هوش مصنوعی برای مدیران کسب و کارها

هوش مصنوعی برای مدیران کسب و کارها یکی از کلیدی ترین تحولات تکنولوژی در عصر حاضر محسوب می شود . استفاده درست از آن می تواند فرصتهای بی نظیری را برای مدیران هوشمند ایجاد کند .

Read More »
هوش مصنوعی - مدیران ایران

کاربردها و ابزارهای هوش مصنوعی

هوش مصنوعی این روزها جنبه های مختلف زندگی شخصی و حرفه ای همه ما را تحت تاثیر قرار داده است در این صفحه به مطالب و منابع مفیدی برای استفاده از هوش مصنوعی پرداخته ایم .

Read More »
10مهارت برتر از نگاه مجمع جهانی اقتصاد

10 مهارت برتر و ضروری برای سالهای آینده

مجمع جهانی اقتصاد در سالهای مختلف نتیجه پژوهش هایش را برای لیست کردن مهارتهای ضروری برای سالهای آینده منتشر می کند لیست 10 مهارت برتر که افراد و سازمانها در سال 2025 به آن‌ها نیاز دارند، یکی از مهمترین منابع برای کسانی است که علاقمند هستند مهارتهای به روز را برای خود و سازمانشان ایجاد کرده باشند .

Read More »
تحول فردی

تحول فردی چگونه می تواند بهره وری فردی و سازمانی را افزایش دهد ؟

تحول فردی، فرآیندی پویا و منحصر به فرد برای گسترش آگاهی است که به موجب آن افراد به طور انتقادی از دیدگاه‌های قدیمی و جدید خود آگاه می‌شوند و انتخاب می‌کنند که این دیدگاه‌ها را در یک تعریف جدید از خود ادغام کنند.

Read More »
نا هماهنگی شناختی

 ناهماهنگی شناختی چیست؟ راههای کاهش ناهماهنگی شناختی

ناهماهنگی شناختی (تعارض شناختی) برای توصیف ناراحتی ذهنی استفاده می‌شود که ناشی از داشتن دو اعتقاد، ارزش یا نگرش متضاد با اعمال و واقعیت های بیرونی استفاده می شود. ناهماهنگی شناختی باعث ایجاد حس رنجش روحی درونی می شود ، تصمیم گیری های ما را ضعیف و بهره وری مان را در زندگی شخصی و حرفه ای کم می کند .

Read More »
روندهای بیزینسی در سال 2023 چگونه خواهد بود.

روندهای تجاری مهم در سال 2023

روندهای بیزینسی ، یکی از بهترین منابع فرصت برای مدیران و فعالان اقتصادی هوشمند است . در پایان هر سال موسسات و مراکز مختلف روندهای مختلفی از منظر های مختلف منتشر می کنند . در این مطلب ما سعی می کنیم گزیده از مهمترین روندهای بیزینسی در سال 2023 را تقدیم شما کنیم.

Read More »