آموزش وردپرس

دوره آموزش مجازی تولید به موقع

دوره آموزش مجازی تولید به موقع

با توجه به توسعه روزافزون مفاهیم علمی مرتبط با صنعت، تکنولوژی و مدیریت، به نظر می آید آموزش با ابزار سنتی آن در تمدن صنعتی یعنی آموزش انبوه حضوری دیگر نمی تواند پاسخگوی نیاز مدیران و کارشناسان حرفه ای امروز باشد.

با این نگاه، تلاش شده است برخی از مفاهیم کاربردی با استفاده از آموزش مجازی با جدیدترین ابزارهای تولید و توزیع دروس مجازی ، تهیه و عرضه شوند. البته آموزش مجازی ابزار جدیدی نیست و برای بسیاری از نرم افزارهای کامپیوتری و آموزش زبان و غیره، موجود و در دسترس هستند. اما در حوزه مفاهیم تخصصی تولیدی و صنعتی شاید کمتر کار شده باشد. از طرف دیگر عرضه محتوای آموزشی اساتیدی که سالها به کار مشاوره و آموزش اشتغال داشته اند می تواند پنجره ای تازه به روی این آموزش ها باشد که تا قبل از این تنها از طریق سمینارهای تخصصی و در آموزش های سازمانی حضوری عرضه می شدند.

فلسفه و تاریخچه تولید ناب

از این درس مفاهیم تولید ناب آغاز می شوند و در اولین قدم به مرور ادبیات تولید ناب می دازیم. در این بخش روند تحول از تولید انبوه به تولید ناب و تغییر نگرش کلی در این روند شرح داده می شود. ساختار اصلی مفاهیم تولید ناب در این درس طرح می شود.

تولید بموقع ۱

تولید بموقع به عنوان یکی از اجزاء اصلی تولید ناب یعنی ناب بودن در سطح کارخانه در این درس معرفی می شود و به علت تعدد سرفصل ها در دو درس تقسیم شده اند. در بخش اول سیستم کانبان و هموارسازی تولید به تفصیل شرح داده می شوند و سایر اجزاء تولید بموقع به درس بعد موکول می شوند.

تولید بموقع ۲

سایر اجزاء تولید بموقع مانند کاهش زمان برپایی، الگوی استقرار و … در این درس شرح داده می شوند. در پایان این درس شما ابزارهایی را فرا می گیرید که در سیستم های تولید بسیار مفید هستند و در حرکت از تولید انبوه به تولید ناب مورد استفاده قرار می گیرند. مفاهیمی مانند جریان و کشش در این دو درس در ذهن شما نهادینه می شوند.

مدرس این دوره آقای دکتر فرزاد رعایت صنعتی می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


-= لینک کوتاه این مطلب =-

این مطالب را از دست ندهید :
- با آزمون دیسک، شناخت فوق العاده ای نسبت به خودتان یا همکارانتان بدست بیاورید: اطلاعات بیشتر ...
- تا حالا معجون مدیریت زمان رو امتحان کردید ؟
- وقتتون کمه و علاقمند به بروز رسانی اطلاعات مدیریتی تون هستید ؟
- با کانال تلگرامی مدیران ایران، همیشه بروز باشید ...


همچنین ببینید

دوره آموزشی منشی و مسئول دفتر حرفه ای

در ۵ جلسه یکساعته اینترنتی ، در هر زمانی و از هر کجای ایران که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *