وبینار جلسه مشاوره گروهی - چالش های بازاریابی و فروش - جلسه دوم 

باتوجه به مشغله های زیاد همه ی مدیران عزیز در پی جلسات حضوری مشاوره گروهی موفقی که مدیران ایران تجربه کرده است . از این پس جلسات مشاوره گروهی منظمی را در فضای اینترنت باهم تجربه خواهیم کرد . موضوع این جلسه : چالش های بازاریابی و فروش است .

اگر شما هم در کسب وخودتان چالشی در زمینه بازاریابی و فروش دارید . اگر دوست دارید از تجربیات خودتان برای دیگران در این زمینه بگویید . اگر دوست دارید از تجربیات دیگران درمورد چالش هایی که در زمینه بازاریابی و فروش دارید بهره ببرید . در این جلسه ی با ارزش اینترنتی استفاده کنید . 

استفاده از نظرات مشاور با تجربه می تواند سرنوشت یک کسب و کار را عوض کند . اما یافتن مشاور حرفه ای هم خودش یک چالش است .

در شرایط اقتصادی فعلی پرداخت هزینه های بالای مشاورین زبده هم برای بسیاری از صاحبان کسب و کار کمی با نگرانی توام است .

ما در باشگاه مدیران ایران هزاران مدیر با تجربه هستیم که همگی تجربیات متعدد و بسیار با ارزشی داریم . مشاورین بسیاری هم درجمع هستند که برای استفاده از نظرات آنها باید هزینه های ریالی و زمانی بسیاری پرداخت .

اگر بتوانیم در جلسات گروهی همه باهم در مورد موضوعاتی که از قبل تعیین شده است به تبادل نظر و تجربه بپردازیم این جلسات اینترنتی مشاوره می تواند سرنوشت کسب و کارهمه ی ما را دگرگون کند .

 

همه باهم از تجربیات خودمان کمک می گیریم تا برای چالش های هم  راه حل هایی عالی ، نو آورانه و مناسب بیابیم .

شما می توانید با چالش های خودتان در جلسه حضور پیدا کنید ، از تجربیات با ارزش سایر شرکت کنندگان در جلسه استفاده کنید و  در مقابل به دیگران برای غلبه بر چالش هایشان کمک کنید .

هدف این جلسه اینترنتی یک هم افزایی بی نهایت با ارزش است . 

و برای حضور در آن فقط کافی است از طریق موبایل یا لپ تاپ، در فضایی آرام و مناسب آماده ی حضور در یک جلسه ی اینترنتی باشید .

راهنمای کامل کار در این جلسه ها راهم از قبل تقدیم حضورتان می کنیم و فقط در عرض سه دقیقه شما با محیط ساده اما بسیار کاربردی این جلسات آشنا می شوید و می توانید بدون اتلاف زمان در رفت و آمد و ترافیک با مدیرانی ایرانی از سراسر جهان ! در جلسه یی عالی شرکت کنید .

این جلسات، به شکل منظم ادامه خواهند یافت. 

 حضور در این جلسات برای اعضای طلایی باشگاه مدیران ایران همیشه رایگان خواهد بود .

و سایر اعضای باشگاه مدیران ایران هرزگاهی امکان شرکت در جلسات را به شکل رایگان خواهند یافت و در سایر جلسات، هزینه ای اندک را که البته اصلا قابل قیاس با هزینه های میلیونی مشاوره نیست، بابت حضور در این جلسات فوق العاده پرداخت خواهند کرد .

دانلود دانلود فایل صوتی جلسه اول مشاوره گروهی 

مشاهده فایل جمعبندی جلسه اول  وبینار مشاوره گروهی باشگاه مدیران ایران  با موضوع : چالش های بازاریابی و فروش 

 
 
 

+