راه اندازی بخش ارسال پیام

سیاست باشگاه بر آنست که اطلاعات شخصی اعضا برای رعایت حریم شخصی منتشر نشود.به همین جهت مواردی همچون ایمیل و موبایل قابل مشاهده برای همه نمی باشد.

البته برای تسهیل  ارتباطات و توسعه شبکه سازی حرفه ای  بخشی در سایت در نظر گرفته شده است که اعضای محترم بتوانند برای یکدیگر ایمیل ارسال کنند.
این پیام، در صفحه شخصی شان ثبت می شود و با ایمیل نیز به اطلاعشان خواهد رسید. امیدواریم از این امکان جدید سایت، راضی باشید و بتوانید از آن به شکلی موثر و حرفه ای استفاده بفرمایید.


پیشنهاد می کنیم ،پروفایل و اطلاعات مربوط به فرد مورد نظر را بررسی کنید و سپس با  متنی شفاف و به شکل  کاملا مناسب فرد مقابل پیام خود را ارسال بفرمایید .

و لطفا اگر سایر اعضا هم برای شما ایمیلی فرستادند ، بعد از بررسی پروفایل او و با استفاده از ایمیلی که در انتهای ایمیلی که سایت برای شما ارسال کرده است در اسرع وقت چنان که صلاح می دانید به ایمیلشان پاسخ دهید .

ایمیل در زمان ما میتواند شروع یک شبکه سازی و گفتگوی خوب باشد اگر به شکل موثر و درست از آن استفاده کنیم .
------------------------- نظرات شما ------------------------
ABDOLSAMAD GHERAAATI :
مدیرعامل محترم سایت باشگاه مدیران ایران /لطفا نوشته زیرعکس حقیر را که اشتباه تایپی شده وبه دلیل کی برد تبلت بوده یا اصلاح بفرمایید /یا بطریق آنلاین واضافه کردن منوی صفحه خودم بتوانم آن را اصلاح نمایم/ باتشکر مدیر شبکه جهانی ایثار عبدالصمد قرائتی

سلام آقای قرائتی. شما می توانید با نام کاربری و کلمه عبوری که در موقع ثبت نام وارد فرمودید، وارد سایت شوید و توضیحات را اصلاح بفرمایید. با سپاس

محسن اسمعیل پور مطلق :
راه انداز باشگاه مدیران ایران ، فکری برای جمع اوری افکار مدیران ، کارآفرینان ، تولید کار و سرمایه ، فاصله از اتکاء به منابع نفتی و نزدیک شدن به منابع افکار برتر ایرانی ، برای سرزمین زیبای من .


اگر سوالی دارید، می توانید همینجا مطرح کنید :
نام و نام خانوادگی : پست الکترونیک : نظر ، پیشنهاد یا سوال شما :


+