منوهای نصب در پنل مدیریت

فعالیت های آموزشی

هدف مدیران ایران، توسعه بینش و دانش مدیران ایرانی است و این کار را با روشهای مختلفی که همه شان به نوعی آموزش هستند، انجام می دهد.

فعالیت های آموزشی مدیران ایران

کارگاه های آموزشی

صدها کارگاه آموزشی در طی فعالیت چندساله ­ی مدیران ایران، به شکل اختصاصی یا غیر اختصاصی، با موضوعات متنوع مدیریتی برگزار شده است.

با گذر زمان و دریافت بازخورد ها، مجموعه مدیران ایران از برگزاری کارگاه های عمومی فاصله گرفته و تا حد امکان تلاش کرده که کارگاه­ هایی اختصاصی، خاص و با اثربخشی بالا، برای مراکزی که علاقمند به ایجاد تغییر و دریافت آموزش­های اثر بخش هستند، طراحی و اجرا نماید.

همایش ، سمینار

همایش­ها و سمینارهای مختلفی با موضوعات متنوع مدیریتی و با حضور صدها مدیر از کسب­وکارهای مختلف، در طی سال­های فعالیت مدیران ایران اجرا شده است.

برخی از سخنرانان این برنامه ها:

پرفسور بیژن خرم، مهندس محمدرضا شعبانعلی، دکتر ندا مفاخری، دکتر شاهین شاکری، دکتر پرویز درگی، دکتر فرزاد رعایت صنعتی، دکتر مجتبی لشکر بلوکی، مهندس مهدی بوترابی، دکتر فرزاد مقدم، دکتر بهنود الله­وردی نیک، آقای امیر مهرانی، مهندس شهرام کریمی و …

دوره‎های اینترنتی

با برگزاری دوره­های اینترنتی و آنلاین، شرکت کنندگانی از سراسر ایران و حتی فارسی زبانانی از کشورهای دیگر، فرصت این را پیدا کرده اند که در دوره­های آموزشی ارزشمندی با موضوعات مدیریتی، حضور یابند.

این دوره های آموزشی در شکل های کوتاه مدت و میان مدت بوده اند و  با تعامل و ارتباط کامل با شرکت کنندگان دوره برگزار می شوند.

وبینار (سمینار تحت وب)

وبینارهای متعددی با موضوع آموزش، گفتگو با کارآفرینان، مشاوره گروهی، کوچینگ گروهی و … توسط مدیران ایران برگزار شده است که برخی از آنها در قالب محصول، هم اکنون قابل مشاهده و بهره­برداری است.

تحلیل مدیریتی فیلم (چهلنما)

چهلنما = سینما + ۱۰ نما تحلیل مدیریتی.

در این روش آموزش که از مدارس کسب وکار دنیا الهام گرفته شده است، بر اساس نیاز سنجی واحد آموزشی سازمان­ها، فیلم یا فیلم­هایی انتخاب می شود و به اتفاق پرسنل و مدیران سازمان، به تماشای آن­ها می نشینیم.

در هنگام نمایش فیلم و در مقاطع زمانی مناسبی، با پرسیدن سوال­هایی هدفمند و ایجاد بحث و چالش­های هدایت شده، ضمن تحلیل مدیریتی فیلم، تلاش می شود تا از فیلم برای گفتگویی موثر و آموزشی استفاده شود.

این روش هم اکنون در بسیاری از مدارس کسب­وکار دنیا استفاده می شود و در ایران نیز  توسط مدیران ایران، تجربه های خوب و موفقی در اجرای آن اتفاق افتاده است .

پکیج کامل آموزشی همراه با برنامه چهلنما، می تواند اثر بخشی آن را دو چندان کند.

محصولات مالتی مدیا

در طی سالهای گذشته، ده ها محصول مالتی مدیای آموزشی در قالب فیلم آموزشی، فایلهای صوتی و … توسط مجموعه مدیران ایران تهیه و تولید شده است.

بیش از ۳۰ اثر بین المللی هم توسط مدیران ایران به شکل انحصاری ترجمه و دوبله شده است تا مخاطبین بتوانند از جدیدترین مباحث روز مدیریتی دنیا بهره­مند شوند.

محصولات مدیریتی مجموعه، پیوسته به روز می شوند و در بخش پایین همین صفحه نیز می توانید آن ها را مشاهده کنید.

برنامه های آموزشی ویژه توانمند سازی بانوان

بخش جدیدی از فعالیت های مدیران ایران است که به زودی اجرایی می­شود.

بزودی!

© کلیه حقوق برای «مدیران ایران» محفوظ است.
X