جلسه آنلاین هم اندیشی مدیران - مهر 1401

مدیران و صاحبان کسب و کار همچون سایر اقشار جامعه فشار زیادی را تحمل می کنند. ضمن اینکه مسئولیت پرسنل و کسب وکارشان را هم علاوه بر خانواده و مسائل شخصی خودشان بردوش دارند.
می خواهیم کنار هم باشیم و از همفکری و همدلی و همراهی هم برای گذر از بحران بهره ببریم. در این راستا و برای شروع، یک جلسه همفکری گروهی با مدیران، به شکل آنلاین خواهیم داشت.

 هدف این جلسه :

اشتراک تجربه و یافتن راهکارهایی برای مسائل کوتاه مدت موجود

( در حد امکان و موقعیت فعلی و برای مسائل قابل مدیریت )


زمان
یکشنبه 24 مهر 1401 ، ساعت 11 صبح 

هزینه :

این جلسه با توجه به شرایط جاری کاملا رایگان است و برای استفاده کافی است که در سایت ثبت نام بفرمایید. لینک دسترسی بعد از ثبت‌نام در این رویداد، به شما نمایش داده می شود.

لطفا برای اینکه بهتر بتوانیم از همراهی شما بهره مند شویم اگر قبلا در سایت باشگاه مدیران ایران عضو نشده اید، اطلاعات خودتان را تکمیل بفرمایید تا از فرصت آشنا شدن با مدیران دیگر  هم بتوانید بهتر استفاده بفرمایید.

 

✅ باتوجه به شرایط جاری لطفا توجه داشته باشید که تمرکز ما فقط در روی مسائلی است که تحت کنترل و مدیریت خودمان است. گفتگو های خارج از دایره مدیریت و کنترل خودمان همچون مسائل سیاسی و حکومتی و مواردی که در حوزه اختیار ما نیست در این جلسه قابل گفتگو نیست.

✅ ظرفیت این وبینار محدود است (حدود 40 نفر) لطفا اگر علاقمند هستید که همراه شوید حتما در ساعت 11 تشریف بیاورید که شرمنده ی حضور شما به جهت تکمیل ظرفیت نشده باشیم.


این برنامه در موعد مقرر برگزار شد و می‌توانید بعد از ثبت‌نام، فایل صوتی آن را به‌طول یکساعت و نیم و حجم 21 مگابایت، دانلود بفرمایید.


+