آموزش وردپرس

دورههای MBA و DBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با تسهیلات ویژه برای اعضای مدیران ایران

خیلی از شما خوبان از ما خواسته بودید که دوره های MBA و DBA برگزار کنیم.بررسی هایی هم کردیم اما به نظرمان آمد با وجود موسسات مختلف آموزشی شاید ورود در این صحنه بیشتر از آنکه خدمتی علمی به جامعه مدیران منظور شود وارد شدن به صحنه ی پررقابتی باشد که خوشبختانه کارهای خوبی هم در آن انجام داده اند .

البته این فضا هم مثل تمام بازارهای پرمخاطب از حضور موسسات و مدعیان غیر حرفه ای و صرفا سودجو رنج می برد و در کنار موسساتی که در عملکرد آموزشی خود موفق عمل میکنند موسسات کوچک و بزرگی هم هستند که صرفا با هدف کسب سود فعالیت می کنند و چندان به کیفیت دوره های خود اهمیت نمی دهند .

با در نظر گرفتن مجموع آنچه در این فضا می گذرد سعی کردیم از بین موسسات برگزار کننده ی این دوره ها ، همکاری را انتخاب کنیم که شرایط آن به شکل کلی برای استفاده ی اکثریت تقاضا کنندگان دوره های MBA و DBA  در جامعه مدیران ایران مناسب باشد .

و چنین شد که با دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برای استفاده ی مدیران ایران از دوره های مجازی MBA , ِِDBA توافق هایی انجام دادیم .

مزیت هایی که باعث انتخاب دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در این میان شد در زیر آمده اندو امیدواریم که توافق صورت گرفته برای استفاده ی اعضای مدیران ایران از دوره های

اینترنتی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بتواند برایشان مفید و موثر باشد .

 

Inline image 1

DBA  مخفف Doctorate of Business Administration است ولی با دکترای رشته های مهندسی و علوم پایه کاملاً متفاوت است. هدف این دوره توسعه مهارت های تحقیق و پژوهش در کنار اصول به کارگیری دانش مدیریتی برای حل عارضه های سازمانی می باشد. مخاطبان این دوره مدیران ارشد، مشاوران و مدرسان حوزه مدیریت بوده که پس از گذراندن آن به فهم عمیقی از دانش مدیریت در زمینه های بازاریابی، تفکر استراتژیک و منابع انسانی دست پیدا کرده، متدهای به کارگیری دانش مدیریتی برای حل عارضه های سازمانی را آموخته، مهارت های رهبری سازمانی خود را توسعه داده و توانمندی های خود برای تصمیم گیری و تفکر در شرایط بحران را ارتقا می دهند.

MBA مخفف Master of Business Administration است که ترجمه آن به فارسی تقریبا معادل “دوره پیشرفته مدیریت کسب و کار” می شود. رویکرد MBA به مسائل رویکردی کاربردی است نه پژوهشی و تحقیقاتی. در حقیقت تمرکز MBA روی یادگیری صرف دانش مدیریتی نیست و بیشتر روی بکارگیری دانش برای حل مسائل محیط کسب و کار تمرکز دارد. در واقع این دوره تولید علمی جدید نیست، بلکه دانشجویان این رشته به مفاهیم و ابزاری مجهز می شوند که قادر به حل مسائل مدیریتی دنیای واقعی شوند.  MBA  کاربردی علم مدیریت برای کسانی است که می خواهند وارد بازار کار حرفه ای مدیریت و مشاوره مدیریت شده یا به عنوان کارآفرین مشغول به کار شوند و مسیر شغلی خود را تغییر یا بهبود دهند. این دوره گواهی حرفه ای و مهارتی اثبات شایستگی شما در زمینه علم مدیریت می باشد.


اطلاعات بیشتر و ثبت نام در :http://modiriran.ir/dba

-= لینک کوتاه این مطلب =-

این مطالب را از دست ندهید :
- با آزمون دیسک، شناخت فوق العاده ای نسبت به خودتان یا همکارانتان بدست بیاورید: اطلاعات بیشتر ...
- تا حالا معجون مدیریت زمان رو امتحان کردید ؟
- وقتتون کمه و علاقمند به بروز رسانی اطلاعات مدیریتی تون هستید ؟
- با کانال تلگرامی مدیران ایران، همیشه بروز باشید ...


همچنین ببینید

درسی که ایران می تواند از موفقیت استراتژیک آلمان بگیرد

درسی که ایران می تواند از موفقیت استراتژیک آلمان بگیرد

درسی که ایران می تواند از موفقیت استراتژیک آلمان بگیرد سرانجام نیروهای متفقین (شامل انگلیس) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *