نشست مرداد ماه ۹۷ باشگاه مدیران ایران

 

این یکشنبه آخر ماه هم همچون تمام یکشنبه های زیبای دیگر دور هم جمع خواهیم شد و اینبار هم ساعاتی عالی را با مدیرانی از کسب و کارهای مختلف خواهیم گذراند.

در این برنامه قرار است تمام شرکت کنندگان از تجربیات و پیشنهادهای خودشان برای گذر از بحران های خاصی که اکنون تمام کسب و کارها با آن مواجه هستند گفتگو کنند. می خواهیم دست به دست هم بدهیم تا از آتش بگذریم . چرا که ایمان داریم به تعبیر زیبای زردشت: آنها که سوختند همه تنها بودند.

باشگاه مدیران ایران، یک جمع دوستانه و بی نظیر از مدیران توانمند از صنایع مختلف است که با هدف شبکه سازی، برقراری ارتباطات حرفه ای و هم افزایی، ایجاد شده است.
یک نفر مدیرعامل یک شرکت بزرگ صنعتی است؛ یک نفر صادر کننده است؛ یک نفر تولید کننده؛ یک نفر مدیر شرکتی گردشگری است و یک نفر دیگر مدرسی نام آشنا در دنیای مدیریت …
بودن در این جمع فوق العاده، برای آنها که قدرش را می دانند، لذت بخش و ارزش آفرین است. ضمن اینکه نمی توان از قراردادهایی که بین اعضای باشگاه بسته می شود هم چشم پوشی کرد!


یکشنبه های آخر ماه ِ باشگاه :

در یکشنبه آخر هر ماه، نشستی حضوری داریم تا با هم بیشتر آشنا شویم و به گفتگوهایی موثر بپردازیم.
جمع های باشگاه مدیران ایران همیشه بی نظیر است.
و اینبار می خواهیم تجربیات و پیشنهادهای کاملا اجرایی و کاربردی سایر مدیران را برای گذر از بحرانی که در آن هستیم، با هم بشنویم .

هر فردی که در این برنامه هست می تواند یک دریچه جدید برای ما بگشاید.
یک تجربه شخصی و کاربردی بگوید؛ یک پیشنهاد بدهد؛ یک راهکار ارائه کند.

پس خاطرتان باشد:

این جلسه مهمان صحبت های شما هم هستیم.

لطفا شما هم برای یک ارائه ۵ دقیقه ای ِ عالی آماده باشین . قرار است مهمانمان کنید تا از  عصاره ی  تجربیات، پیشنهاد ها و راهکارهایتان بهره ببریم .

البته هیچ اجباری در کار نیست؛ ولی امیدواریم شما هم در این تجربه ی عالی همراه ما باشید و به همراه هم، بتوانیم از پتانسیل عالی جمع های این چنینی بیشتر و بیشتر بهره برداری سازنده و مفید داشته باشیم.


time an location for meeting

هزینه: برای بودن در یک جمع ویژه از مدیران ایران زمین، گفتگو و صرف شام با آنها و همینطور دریافت نظرات بی نهایت با ارزش این جمع بی نظیر ، کافیست فقط ۱۲۵ هزار تومان بپردازید.

حق با شماست این قیمت شگفت انگیز و غیر قابل انتظار است. ما هم می دانیم که  فقط یکی از جمله های یکی از افراد بتواند دریچه ای به ذهن اندیشمند شما باز کند می تواند چقدر قیمتی باشد. اما هدف باشگاه مدیران ایران تولید ارزش برای تمام اعضای آنست و ما با خوشحالی به شکل های مختلف فرصتهایی از این دست را برای اعضای باشگاه مدیران ایران فراهم می کنیم.

همه ما هم می دانیم که این فرصتهای با ارزش، یک گنج غیر قابل قیمتگذاری هستند.

این هزینه صرفا جهت انجام عملیات اجرایی برنامه هاست و امیدواریم که با همدلی و هم افزایی هر چه بیشتر شما، روز به روز تمام اعضای باشگاه مدیران ایران بتوانند ارزشهای بیشتری از این باهم بودن های پر بها بیافرینند.

راستی .. اعضای طلایی باشگاه، مانند همیشه از تخفیف ویژه برخوردارند و هزینه حضورشان ۷۵ هزار تومان است.

نحوه ثبت نام: وارد سایت باشگاه مدیران ایران شوید. اینجا

در منوی کنار سایت، دو گزینه ورود و عضویت هست. اگر عضو سایت باشگاه مدیران ایران نیستید، ابتدا عضو سایت شوید و اگر هم عضو هستید، یک راست وارد سایت شوید. سپس از منوی رویدادها، نشست امرداد ۹۷ مدیران ایران را انتخاب و در ان ثبت نام نمایید. همه مراحل بصورت آنلاین و به سادگی قابل انجام است.

نشست باشگاه مدیران ایران

برنامه نشست مرداد ماه ۹۷ باشگاه مدیران ایران :

بعد از معرفی ها، هر کدام از مدیران شرکت کننده، پیشنهادی یا اشتراک تجربه ای خواهند داشت برای این شرایط خاص و برای گذر سلامت از پیچ خاص تاریخی که در آن قرار گرفته ایم.
برنامه های شبکه سازی و ارتباطات حرفه ای را مطابق همیشه خواهیم داشت و فرصت را برای لابی ها و گفتگو های مدیران عزیز باز خواهیم کرد.
و پس از صرف شام، یک عکس دسته جمعی به یادگار خواهیم گرفت.

اگر علاقمند به حضور در این برنامه هستید، لطفاً حتماً سریعتر حضور خودتان را قطعی کنید. برای مفیدتر بودن این برنامه ظرفیت ثبت نام حداکثر ۴۵ نفر است.

نحوه ثبت نام و اعلام حضور در برنامه نشست مرداد ماه ۹۷ باشگاه مدیران ایران : 
تمام فرآیند ثبت نام به شکل آنلاین امکان پذیر است. اما اگر نیازی بود ما خوشحال می شویم به شکل تلفنی هم برای همراهی با شما در خدمتتان باشیم .

می‌خواهم از این فرصت استفاده کنم.

تلفن تماس در صورت نیاز : ۰۲۱۴۴۸۴۱۹۹۱
خانم تاران – پشتیبان باشگاه مدیران ایران 

نشست مرداد ماه ۹۷ باشگاه مدیران ایران

تصاویر نشست های برگزار شده توسط باشگاه مدیران ایران در کانال تلگرام


 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.