راه اندازی بخش ارسال پیام

سیاست باشگاه بر آنست که اطلاعات شخصی اعضا برای رعایت حریم شخصی منتشر نشود.به همین جهت مواردی همچون ایمیل و موبایل قابل مشاهده برای همه نمی باشد.

البته برای تسهیل  ارتباطات و توسعه شبکه سازی حرفه ای  بخشی در سایت در نظر گرفته شده است که اعضای محترم بتوانند برای یکدیگر ایمیل ارسال کنند.
این پیام، در صفحه شخصی شان ثبت می شود و با ایمیل نیز به اطلاعشان خواهد رسید. امیدواریم از این امکان جدید سایت، راضی باشید و بتوانید از آن به شکلی موثر و حرفه ای استفاده بفرمایید.


پیشنهاد می کنیم ،پروفایل و اطلاعات مربوط به فرد مورد نظر را بررسی کنید و سپس با  متنی شفاف و به شکل  کاملا مناسب فرد مقابل پیام خود را ارسال بفرمایید .

و لطفا اگر سایر اعضا هم برای شما ایمیلی فرستادند ، بعد از بررسی پروفایل او و با استفاده از ایمیلی که در انتهای ایمیلی که سایت برای شما ارسال کرده است در اسرع وقت چنان که صلاح می دانید به ایمیلشان پاسخ دهید .

ایمیل در زمان ما میتواند شروع یک شبکه سازی و گفتگوی خوب باشد اگر به شکل موثر و درست از آن استفاده کنیم .
------------------------- نظرات شما ------------------------
ABDOLSAMAD GHERAAATI :
مدیرعامل محترم سایت باشگاه مدیران ایران /لطفا نوشته زیرعکس حقیر را که اشتباه تایپی شده وبه دلیل کی برد تبلت بوده یا اصلاح بفرمایید /یا بطریق آنلاین واضافه کردن منوی صفحه خودم بتوانم آن را اصلاح نمایم/ باتشکر مدیر شبکه جهانی ایثار عبدالصمد قرائتی

سلام آقای قرائتی. شما می توانید با نام کاربری و کلمه عبوری که در موقع ثبت نام وارد فرمودید، وارد سایت شوید و توضیحات را اصلاح بفرمایید. با سپاس

محمد اردوخانی :
سلام علیکم،برای شرکت تعاونی مسکن باشگاه مدیران با مدیران سطح بالا اعلام آمادگی خووهم کرد که زمین در شمال تهران با سند به اندازه لازم واگذار شود و تعاونی مسکن تشکیل گردد،در حال حاضر در همان زمین هتل 5ستاره،هايپرمارکت و به چندین بخش و تعاونی ها زمین واگذار شده خواستم ببینم اگر مدیران با سابقه و سطح بالا در باشگاه مدیران و استفاده از مدیران دیگر در بخش های مختلف کشور خدمت میکنن با این عمل دعوت بعمل آورد،که در صورت امکان بنده خودم مدیران بزرگ کشور را در این مجموعه با کمک شما عزیزان جمع آوری شود،و مدیران بسیار بزرگی صنف پخش کنندگان و کار فرمائید طلا و جواهر و نقره هستند که بنده به عنوان رئیس خدمتگذارشان هستم،مدیران سینمایی که بنده از بازیگران سینما و تلویزیون و ایران هستم که از دوستان مدیران سینمایی با صلاح شما دعوت بعمل آید ،و در روزنامه و پایگاه خبری که بنده صاحب امتیاز و مدیر اجرایی میباشم.و تشکیل یک باشگاه مدیران اول کشور با کمک شما دوستان میشود،و راه و مدیریت خوب میخواهد که به حمدالله هستید.کاری در توسعه اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و فرهنگی هنری در خدمتم.اگر صلاح بود تماسی بگیرید در خدمتم .اردوخاني

سلام آقای اردوخانی عزیز حتما برای شنیدن پیشنهاد های ارزشمند شما آماده ایم .

سودابه امیری :
سلام . هر چه سعی کردم با همکاران شما خانمها مهرور و آذین تماس بگیرم متأسفانه هر دوی آنها تلفنهایتان خاموش بود و بهمین دلیل نتوانستم به آن عزیزان بگویم که برای ما که در خارج از تهران زندگی میکنیم - یعنی در لواسان کوچک، روز چهارشنبه پر ترافیک ترین روز در کنار روز جمعه میباشد. نه آزانس هست و نه هیچ وسیله دیگر. همچنین به علت مشکل پارکینگ در نزدیک محل اجلاس متأسفانه امکان حضور نداشتم. خواهش میکنم در صورت امکان دلیل برگزاری چنین جلسه به این مهمی را در حوزه جوانان که مدیران فرابخشی آینده کشور خواهند بود در این تاریخ و زمان و در شلوغ ترین روز پایتخت یعنی چهارشنبه که نه تنها برای ما، که برای همه تهرانیها معروف به بدترین روز = روز قفل ترافیک را برای برگزاری این جلسه مهم برنامه ریزی فرمودید؟! انشاالله که توانسته باشید جلسه را با حداکثر مدعوین و شرکت کنندگان همراه کرده باشید. سئوال بعدی اینجانب برای کارت عضویتم است که قرار بود با حضور در جلسه امروز دریافت نمایم. آیا وسیله دیگری کارت را دریافت دارید؟. میتوانید اگر خواستید با هزینه پست و پرداخت هزینه آن توسط اینجانب پس از دریافت کارت آن را برایم به آدرسم در لواسان ارسال فرمایید. ارادتمند - امیری در ضمن متشکر میشوم اگر نکات برجسته نشست را در سایت بگذارید. که مطمئنم چنین خواهد شد. ارادتمند - امیری????

سلام خانم امیری عزیز شماره های پشتیبانی تلگرام فقط برای تلگرام هستند لطفا برای تماس با ما از شماره های دفتر استفاده بفرمایید 02634209344 02144841991 برنامه های باشگاه به شکل ثابت به یکشنبه های آخر ماه تعیین شده است تا دیگر برای روز های چهارشنبه برای شما دوستان خوبمان ایجاد زحمت نشود .

محمد سعادت سالاری :
سلام ، ایمیل برایم فرستادید مبنی بر ارسال پیام توسط یکی از اعضاء که برای گفته بودید برای مشاهده پیامش میتوانم وارد سایت بشم ودر قسمت " پیام های من " می توانم پیام ایشان را مشاهده کنم در صورتی که این قسمت " پیام های من " اصلا وجود ندارد که من بتوانم پیام وی را ببینم !!!

محسن اسمعیل پور مطلق :
راه انداز باشگاه مدیران ایران ، فکری برای جمع اوری افکار مدیران ، کارآفرینان ، تولید کار و سرمایه ، فاصله از اتکاء به منابع نفتی و نزدیک شدن به منابع افکار برتر ایرانی ، برای سرزمین زیبای من .


اگر سوالی دارید، می توانید همینجا مطرح کنید :
نام و نام خانوادگی : پست الکترونیک : نظر ، پیشنهاد یا سوال شما :


+