سرکار خانم ندا مفاخری
دکتری مدیریت حرفه ای کسب و کار - مدیر عامل مدیران ایران - کوچ حرفه ای توسعه فردی و سازمانی(ICF) - سخنران و مدرس مباحث مدیریت و کسب و کار
سازمان: مدیران ایران ( مدیر عامل )
دسته شغلی مرتبط: آموزش و پژوهش، برگزاری همایش، مشاوره، مربیگری
رشته تحصیلی: DBA-MITM
استان: البرز

تحصیلات :  DBA دانشگاه تهران - MITM سازمان مدیریت صنعتی

کوچ رسمی با مدرک بین المللی از ICF

یاد گرفتن و یاد دادن آموخته هایم برایم همیشه شیرین بوده است و خوشبختانه توانسته ام در همین فضا هم کار کنم .

در زمینه مدیریت ، کسب و کار و کارآفرینی از سال 87 به شکل حرفه ای فعالیت می کنم.از مدیران و موسسان مجموعه مدیران ایران هستم .

باور دارم مدیران ایران یک رویای بزرگ است برای ایران و برای مدیران ایران . و باشگاه مدیران ایران جایی است برای آنکه هم افزایی ها کمک می کند اتفاقاتی بزرگ بیافتد . برای تک تک ما و برای ایرانمان .

باور دارم مدیران ایران یک رویای بزرگ است برای ایران و برای مدیران ایران  و باشگاه مدیران ایران فضایی است برای آنکه هم افزایی ها کمک   کند اتفاقاتی بزرگ بیافتد ، برای تک تک ما و برای ایرانمان .

در این رویا به هر شکل بتوانم قدمی بر می دارم تا در توسعه بینش و دانش مدیریت و رهبری در ایرانمان سهمی داشته باشم . چرا که در نگاه من بدون اصلاح بینش و مدیریت دستیبابی به توسعه پایدار ممکن نیست.

اگرچه به تدریج آموخته ام که از مرزهای جغرافیایی و یا هر مرزی که انسانها را ازهم جدا می کند پرهیز کنم اما ایران را سخت دوست می دارم و  با تمام وجود تلاش می کنم ایران و مردم خوبش از چالش هایی که دارند به شکلی بهتر گذر کنند .

به عنوان مدرس ، مربی و مشاور کسب و کار تجربه کار با افراد و سازمانهای زیادی داشته ام و خوشحال می شوم که بتوانم با سایر اعضای خوب باشگاه همفکری داشته باشم.

آدرس سایت ما modiriran.ir است .


در تلگرام یک کانال مدیریتی به نام مدیران ایران داریم . @modiriran

آیدی من در تلگرام nedamfakheri است .

آدرس کانال باشگاه مدیران ایران 

یک فعالیت در غالب انجمن مردم نهاد پویندگان راه فردا داریم که من دبیر این انجمن هستم و هدفمان آنجا پرورش و توانمند سازی جامعه مدیران فردای ایران است .  jamfa.net سایت و کانال تلگرام جمفاhttps://t.me/jamfanet است


سایت : http://www.modiriran.ir

ارسال پیام خصوصی برای سرکار خانم مفاخری
برای ارسال پیام، لطفاً عضو یا وارد سایت شوید.
+