۳ترس اصلی که به نتورک مارکتینگ مربوط می شود.

۱- ترس از ناشناخته ها:

ازموفقیت در نتورک می ترسیدچون همه چیز برایتان ناشناخته و مبهم است. اگر همه چیز روشن می بود که دلیلی برای ترسیدن وجود نداشت.از تاریکی می ترسید چون نمی دانید در تازیکی چه چیزی وجود دارد . اگر همان مکان روشن شود ترس شما هم ازبین  می رود. شما نمی دانید آخر و عاقبت کارتان در نتورک چه می شود. همیشه با خودتان اینجور کلنجار می روید :آیا وارد شوم یا نشوم؟کافی است یک بار به خودتان یا به تجارت یا شرکت یا بالاسری  یا محصول شک کنید!

بازاریابی شبکه ای

نتورکرها نمی توانند جواب منفی را به مثبت تبدیل کنند چون خودشان دوشخصیتی هستند. از درون میترسند  و هنوز خودشان به موفقیتشان شک دارند ولی در ظاهر سعی دارند به مشتری نشان دهند که اوضاع تحت کنترل آنهاست.

برطبق قانون جذب وقتی به خواسته ای زیاد فکر می کنید باورش کرده و به زندگی خود جذب کرده و دست آخر همان را صاحب می شوید. اگر در نتورک مثبت باشید اتفاقات و ادم های مثبت به سمت شما جذب می شوند.

۲- ترس از تجربه های بد قبلی:

از موفقیت در نتورک می ترسید چون قبلا در همین تجارت و در یک شرکت دیگر شکست خورده اید. سناریوی بدتر از این هم وجود دارد. اینکه پول خود را در سیستم های هرمی یا اینوستمنت باخته باشید. همین تجربه های تلخ قبلی میزان احتیاط شما را به حداکثر ممکن می رساند و قسم می خورید که دیگر اطراف نتورک نچرخید. همین قسم خوردن ها در طول زندگی شخصیت شما را شکل می دهند.

این مطلب رو هم از دست ندید:
  تبلیغات بازرگانی در عصر مدرنیته

بعضی قسم ها در زندگی سازنده اند مثل اینکه قسم می خورم در نتورک میلیاردر  می شوم.بعضی قسم ها نیز ویران کننده اند. ترسیدن باعث می شود خاصیت انعطاف پذیری خودتان را از دست بدهید. اتفاقا وقتی محکم در برابر چیزی مقاومت می کنید شدت ضربه وارده را بیشتر می کنید.

۳- ترس از دیده شدن و مورد قضاوت قرار گرفتن :

چرا وقتی در برابر جمع قرار گرفته و تصمیم به صحبت می گیرید ترس و استرس به سراغتان می آید؟ چون در همان لحظه دیده می شوید و چیزی برای پنهان کاری وجود ندارد. یک جورایی برای خوشنودی مردم زندگی می کنید و نه برای خوشنودی خودتان. هر روز به یک شکل در می آیید چون نظر مردم برایتان مهم است. درحالت افراطی وقتی زیاد می ترسید بوقلمون صفت می شوید و خودتان هم خبر ندارید.

همیشه سعی کنید خودتان باشید تا اینکه کپی یک نفر دیگر باشد. اگر دیگران را مورد قضاوت قرار ندهیم درباره ماهم قضاوت نخواهد شد.

قسمتی از کتاب در کمتر از سه دقیقه بازارتان را بسازید.

مدیران ایران

۰ پاسخ به "۳ترس اصلی که به نتورک مارکتینگ مربوط می شود."

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

© کلیه حقوق برای «مدیران ایران» محفوظ است.
X