دوره آموزش مجازی تولید به موقع

دوره آموزش مجازی تولید به موقع

با توجه به توسعه روزافزون مفاهیم علمی مرتبط با صنعت، تکنولوژی و مدیریت، به نظر می آید آموزش با ابزار سنتی آن در تمدن صنعتی یعنی آموزش انبوه حضوری دیگر نمی تواند پاسخگوی نیاز مدیران و کارشناسان حرفه ای امروز باشد.

با این نگاه، تلاش شده است برخی از مفاهیم کاربردی با استفاده از آموزش مجازی با جدیدترین ابزارهای تولید و توزیع دروس مجازی ، تهیه و عرضه شوند. البته آموزش مجازی ابزار جدیدی نیست و برای بسیاری از نرم افزارهای کامپیوتری و آموزش زبان و غیره، موجود و در دسترس هستند. اما در حوزه مفاهیم تخصصی تولیدی و صنعتی شاید کمتر کار شده باشد. از طرف دیگر عرضه محتوای آموزشی اساتیدی که سالها به کار مشاوره و آموزش اشتغال داشته اند می تواند پنجره ای تازه به روی این آموزش ها باشد که تا قبل از این تنها از طریق سمینارهای تخصصی و در آموزش های سازمانی حضوری عرضه می شدند.

فلسفه و تاریخچه تولید ناب

از این درس مفاهیم تولید ناب آغاز می شوند و در اولین قدم به مرور ادبیات تولید ناب می دازیم. در این بخش روند تحول از تولید انبوه به تولید ناب و تغییر نگرش کلی در این روند شرح داده می شود. ساختار اصلی مفاهیم تولید ناب در این درس طرح می شود.

تولید بموقع ۱

تولید بموقع به عنوان یکی از اجزاء اصلی تولید ناب یعنی ناب بودن در سطح کارخانه در این درس معرفی می شود و به علت تعدد سرفصل ها در دو درس تقسیم شده اند. در بخش اول سیستم کانبان و هموارسازی تولید به تفصیل شرح داده می شوند و سایر اجزاء تولید بموقع به درس بعد موکول می شوند.

تولید بموقع ۲

سایر اجزاء تولید بموقع مانند کاهش زمان برپایی، الگوی استقرار و … در این درس شرح داده می شوند. در پایان این درس شما ابزارهایی را فرا می گیرید که در سیستم های تولید بسیار مفید هستند و در حرکت از تولید انبوه به تولید ناب مورد استفاده قرار می گیرند. مفاهیمی مانند جریان و کشش در این دو درس در ذهن شما نهادینه می شوند.

مدرس این دوره آقای دکتر فرزاد رعایت صنعتی می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

همچنین ببینید

تخفیف پکیج پیش بینی خبرگان برای مدیران در سال ۹۵

تخفیف صد هزار تومانی ،فقط برای ۶۹ نفر

استفاده از نظرات و مشورت با خبرگان ، می تواند یک دریچه ی بزرگ به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *