید.

این مطلب رو هم از دست ندید:
  استخدام در کانال فرصت های شغلی
با سپاس از شما خوبان
و تمام عزیزانی که به هر شکل در این کار نیک مشارکت دارند
ندا مفاخری به نمایندگی جمعی که در این کار همت گماشته اند .

Twitter | LinkedIn | Facebook | instageram

www.Modiriran.ir | پایگاه جامع اطلاع رسانی مدیران ایران
تلفن تماس :۰۲۱-۴۴۸۴۱۹۹۱

۰ پاسخ به "سفره مهربانی منتظر شماست"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© کلیه حقوق برای «مدیران ایران» محفوظ است.
X