وبینار آشنایی با راههای کسب در آمد دلاری

این روزها انواع و اقسام تبلیغ می بینیم برای کسب در آمد دلاری . خیلی جذاب هستند آنهم با دلار 43 هزارتومانی  در این شرایط بد اقتصادی آیا می شه بهشون اطمینان کرد؟؟
ماجرا چیه واقعا ؟؟ تبلیغات متنوع، ساده و جذاب از کسب درآمد دلاری صحبت می کنند و سندهای جذاب می آورند آیا واقعا شدنی است ؟

 

 

این روزها عموم جامعه نگرانی های اقتصادی آزارشان می دهد .افزایش قیمت دلار و به تبع آن هزینه های زندگی اکثر خانواده ها را نگران کرده است طبیعی است که  هر کسی متناسب با مدل نگاهش به فکر راه حل باشد .

متاسفانه عده ای معدود اما پر هیاهو و اثر گذار ، در این شرایط تمام خلاقیتشان صرف ایجاد و معرفی روشهای کلاه بردارانه یا غیر واقعی برای کسب درآمد می شود .

سایر افراد هم مستاصل و نگران هستند وعده های جذاب آنها را باور میکنند . پولی را در روش پیشنهادی آنها می گذارند و بعد از مدتی تمام پولی که داشتند و برای سرمایه گذاری وارد کرده بودند هم از دست می دهند .

این داستان تکراری  شکلش عوض می شود .

کسب درآمد دلاری

چند سال قبل همه افراد به شکل های مختلف ترغیب به مشارکت و سرمایه گذاری در بورس می شدند .

ابتدای سرمایه گذاری هم جذاب بود امروز 100 میلیون تومان سرمایه گذاری کرده بودم ماه بعد پولم 110 میلیون تومان شده بود پس با حس اعتماد بیشتر تمام آنچه داشتم را به بورس انتقال دادم اما از یک جایی ورق برگشت !

بورس شد نه فقط تمام سودهایی که کرده بودم بر باد رفت حتی پول اولیه خودم با ضررهایی خیلی جدی کاهش پیدا کرد .

بعد از بورس ماجرای ارزهای دیجیتال شروع شد .

هر روز قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بالا می رفت . 

برخی از افرادی که از بورس ضرر کرده بودند یا آنها که از بورس جا مانده بودند با ارزهای دیجیتال شدند هزاران کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام هر روز با هیجان ما را به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال تشویق کردند .

سودهای عالی چند صد دردی شان را نشانمان دادند . عده ای تمام پس انداز و عده ای حتی دارایی شان را وارد این بازارکردند . 

این بازار هم اما وفا نداشت .

حالا چند وقتی است که ماجرای فارکس دوباره مد شده است . روشهای مختلفی از درامد زایی های  متنوع جدید آمده است و  همه هم وعده ی کسب درآمد دلاری جذاب می دهند .

در این وبینار خانم  ندا مفاخری می خواهند تجربه شخصی خودشان را درمورد روشهای کسب در آمد دلاری برای اشخاص و نه شرکت ها به اشتراک بگذارند . 

از روشهای مختلف کلاه برداری یا غیر واقعی که برای خودشان یا دوستان  مطرح کرده اند بگویند و راهی برای تشخیص روشهای      نا واقعی یا کلاه برداری که برای خودشان بسیار راه گشا بوده است صحبت کنند .

شنیدن از  تجربه ضررهای چند ده میلیاردی دیگران می تواند باعث شود ما آن شکست ها و تجربه های تلخ را تکرار نکنیم البته به شرط آنکه درس آن تجربه را به معنای واقعی یاد بگیریم . 

پرداختن هزینه های شکست با تجربه ی شخصی واقعا بالاست گاهی به قیمت سالها اندوخته و سرمایه ای است که کسب کرده ایم . 


+