کوچینگ یکی از مؤثرترین سبک‌های رهبری است که در سراسر شرکت‌های جهان درحال رشد می باشد.   این روشی است که توانسته بهترین‌های کارکنان را به نمایش بگذارد.در این وبینار، می‌خواهیم تمامی توجه مان را معطوف مدیران و مسئولان کنیم و آنها را در مسیر توسعه مهارت‌های جدید و در پی آن، رسیدن به نتایج بهتر، حمایت کنیم.

نتایج اخیر بررسی‌های موسسه گالوپ نشان داده که بیش از۷۰ درصد دلیل ترک کار و عدم تأثیرگذاری کارمندان بخاطر مدیر آنها است.

وبینار ، درچه مواردی مهارتهای کوچینگ کارایی تیم را افزایش می دهد؟

در این وبینار، می‌خواهیم تمامی توجه مان را معطوف مدیران و مسئولان کنیم و آنها را در مسیر توسعه مهارت‌های جدید و در پی آن، رسیدن به نتایج بهتر، حمایت کنیم.

زمان : سه شنبه ۶ بهمن ماه ۱۳۹۴ساعت ۱۶ الی ۱۷.۳۰ به وقت ایران

مهارتهای کوچینگ

مهارتهای کوچینگ

در این وبینار شنوندگان با کتابی تحت عنوان “مهارتهای کوچینگ برای مدیران” که آقای تیمور میری در حال  نگارش آن است آشنا می‌شوند.

در ادامه این وبینار، کارگاه‌هایی انجام می شوند که مدیران و مسئولان را با نحوه استفاده ازروش رهبری کوچینگ در محیط کار و مهارتهای کوچینگ آشنا کند.

برگزار کننده : این وبینار توسط آکادمی کوچینگ و با همکاری مدیران ایران برگزار می شود .

در این وبینار مقدماتی، ما به این سه سؤال پاسخ خواهیم داد:

  • چرا روش کوچینگ برای مدیران و سرپرستان مؤثر است؟
  • چه زمانی از کوچینگ استفاده کنید و چه زمانی نکنید؟
  • چه مهارت‌هایی را می‌توانیم توسعه دهیم؟

هزینه ی ثبت نام و شرکت در وبینار : رایگان  

لطفا هنگام ثبت نام بخش اول که مربوط به پرداخت مالی است را خالی بگذارید و فقط بخش دوم که اطلاعات فردی است را  تکمیل بفرمایید.

  • نحوه ثبت نام :
این مطلب رو هم از دست ندید:
  کارگاه آموزشی کوچینگ

برای ثبت‌نام در این وبینار لطفا از دکمه ی ثبت نام و تکمیل کامل اطلاعات استفاده بفرمایید بعد از ثبت نام تا قبل از روز وبینار تیم FCCI با شما تماس گرفته و لینک وبینار و  دستورالعمل‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد

اگر ثبت نام شما قبل از شنبه یکم بهمن ماه باشد فرصت کافی برای این همراهی خواهد بود و شما با اطمینان خاطر از اینکه مشکلی نرم افزاری ندارید می توانید با این وبینار همراه شوید .

اگر ثبت نام شما بعد از این تاریخ باشد راهنما برای شما ارسال می شود تا خودتان زحمت تست سیستم را بکشید .

مهارتهای کوچینگ

درباره سخنران آقای تیمور میری:

آقای تیمور میری دارای بیش از سی سال تجربه در رهبری هستند و دارای هفده سال تجربه کاری در صنایع نفت و گاز می باشند.ایشان یک کوچ دارای صلاحیت حرفه ای و مدرک از مؤسسه گالوپ (Gallup) و نیز فدراسیون بین المللی کوچینگ(ICF) می باشد.و از سال ۲۰۰۳ کسب وکار شخصی خود را آغاز نموده است.

ایشان همچنین از بنیانگذاران و کادر رهبری انجمن کوچینگ به زبان فارسی(FCCI) و مدیر مسئول شرکت MTMi در انگلستان است. و با شرکتهای بین المللی به منظور پشتیبانی رهبری و تیم آنها برای افزایش و بهبود عملکردشان کار می کند.

آقای تیمور میری  درحال حاضر مدیر آکادمی کوچینگ به زبان فارسی (FCA) هستند که برنامه های تصدیق شده مهارت های کوچینگ را براساس استانداردهایی که توسط  فدراسیون بین المللی کوچینگ(ICF) طراحی شده را اجرا می نماید. این برنامه از سال ۲۰۱۳ در حال اجرا می باشد.

این مطلب رو هم از دست ندید:
  شکست را بپذیرید +دانلود فایل صوتی مقاله

info@icoachcommunity.org

منبع: ICF

www.icoachcommunity.org این برنامه برگزار شده است…


دانلود دوره آموزشی کوچینگ برای مدیران
دانلود دوره آموزشی کوچینگ برای مدیران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.