جریان گریز موفق+دانلود فیلم

بعضی ها  هستند که مادرزادی جریان گریز بدنیا امده اند. انگار که نیرویی روحانی در ضمیرشان وجود داشته باشد که باعث بشود آنها همه چیز را نسبت به بقیه متفاوت ببینند. وقتی سر کار به اطرافشان نگاه میکنند، فرصتهای نهفته‌ی زیادی را  میبینند که هنوز اجرایی نشدند. انها معتقدند که تغییر منتظر نشسته است  تا به وقوع بپیوندد. برای همین همیشه در این مورد صحبت میکنند و وقتی حرفشان را زدند، ممکن است بیش از حد بی پروا و صریح باشند، و همین است که شاید باعث بشود مردم برداشت غلطی از حرف انها داشته باشند. جریان گریزها ممکن است این حس را در دیگران القاء کنند که قصد دارند موقعیت فعلی را به شدت زیر سئوال ببرند. خب البته این روشی نیست که بتوانید آدمها را به شنیدن حرفهایتان ترغیب کنید. در نتیجه اگر شما به نوعی جریان گریز هستید، بگذارید چندتا پیشنهاد به شما بدهم که به شما کمک میکند که شنیده بشوید.

اولین و مهمترین ایده این است که یک سیستم ثبت و ردیابی موفقیت‌هایتان در محل کار داشته باشید. هیچ چیزی سریعتر از سابقه‌ی اجرایی قوی نیست که بتوانددیگران را وادار به شنیدن حرفایتان بکند. بعد: قبل از اینکه شروع به حرف زدن بکنید و آخرین ایده‌ی جریان گریز خودتان را مطرح کنید، یک چیزی را تمرین کنید، و ببینید که آیا میتوانید آدمهای دیگری را پیدا کنیدکه حس شما راداشته باشند. بطور خاص، وقتی مشغول کار هستید به ساختار قدرت فکر کنید، به مدیرهای رسمی و غیر رسمی. اگر بتوانید یک یا دو نفر از این مدیران پیدا کنید که از نظرات شما حمایت کنند، اینطوری میتوانید امیدوار باشید که حرف شما در جلسه توسط بقیه هم شنیده بشود.

این مطلب رو هم از دست ندید:
  ده اصل کلیدی برای تصمیم گیری

ترفند دیگه‌ای که وجود دارد این است که ایده‌ی خودتان را در موقعیتی قرار بدهید که انگار ایده‌ی شما نیست. بجایش، آماده باشیدکه خیلی سریع به این موضوع اشاره کنید که چطور نظر و اعمال افراد دیگر تیم در گذشته باعث شده که شما به این ایده برسید. شما در اصل اعتبار ایده‌ی خودتان را با دیگران سهیم میشوید و احترامتان را به همکارها نشان میدهید، در عین حال شرایط فعلی را نقد میکنید. در نهایت، اگر شما ایده‌ی جریان گریز خودتان را مطرح کنید و واقعاً بتوانید کاری کنید که اعضای تیم هر از گاهی به حرفهای شما گوش بدهند، بهتر است خودتان را برای قرارداد کاری که بخاطر ایده‌هایتان نصیبتان میشود آماده کنید.

اگر این به این معنی است که باید دنبال ابزار جدید بود، یا با کمیته‌ای کار کرد که کل پروسه را با دقت برنامه ریزی کند، یا هر کار دیگه ای که لازم است، اگر کار بر اساس ایده‌ی شما شکل گرفته است، باید بلند بشویدو شما هم کمک کنید. در غیر اینصورت، آنها دفعه‌ی دیگه‌ای که ایده‌ی جدیدی مطرح میکنید به حرفتان گوش نمیکنند. جریان گریزها معمولا در کار مورد سرزنش قرار میگیرند و این تقصیر خودشان است. آنها معمولا خیلی رک و فاقد لطافت هستند. شما نه، شما یادتان میماند که در این مورد چه صحبتی کردیم. پس شانس این را دارید که کاری کنید اعضای تیم به حرفتان گوش کنند.

مدیران ایران

۱۶ فروردین ۱۳۹۸

۰ پاسخ به "جریان گریز موفق+دانلود فیلم"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

© کلیه حقوق برای «مدیران ایران» محفوظ است.
X