تعجبی ندارد که افراد نه چندان زیادی درباره ارزش بازاریابی  شبکه ای اطلاعی نداشته باشند، خیلی از مردم حتی زمانی که در بطن بازاریابی شبکه ای هم هستند اطلاعی از ارزش های آن ندارند.

اکثرمردم وقتی در سخنرانی های بازاریابی شبکه ای شرکت می کنند یک سوال اصلی دارند”اگر من به کسب و کار بپیوندم چقدر درآمد خواهم داشت؟” و جای تعجب نیست هنگامی که با افرادی که در گیر بازاریابی شبکه ای هستند هم صحبت می شویم اولین چیزی که درباره آن صحبت می کنن این است که در ماه چقدر دریافتی خواهید داشت.

مشکل کسب در آمد از کار به روش سنتی شدیدا محدود است . یکساعت کارکنید و یک دلار بدست بیاورید . دوساعت کار کنیددودلار بدست آورید . این به شما بستگی دارد این بدین معناست که شما هرگز نمی توانید متوقف شوید .این یک تله است. اکثر مردم به طور غریزی آن را حس می کنند .

این مطلب را ازدست ندهید.

بازاریابی همهمه ای (BUZZ Marketing)

آن ها فرض می کنند که راهی برای خروج از تله کسب در آمد وجود دارد .اما در آمد بیشتر واقعیت های اساسی را در مورد درامد شما تغییر نمی دهد. در واقع اغلب با کسب در آمد بیشتر تنها در خدمت طناب دارهای تنگ تر و بیشتر قرار دارند.

حقیقت درباره خانه شما

چیزهایی که اکثر مردم به عنوان دارایی درنظر نمی گیرند دارایی نیستند، این ها در واقع بدهی و قرض هستند.

برای اینکه متوجه بشویم که دارایی دارم یا بدهی باید به جریان مالی توجه کنیم و نه به وضعیت  مالی وو ارزش ها. به عبارت دیگر آیا آن پول تولید پول دیگری می کند که به جیب شما می رود یا پول را از جیب شما بیرون می کشد؟ هرچیزی ممکن است برای پول شما بسازد یا برای شما هزینه ایجاد کند. اگر برای شما پول نمی سازد باور کنید دارایی نیست بدهی است .

این مطلب رو هم از دست ندید:
  روانشناسی رنگ در بازاریابی و برند +دانلود فایل صوتی مقاله

خانه شما چقدر درآمد ماهیانه برایتان به ارمغان می اورد؟

احتمالا پاسخ می دهید هیچ درامدی .دقیقا دلیلش این است که خانه شما دارایی نیست بلکه مسئولیت و بدهی شما است.از آنجا که داشتن کسب و کار دارایی است ، هنگامی که شما کسب و کار بازاریابی شبکه ای را شکل می دهید نه تنها مهارت های زندگی در شرایط مختلف و شرایط بحرانی را یادمیگیرید بلکه دارایی واقعی برای خودتان می سازید. درچنین کاری شما کسب درآمد می کنید. دربازاریابی شبکه ای به جای کسب درآمد شما دارایی و سرمایه خودتان را هم بیشتر می کنید.

برای افرادی که این موضوع را درک می کنند دارایی شماره ۱ دارایی است که معمولا از طریق کسب و کار بدست می اید، ولی دارایی شماره ۲ دارایی است که به طور معمول مربوط به املاک و مستغلات است.در مورد املاک و مستغلات شما باید به درک تفاوت بین جریان های نقدی پولی و افزایش سرمایه توجه داشته باشید.

شغل شما دارایی شما نیست .شما نمی توانید سود سهام از آن بدست بیاورید . نمی توانید آن را اجاره بدهید.اشتباه نکنید . هنگامی که شما در یک شغل کار می کنید شما در حال ایجاد دارایی هستید ولی این دارایی متعلق به شما نیست.

ایده ای به ما می گوید که وقتی شغل خوبی داریم ذاتا ارزشی را در آن کارخوب بدست می اوریم ولی گاهی واقعا ارزشی در آن کار وجود ندارد و ارزش آن صفر است.

بازاریابی شبکه ای در مورد فروش محصولات و یا کسب درآمد نیست !

اشتباه ترین تصور غلط و رایج در مورد بازاریابی شبکه ای این است که بازاریابی شبکه ای کسب و کار فروش است . اما فروش تنها کسب و درآمد بیشتر است. مشکل این است که اگر شما فعالیتتان را متوقف کنید درآمدتان هم متوقف می شود.

این مطلب رو هم از دست ندید:
  هکر رشد کیست؟

مدل فروشندگی کارمندی شما را ثروتمند نمی کند و شما آزادی عمل زیادی ندارید .در چنین شرایطی لازم نیست شغل خودتان را تغییر بدهید، شما به آدرس پستی دیگری نیاز ندارید شما باید خوتان را تغییر دهید.

دربازاریابی شبکه ای تمام هدف ما فروش محصول نیست ، بلکه ایجاد شبکه ای است که شامل ارتش مردمی می شود و نمایندگان فروش محصولات و خدمات را تشکیل می دهند.

هدف نهایی فقط مختص شما و یا سایر افراد نیست ، آنها هم مثل شما هدفشان تنها فروش محصول نیست. شما محصولات متعددی را به افراد مختلفی می فروشید و محصول را به افراد زیادی نشان می دهید.

دربازاریابی شبکه ای ممکن است شما تنها یکساعت در روز یا هفته کار کنید ولی شبکه ی ایجاد شده شما به صورت مداوم در حال کار و کسب درآمد برای شماست.

منبع: بخشی ار کتاب تجارت در عصرجدید- رابرت کیوساکی -مدیران ایران

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.