جناب آقای امیر حسین افضل القوم
مهندس صنایع از علم و صنعت ایران و MBA شهید بهشتی. طراح و سازنده کارخانجات صنعتی و دارویی و بیواوژیک
سازمان: پرشین ترامند ( مدیر عامل )
دسته شغلی مرتبط: بازرگانی، صادرات - واردات
رشته تحصیلی: MBA
استان: تهران

شرکت پرشین ترامند (سهامی خاص) در خرداد ماه 1390 با هدف ارائه پیشرفته ترین خدمات مشاوره مديريت، فنی و مهندسی، طراحي و اجرا به صورت(EPC and Turnkey)، ساخت و تولید، آموزش، توسعه تجارت و بازرگانی بر پایه مبانی علمی و فناوری روز تاسیس گردید. شرکت پرشین ترامند با رویکردی دانش محور و با استفاده از نیروهای متخصص و مجرب، مشاورین زبده و با استراتژی های خلاقانه و مخاطب محور آماده پاسخگویی به درخواست های مخاطبان خود در بالاترین سطح و به بهترین شکل می‌باشد.

 پرشين ترامند با حفظ ديدگاه‌هاي گذشته مديران و توانمندي کادر تخصصي خود به منظور بهره‌گيري از تجارب و توانمندي علمي و اجرايي ارزشمند آنان، اقدام به ورود در عرصه‌هاي جديد مهندسي و خدماتي نموده و مرزهاي سازمان خود را به روي افق‌هاي جديدي گشوده است. ما از جديدترين تكنولوژي‌ها در طراحي و اجرا و ساخت تولید  استفاده می کنیم.

پرشين ترامند داراي دپارتمان‌هاي تخصص در زمينه‌هاي؛ مشاوره مدیریت و آموزش، طراحی و ساخت، طراحی و اجرای پروژهها و توسعه تجارت مي‌باشد.

خدمات ما:

مشاوره مدیریت در سطوح عالی ، خدمات مهندسی صنایع در طرح کسب و کارهای جدید، بهینه سازی فرایندها و تجهیزات، ساخت، تولید و طراحی و اجرای کارخانجات صنعتی ، طراحی و ساخت کارخانجات دارویی، بیولوژیک و شیمیایی، ساخت ماشین آلات و تجهیزات تولیدی و مخازن استیل، طراحی و ساخت خطوط تولید، فرمانتورهای صنعتی، بایوراکتورهای بیولوژیک و راکتورهای شیمیایی، خدمات واردات و صادرات، آموزش و تدوین استراتژیهای رشد و توسعه تجارت را برای شما مشتری گرامی ارائه نماید.


کد معرف برای ثبت نام دیگران: 7545
نوع عضویت در باشگاه مدیران ایران: عادی

اطلاعات بیشتر مانند رزومه یا ارسال پیام خصوصی، فقط برای اعضای طلایی قابل مشاهده است.

همین الان طلایی شوید!
+