آموزش وردپرس

دوره آموزش مجازی تولید ناب

 

دوره آموزش مجازی تولید ناب

با توجه به توسعه روزافزون مفاهیم علمی مرتبط با صنعت، تکنولوژی و مدیریت، به نظر می آید آموزش با ابزار سنتی آن در تمدن صنعتی یعنی آموزش انبوه حضوری دیگر نمی تواند پاسخگوی نیاز مدیران و کارشناسان حرفه ای امروز باشد.

با این نگاه، تلاش شده است برخی از مفاهیم کاربردی با استفاده از آموزش مجازی با جدیدترین ابزارهای تولید و توزیع دروس مجازی ، تهیه و عرضه شوند. البته آموزش مجازی ابزار جدیدی نیست و برای بسیاری از نرم افزارهای کامپیوتری و آموزش زبان و غیره، موجود و در دسترس هستند. اما در حوزه مفاهیم تخصصی تولیدی و صنعتی شاید کمتر کار شده باشد. از طرف دیگر عرضه محتوای آموزشی اساتیدی که سالها به کار مشاوره و آموزش اشتغال داشته اند می تواند پنجره ای تازه به روی این آموزش ها باشد که تا قبل از این تنها از طریق سمینارهای تخصصی و در آموزش های سازمانی حضوری عرضه می شدند.

در این راستا تعداد ۵درس مجازی در حوزه تولید ناب Lean Production توسط دکتر فرزاد رعایت صنعتی تهیه و عرضه شده است که عنوان دروس عبارتند از:

  • تاریخچه و فلسفه تولید ناب
  • تولید بموقع ۱
  • تولید بموقع ۲
  • طراحی و تکوین و زنجیره تأمین ناب
  •  فروش و مدیریت ناب

هر درس حاوی اسلایدهای پاورپوینت همراه با صوت توضیح استاد و انیمیشن های پاورپوینت است و با نرم افزار فلش پلیر اجرا می شود. دروس بصورت تعاملی هستند یعنی فراگیر می تواند مسیر یادگیری را انتخاب نماید و در پایان کوئیزی قرار دارد که به یادآوری مطالب و تثبیت یادگیری کمک می کند. به نظر استاد که سالها به آموزش و مشاوره در این حوزه اشتغال داشته است و مقالاتی در کنفرانس های بین المللی در زمینه تولید ناب ارائه و چاپ نموده است، مدیران و کارشناسان رشته های مختلف مهندسی و افراد مرتبط با تولید و صنعت با استفاده از این دروس مجازی، از آموزش حضوری در این زمینه بی نیاز خواهند شد.

مدرس این دوره آقای دکتر فرزاد رعایت صنعتی می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


-= لینک کوتاه این مطلب =-

این مطالب را از دست ندهید :
- با آزمون دیسک، شناخت فوق العاده ای نسبت به خودتان یا همکارانتان بدست بیاورید: اطلاعات بیشتر ...
- تا حالا معجون مدیریت زمان رو امتحان کردید ؟
- وقتتون کمه و علاقمند به بروز رسانی اطلاعات مدیریتی تون هستید ؟
- با کانال تلگرامی مدیران ایران، همیشه بروز باشید ...


همچنین ببینید

دوره آموزشی منشی و مسئول دفتر حرفه ای

در ۵ جلسه یکساعته اینترنتی ، در هر زمانی و از هر کجای ایران که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *