پینت بال مدیران

پینت بال ، یک بازی استراتژیک مهیج و جذاب است که در بسیاری از مدارس کسب وکار مطرح دنیا برای آموزش استراتژی ، کار تیمی و یخ شکنی ارتباطات حرفه ای از آن استفاده می شود . خوشبختانه در سالهای اخیر در کشورما هم از این بازی استقبال بسیار خوبی شده است . برای حضور در این بازی احتیاج به هیچ دانش قبلی نیست .فقط کافی است به خودتان اجازه دهید دو ساعت خستگی ها و دغدغه های روزانه را زمین بگذارید و همچون ایام کودکی بی دغدغه و شاد به همراه سایر مدیران بازی کنید !

این تجربه عالی ،حال شما را بهتر خواهد کرد و فرصتی خوبی برای فاصله گرفتن از مشغله های زیاد است . با توجه به محدود بودن ظرفیت لطفا حضور قطعی خودر ا هرچه سریعتر اعلام فرمایید .

هیجان را با اجرای بازی روز دنیا در بهترین و با شکوه ترین و پرطرفدارترین باشگاه ایران را با هم در تیم هایی با حضور مدیران کسب وکارهای مختلف تجربه کنید .

پینت بال مدیران ایران

کاری تیمی با مدیریت شما به همراه ورزش

اوايل دهه 1970 در وزارت كشاورزي امريكا ماشين‌هايي وجود داشت كه پشت آنها پمپي متصل بود و رنگ را به مسافت‌هاي دور پرتاب مي‌كرد و با اين وسيله، درخت‌هايي را كه بايد قطع يا هرس مي‌شدند، علامت‌گذاري مي‌كردند. ايده تبديل اين سيستم به‌صورت يك بازي هم از آن زمان آغاز شد.

در سال 1981 در امريكاي شمالي اولين بازي پینت بال به طور رسمي با 12 بازيكن مسلح به نشانه‌روهاي بادي با هدف تسخير پرچم شروع و به شكل امروزي پايه‌گذاري شد. اکنون نزدیک دو دهه است كه پينت بال به‌طور رسمي بازي مي‌شود و چندین سال است كه به كميته بين‌المللي المپيك معرفي شده است تا در بازي‌هاي المپيك به‌عنوان ورزشي جديد وارد شود. این ورزش مهیج که از آن به‌عنوان شطرنج زنده نام می‌برند از سال 1380 وارد ایران شد.

جالب است بدانید پينت بال اخيرا در جهان به‌عنوان چهارمين ورزش پُر تحرک محسوب می‌شود و حتی از "اسنو بورد" نيز جلو تر زده است‌. آمار مختصری از ورزش پينت بال نشان می‌دهد که تنها در امريکای شمالی 1400 زمين پينت   بال و 7600 تيم فعال و 325 ليگ مسابقه وجود دارد.

حتما سِری در این ورزش وجود دارد که از آن به عنوان شطرنج زنده و پرتحرک‌ جهان یاد می‌کنند. اگر تا حالا این ورزش مهیج فکری را تجربه نکرده‌اید همین حالا تجربه کنید.

آدرس باشگاه قلعه :
دهکده المپیک، بلوارزیبا دشت ، بعد از میدان لاله ، مجموعه تفریحی ورزشی قلعه
ساعت حضور : 5.45 عصر روز یکشنبه 23 آبان ماه الی 20
لطفا با لباس راحت و کفش مناسب و راحت تشریف بیاورید . تا بیشتر بتوانید از این دو ساعت با آرامش لذت ببرید .

ورودی شما قبلا توسط باشگاه مدیران ایران پرداخت شده است .برای تهیه تیر های 50 تایی هر کدام به قیمت 8000 تومان شما در محل تصمیم خواهید گرفت . تعداد تیرهای مورد نیاز بر حسب نظر شما مقدور است .

اگر قبلا عضو باشگاه نشده اید همین الان اقدام کنید و در این تجربه شاد و متفاوت همراه شوید :)

 
بعضی از شرکت کنندگان :
جناب آقای سید میعاد نبی زاده
از : نگین ارتباطات آوا ( مدیر بازاریابی دیجیتال و تبلیغات )
علاقه‌مند به حوزه‌های تبلیغات، بازاریابی (دیجیتال و محتوایی)

صفحه اختصاصی ایشان


جناب آقای حسین قاسمی
از : شرکت سامان توان انرژی ( مدیر عامل )
لیسانس برق الکترونیک، حدود پانزده سال سابقه کار اجرائی و حدود شش سال است که مدیر عامل شرکت سامان توان انرژی فعال در زمینه ی انرژی های تجدید پذیر و بازرگانی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی هستم.

صفحه اختصاصی ایشان


جناب آقای دکتر سهیل سهیلی زاده
از : موسسه مشاوره مدیریت بعد چهارم ( رییس هیات مدیره )
عضو هیات مدیره انجمن مشاوران مدیریت ایران (علی البدل)

صفحه اختصاصی ایشان


سرکار خانم نغمه رادفر
از : ایران ایر ( سرپرست پشتیبانی فنی سیستم )

صفحه اختصاصی ایشان


جناب آقای دکتر علی قنبری
از : شرکت نوید آتیه انرژی فردا ( مدیر عامل )
کارشناس ارشد عمران با مدیریت ساخت بالغ بر ده هزار واحد مسکونی در سراسر کشور

صفحه اختصاصی ایشان


جناب آقای شهرام شاکری
از : شرکت فنی مهندسی ساعی ( مدیر عامل )
طراح، ناظر، و مجری پروژه های ساختمانی

صفحه اختصاصی ایشان


جناب آقای وحید رویانیان
از : فناوري تجارت سبزدايگان ( مدیر عامل )
10 سال سابقه اجرای پروزه های فناوری اطلاعات-مشاور مدیریت فناوری اطلاعات شرکتها و سازمانهای خصوصی و دولتی-مشاور حوزه فناوری اطلاعات در سازمان زمین و مسکن استان گیلان-اجرای پروژه مرکزداده بانک ملت بانک ملت

صفحه اختصاصی ایشان


جناب آقای محمدرضا گلمکانی
از : شرکت شیمی آذرجام ( مدیرتدارکات )

صفحه اختصاصی ایشان


سرکار خانم دکتر ندا مفاخری
از : مدیران ایران ( مدیر عامل )
دکتری مدیریت حرفه ای کسب و کار - مدیر عامل آکادمی مدیران ایران - کوچ حرفه ای توسعه فردی و سازمانی(ICF) - سخنران و مدرس مباحث مدیریت و کسب و کار

صفحه اختصاصی ایشان


جناب آقای دکتر شاهین شاکری
از : مدیران ایران ( رییس هیات مدیره )
مدیرعامل باشگاه مدیران ایران؛ بیزینس کوچ؛ مدرس و مشاور کسب‌وکار، دکتری مدیریت حرفه ای کسب و کار ، نویسنده کتابهای مدیریتی و توسعه فردی ، مدیر انتشارات مدیران ایران

صفحه اختصاصی ایشان


+