forooshgahan فروشگاهان فروشگاه ساز فروشگاه اینترنتی

با فروشگاه اینترنتی حیات اقتصادی خود را بیمه کنید!

 

با توجه به ضریب نفوذ اینترنت در تمامی دنیا، اغلب کسب و کار ها به سمت اینترنتی شدن پیش خواهند رفت. این اتفاق دیر یا زود خواهد افتاد. شاید نتوان برای همه کسب و کارها جایگزین اینترنتی پیدا کرد، اما پر سود ترین و پر بازده ترین کسب و کار ها که همان کسب و کار های فروش محور هستند، به راحتی می توانند حیات خود را در فضای اینترنتی ادامه بدهند. دلیل برای تبدیل کردن کسب و کار های سنتی به اینترنتی زیاد است . اول آنکه هزینه استهلاک بسیار پایین است مباحث مالی کاملا شفاف می شوند و هزینه های جاری به شدت کاهش می یابند.

forooshgahan فروشگاهان فروشگاه ساز

حال باید ببینیم مدیران و تصمیم گیران اقتصادی با توجه به فضای موجود و علاقه مندی افراد به اینترنت آیا برنامه ای برای گسترش فضای کسب و کار خود دارند؟ چطور می خواهند خود را با شرایط جدید خود وفق بدهند و آیا قصد دارند آینده حیات کسب و کار خود را بیمه کنند یا خیر؟

راه حیات در دستان فروشگاهان

برای آنکه روند فروش شما همانند فروش سنتی کاملا شفاف و اثر بخش باشد و از طرفی هزینه استهلاک خاصی را متحمل نشوید فروشگاهان به عنوان یک سایت فروشگاه ساز راه حل نوین و حرفه ای را ارائه کرده است. این سایت چند قالب آماده کرده که شرکت ها می توانند به عنوان فروشگاه اینترنتی از آن استفاده کنند. ولی چرا باید از فروشگاهان استفاده کرد؟

حرفه ای به نظر برسید

طراحی قالب های فروشگاهان بسیار منحصر به فرد است، از طرفی ویژگی هایی فروشگاهان دارد که سایت مدیران را مجاب کرد آن را معرفی کند، نخست آنکه این فروشگاه اینترنتی، به دو زبان قابل عرضه است، و می توان برای بحث صادرات به خوبی از آن استفاده کرد. ویژگی که در هیچ سایت دیگری یافت نمی شود. همین  دوزبانه بودن مستقیما بر روی برند شما تاثیر گذار خواهد بود. می توانید با این ویژگی حتی به راحتی به صادرات فکر کنید امری که فکر کردن آن شاید روزی محال بود.

همواره بالا بمانید

مورد بعدی کدنویسی حرفه ای قالب ها است. ساختار کد نویسی با رعایت اصول الگوریتم های گوگل  سبب شده که  با کمترین وقت و زمانی می توان پرچم فروشگاه تان  را بر روی  صفحه اول جستجوی گوگل بگذارید. این کد نویسی حرفه ای قطعا بر روی میزان رونق کسب و کارتان تاثیر گذار خواهد بود و تاثیر آن را بعد ها خواهید دید.

حرفه ای ها حرفه ای رفتار می کنند

همانطور که در بالا به ویژگی های فروشگاهان اشاره شد بایستی متوجه شده باشید با یک سایت کاملا حرفه ای روبه رو هستید. اما ویژگی متمایز کننده فروشگاهان پشتیبانی بسیار عالی از خدماتی است که ارائه می کند.

این سه مورد علاوه بر اینکه فروشگاهان را شایسته معرفی می کند می تواند مدعای بر این جمله باشد ” حرفه ای ها همه کار ها را حرفه ای انجام می دهند”

سخن آخر

همه می دانیم برای یک فروشگاه  مکان کسب و کار امری بسیار تعیین کننده است  در مورد فروشگاه های اینترنتی باید گفت طراحی و نام حکم همان مکان را دارد. از طریق فروشگاهان خیال خود را از طراحی راحت کنید. در مورد نام هم باید زود تصمیم بگیرید. اگر زود تصمیم نگیرید برای اینکه میان انبوهی از نام ها، خود را مطرح کنید قطعا به دردسر بیشتری خواهید افتاد. فروشگاهان همکاری در فروش را نیز در دستور کار قرار داده تا در این قسمت نیز به شما کمک کند.

به فروشگاهان از طریق آدرس forooshgahan.ir به راحتی می توانید دسترسی داشته باشید.

همچنین ببینید

ارائه خدمات – ارائه سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

نام شرکت : تدبیرگران ماندگار نام محصول: نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان در روندهای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *