جشن آخر سال 97 باشگاه مدیران ایران

در سال 97 ، در آخرین یکشنبه های هر ماه دور هم جمع شدیم. با هم خندیدیم. با هم به فکر چاره ای برای مشکلات بودیم و از هم، آموختیم.

پس چه زیباست که آخرین نشست سال 97 را جشن بگیریم.

جشن گذراندن یکسال دیگر در کنار هم و جشنی برای آغازی نو و پر امید به فرداهایی بهتر.
وبینار - تجربه کسب‌وکار و استارتاپ در فنلاند

مهندس پویا محمدی ، نام آشنایی دردنیای استارتاپ ایران است . او اکنون فنلاند زندگی می کند و این وبینار را از آنجا همراه باشگاه مدیران ایران خواهد بود .از تجربه اش از کسب وکار و استارتاپ ها در فنلاند خواهد گفت . 

فنلاند یکی از کشورهای رویایی در زمینه نو آوری ، آموزش  وکسب و کار است و شنیدن تجربه های خوب ایشان  می تواند دریچه ی جدید برای آفرینش های جدید و ایده های جدید برای مدیران هوشمند باشد .

این وبینار برگزار شده است و می توانید همین الان نسخه ی ضبط شده ی آنرا دانلود کنید.

 

 
نشست بهمن ماه 97 باشگاه مدیران ایران

یکشنبه آخر بهمن 97 را در یک رستوران رباتیک خواهیم بود تا مثل همیشه اوقات خوشی را با دوستان و اعضای خوب باشگاه مدیران ایران سپری کنیم.

در این برنامه ضمن فرصتهای شبکه سازی که بستر اصلی تمام جلسات باشگاه است، می خواهیم با هم درمورد ویژگی ها و فرصتهای جدید فضای امروز کسب و کار گفتگو کنیم.

فضای جدید کسب و کار در حال تحولی جدی است؛ تحولی که همه ی ما آن را حس می کنیم؛ اما حتما نظرات و برداشت های متفاوتی از آن داریم. شنیدن نظرات سایر مدیران می تواند به داشتن تصویر جامعتری از این تحول، کمک شایانی کند.
نشست دی 97 باشگاه مدیران ایران

یک برنامه عالی در دیماه 97
با هدف شبکه سازی و استفاده از تجربیات مدیران توانمند ایران زمین
کاملاً
متفاوت از برنامه های دیگر
با دو مهمان ویژه
با دو موضوع جذاب و کاربردی
جشن یلدای مدیران ایران - آذر 97

یکشنبه آخر آذرماه، طبق سنت باشگاه، یک نشست حضوری خواهیم داشت.

ولی با بهانه زیبایی برای جمع شدن و با هم بودن... شب یلدا.

برنامه ای خاص، با حضور دوستانی ارزشمند، که هر کدام مسئولیت مدیریت سازمانی را بر عهده دارند.

یک خبر عالی :

در این شب به یاد ماندنی در خدمت پرفسور بیژن خرم هم خواهیم بود .

 
نشست ماهیانه آبان 97 باشگاه مدیران ایران

این یکشنبه آخر ماه هم همچون تمام یکشنبه های زیبای دیگر دور هم جمع خواهیم شد و اینبار هم ساعاتی عالی را با مدیرانی از کسب و کارهای مختلف خواهیم گذراند. 

این ماه تصمیم داریم شبکه سازی را به شکلی جدید تجربه کنیم ...

 

 

 
نشست ماهیانه مهر 97 باشگاه مدیران ایران

این یکشنبه آخر ماه هم همچون تمام یکشنبه های زیبای دیگر دور هم جمع خواهیم شد و اینبار هم ساعاتی عالی را با مدیرانی از کسب و کارهای مختلف خواهیم گذراند. 

در این برنامه قرار است علاوه بر شبکه سازی که محور اصلی تمام برنامه های باشگاه است چند نوع پیشنهاد کاملا اجرایی و کابردی بشنویم .

خانم دکتر ندا مفاخری از تغییرات واقعی دنیای کسب وکار صحبتی خواهد کرد و چند پیشنهاد مشخص و کاربردی خواهد داشت . 

جناب آقای محمد صبور از گرجستان برای ما سوغات تجربه شان را خواهند آورد .از آنچه در گرجستان به عنوان فرصتهای سرمایه گذاری دیده اند با شرکت کنندگان خواهند گفت .
نشست ماهیانه شهریور 97

یکشنبه آخر شهریور ماه هم مثل تمام یکشنبه آخر ماه های دیگر، در کنار هم خواهیم بود؛ گپ و گفتی دوستانه خواهیم داشت؛

دیداری تازه می کنیم و از تجربیات هم می آموزیم...
وبینار ایده های کسب در آمد دلاری- 1

کشور ما در شرایط خاصی قرار گرفته است . اقتصادی که روز به روز حالش بدتر می شود و باعث می شود ارزش پول ملی ما پایین تر رود.
درچنین شرایطی متاسفانه حال سازمانها و کسب وکارها هم بد و بدتر می شود. به ناچار تعدیل نیرو زیاد می شود و فرصتهای کاری محدود تر ...

در این شرایط چه می شود کرد  ؟ 
- باید به دنبال راههای جدید گشت.و ما در این وبینار در مورد راههای جدید گفتگو خواهیم کرد.

این وبینار برگزار شده است . و شما بلافاصله بعد از ثبت نام و پرداخت آنلاین وجه می توانید لینک نسخه ی ضبط شده ی آن و سایر ایمیل های مرتبط با آن را دریافت فرمایید.
وبینار ایده های جدید کسب و کار از زبان مهندس خسرو سلجوقی

مهندس خسرو سلجوقی  به معنای واقعی یک کارآفرین برتر است.

ایشان را خیلی ها با عنوان سلطان کِـرم می شناسند. آنها که این عنوان را درک نمی کنند، شاید حس کنند یک شوخی است اما واقعا ایشان ایده های در آمد زای بسیاری را به ایران وارد کرده اند که یکی از آنها پرورش کرم است.

ایده های ایشان همیشه مبتنی بر توسعه پایدار است و بسیار عالی. البته در همان ماجرای کرم هم ناگهان موجی از افراد علاقمند وارد ماجرا شدند و بدون آمادگی کافی به این حرکت پیوستند. چون آماده و صبور نبودند، ضرر کردند.
وبینار چگونه صادرات را آغاز کنیم؟

بسیاری از کسانی که صادرات را تجربه نکرده اند به نظرشان می رسد که این مقوله دور از دست رس آنهاست . بسیاری از عزیزانی هم که صادرات بخشی از برنامه های آنهاست روالهای کاری شان در ماههای اخیر دچار اختلال شده است . 

در این وبینار می خواهیم با همفکری هم مسیر صادرات را از به شکلی کاربردی و متناسب با شرایطی که در آن هستیم نگاهی بیاندازیم .

ارائه دهنده  وبینار جناب آقای هادی نیلی احمدآبادی از اعضای خوب و قدیمی باشگاه مدیران ایران مشاور صادرات و عضو هیات مدیره شرکت بازرگانی  مدیریت تجارت بین الملل دانا هستند که همیشه با نهایت صداقت در کمک به توسعه دیگران سهیم بوده اند و هستند .

این برنامه برگزار شده است ، نسخه ی ضبط شده ی وبینار به محض ثبت نام قابل دانلود است .
 
نشست امرداد 97 باشگاه مدیران ایران

این یکشنبه آخر ماه هم همچون تمام یکشنبه های زیبای دیگر دور هم جمع خواهیم شد و اینبار هم ساعاتی عالی را با مدیرانی از کسب و کارهای مختلف خواهیم گذراند. 

در این برنامه قرار است تمام شرکت کنندگان از تجربیات و پیشنهادهای خودشان برای گذر از بحران های خاصی که اکنون تمام کسب و کارها با آن مواجه هستند گفتگو کنند. می خواهیم دست به دست هم بدهیم تا از آتش بگذریم . چرا که ایمان داریم به تعبیر زیبای زردشت: آنها که سوختند همه تنها بودند.
نشست تیر 97 باشگاه مدیران ایران

به رسم باشگاه مدیران ایران یکشنبه آخر این ماه را هم به اتفاق اعضای خوب باشگاه مدیران ایران، گردهم خواهیم آمد.

به دوستان قدیمی سلامی تازه می کنیم و با دوستان جدیدی آشنا می شویم .

محور این جلسه شبکه سازی حرفه ای است. دکتر ندا مفاخری و دکتر شاهین شاکری، می خواهند با روشهای مختلفی شرکت کنندگان این برنامه را ترغیب به استفاده از این فرصت ارزشمند کنند.
نشست خرداد 97 + ایده هایی برای تحول کسب و کار

نشست خرداد ماه باشگاه مدیران ایران، یک برنامه ی ویژه است. مدیرانی باتجربه از کسب و کارهای مختلف، از فرصت ها و ایده های تازه برایمان خواهند گفت. ایده هایی اجرایی در همین شرایط فعلی ایران.

در این برنامه شما از زبان چند نفر از مدیران و مشاوران کسب و کار در صنایع مختلف، ایده ها و فرصتهایی عالی را خواهید شنید که حتی اگر یکی از آنها جرقه ای در ذهن شما بزند، کافیست تا شاهد تحول و رشدی عالی در کسب و کارتان باشید.

ضمن آنکه همچون گذشته، در این برنامه از باشگاه مدیران ایران ، با ده ها مدیر توانمند از کسب وکار های مختلف هم صحبت خواهید بود.

 
وبینار جلسه مشاوره گروهی - چالش های بازاریابی و فروش - جلسه دوم 

باتوجه به مشغله های زیاد همه ی مدیران عزیز در پی جلسات حضوری مشاوره گروهی موفقی که مدیران ایران تجربه کرده است . از این پس جلسات مشاوره گروهی منظمی را در فضای اینترنت باهم تجربه خواهیم کرد . موضوع این جلسه : چالش های بازاریابی و فروش است .

اگر شما هم در کسب وخودتان چالشی در زمینه بازاریابی و فروش دارید . اگر دوست دارید از تجربیات خودتان برای دیگران در این زمینه بگویید . اگر دوست دارید از تجربیات دیگران درمورد چالش هایی که در زمینه بازاریابی و فروش دارید بهره ببرید . در این جلسه ی با ارزش اینترنتی استفاده کنید . 
نشست اردیبهشت 97 + پیش بینی اقتصادی

در اولین نشست ماهیانه سال 97، با هم در مورد تحلیل وضعیت اقتصادی بعد از برجام صحبت خواهیم کرد و بعد، با هم افطار می کنیم .

در این برنامه مهمان صحبت های شنیدنی دکتر مهدی کنعانی ، مشاور سرمایه گذاری خواهیم بود تا توصیه ها و نگاه های اقتصادی ایشان را بتوانیم برای برنامه ریزی های اقتصادی در ماههای آینده در کنار سایر مواردی که در ذهن داریم برای موفقیت هرچه بیشتر برای گذرسلامت از شرایط خاصی که در آن هستیم ، مورد استفاده قرار دهیم.
وبینار جلسه مشاوره گروهی - چالش های بازاریابی و فروش

باتوجه به مشغله های زیاد همه ی مدیران عزیز در پی جلسات حضوری مشاوره گروهی موفقی که مدیران ایران تجربه کرده است . از این پس جلسات مشاوره گروهی منظمی را در فضای اینترنت باهم تجربه خواهیم کرد . موضوع این جلسه : چالش های بازاریابی و فروش است .

اگر شما هم در کسب وخودتان چالشی در زمینه بازاریابی و فروش دارید . اگر دوست دارید از تجربیات خودتان برای دیگران در این زمینه بگویید . اگر دوست دارید از تجربیات دیگران درمورد چالش هایی که در زمینه بازاریابی و فروش دارید بهره ببرید . در این جلسه ی با ارزش اینترنتی استفاده کنید . 
صبحانه کاری با پرفسور نجاتی گیلانی

موضوع  این برنامه مدیریت  و هدایت چالش های کسب و کار در  سال 97 ،   به عنوان مدیر عامل و اعضای هیات مدیره است و  با حضور پرفسور نجاتی گیلانی به این موضوع مهم و حیاتی گفتگو خواهیم داشت . این برنامه اولین جلسه فوکوس گروپ مدیران عامل است و ویژه مدیران عامل و اعضای عضو هیات مدیره شرکت ها می باشد .طبق برنامه ی امسال باشگاه مدیران ایران ، بزودی برنامه های مختلفی برای مدیران در سطوح مختلف و به شکل کاربردی نیز خواهیم داشت .

این برنامه ویژه اعضای طلایی است و لطفا جهت ثبت نام با خانم فردوسی 02634209344 یا شماره 09383644531 در تلگرام هماهنگ فرمایید.
پیش بینی اقتصادی سال 1397

سودآورترین بازارها و فرصتهای سال 1397 برای مدیران و شرکتهای ایرانی
(بهترین تصمیمات در سال خروج آمریکا از برجام)

تمامی پیش بینی های این وبینار بر مبنای روندهای گذشته و تحولات آینده است.
با تحلیل آمار و نمودارهای مختلف و کشف روندهای گذشته، به پیش بینی علمی سیرِ حرکت بازارها در سال ۱۳۹۷ (و ۲۰۱۸) خواهیم پرداخت.

به خصوص با در نظر گرفتن آثار خروج آمریکا و ترامپ از برجام.

این وبینار برگزار شده است و شما بعد از ثبت نام در آن چه در وبینار حضور داشتید چه نداشتید ، فایل کامل ویدیویی و pdf دکتر کنعانی را می توانید دانلود بفرمایید . لطفا اگر در این زمینه سوال یا مشکلی بود با خانم فردوسی 02634209344 تماس بگیرید .
نشست ماهیانه اسفند 96

یک سال دیگر هم به همراه اعضای دوست داشتنی باشگاه مدیران ایران گذشت و الان می خواهیم با هم بودنمان را جشن بگیریم.

این برنامه آخرین برنامه باشگاه مدیران ایران در سال جاری است و می خواهیم به امید خدا یک پایان عالی برای سال 96 را باهم رقم بزنیم.
در این برنامه گفتگوها و مهمان های ویژه ای هم خواهیم داشت ...
وبینار -ریزه کاری های خرید بیمه مسئولیت

جناب آقای رضا ایزدی ،موسس و مدیر مدرسه بیمه  :" به شما کمک میکنم تا دربرابر شرکت بیمه کم نیاورید  "

چقدر از بیمه نامه خود اطمینان دارید؟ آیا شما بیمه نامه خریدید یا... ؟

فرهنگ بیمه هنوز در ایران چنان که باید همگانی نشده است . البته تعداد افراد دور اندیش هم کم نیست . متاسفانه نداستن برخی از نکات باعث می شود که افرادی که این دور اندیشی بسیار ارزشمند را دارند ، برخی اوقات حتی با خرید بیمه نتوانند از آنچه انتظار دارند استفاده کنند . به دلیلی اینکه در هنگام عقد قرارداد برخی نکات ساده اما بسیار کلیدی که جایی گفته نمی شود را نمی دانسته اند !
نشست دیماه 96

به رسم باشگاه مدیران ایران، یکشنبه آخر ماه دورهمی دوستانه ای خواهیم داشت؛

این جلسات یک نشست دوستانه و برای گپ و گفتی دوستانه بین مدیران محترم از صنایع مختلف است و تلاش می شود که ضمن آنکه عصر یا شبی زیبا در کنار سایر مدیران را در خاطره ها ثبت کنیم، تبادل تجربیات و فرصتهای با ارزشی را هم در آن خلق نماییم.
نشست آذر 96 و جشن یلدای مدیران ایران

سنت باشگاه است دیگر ... هر یکشنبه آخر ماه دور هم جمع می شویم و گپی میزنیم، دیداری تازه می کنیم و دوستی های جدید را جشن می گیریم. ولی نشست آذر 96 کمی متفاوت است. 

قرار است این بار، شب یلدا را جشن بگیریم ( البته کمی زودتر ) و فرصت های با هم بودنمان را گرامی بداریم. 
وبینار مهارت های آینده و اهمیت فراگیری مهارت مدیریت ذهن

در این وبینار که مهمان صحبت های خوب و با ارزش آقای دکتر سهیل سهیلی زاده از اعضای خوب باشگاه مدیران ایران هستیم .با  [تغییرات جهان آینده] و [مهارت های آینده] مورد نیاز برای حضور سازنده در جهان آینده می پردازیم.

حضورد این وبینار برای تمام اعضای خوب باشگاه مدیران ایران رایگان است و مباحث جالب و جدیدی را در آن خواهید یافت .
نشست آبان ماه 96- چهلنما

این ماه به جهت تعطیل بودن روز یکشنبه آخر ماه (28آبان96) و بعد هم به مناسبت غم زلزله زدگان کرمانشاهی مان، به شکل خاص در یکشنبه بعد: 5 آذر 96 دورهم خواهیم بود. به پیشنهاد شما خوبان برنامه ویژه ای هم خواهیم داشت.

ابتدا فیلمی زیبا را باهم خواهیم دید و بعد به اتفاق هم، آن فیلم را تحلیل مدیریتی خواهیم کرد.
نشست مهر 96

به رسم باشگاه مدیران ایران، یکشنبه آخر ماه دورهمی دوستانه ای خواهیم داشت؛

این جلسات یک نشست دوستانه و برای گپ و گفتی دوستانه بین مدیران محترم از صنایع مختلف است و تلاش می شود که ضمن آنکه عصر یا شبی زیبا در کنار سایر مدیران را در خاطره ها ثبت کنیم، تبادل تجربیات و فرصتهای با ارزشی را هم در آن خلق نماییم.
گفتگوی دوستانه با آیدین نامدار

در ادامه ی گفتگوهای مدیریتی آقای  آیدین نامدار از اعضای خوب باشگاه مدیران ایران است و یکشنبه 23 مهر ساعت هشت تا نه شب ما را مهمان تجربه های شیرینشان خواهد کرد.

موضوع صحبت : نو انديشى در ارتباطات ميان مديران و كاركنان

 
گفتگو ی دوستانه با مهندس حسین عبدی

آقای مهندس حسین عبدی از اعضای خوب باشگاه مدیران ایران است و یکشنبه ۱۶ مهر ساعت هفت تا نه شب ما را مهمان تجربه های شیرینش خواهد کرد.

جوانی که از دست فروشی شروع کرده و اکنون مالک کارخانه بزرگ تولید قطعات خودرو شده است حتما تجربه های شیرین و جالبی برای شنیدن خواهد داشت .
 

 
نشست شهریور 96 - یک شب به یاد ماندنی در کنار دوستان و خانواده

نشست شهریور ماه ۹۶ را به پیشنهاد شما به شکل دیگری باهم تجربه خواهیم کرد.

شبی عالی و به یاد ماندنی در کنار اعضای خوب باشگاه مدیران ایران و خانواده های خوبشان، به همراه موسیقی زنده، در فضایی خاص و خاطره انگیز.

اگر شما هم علاقمند هستید که حضور داشته باشید، لطفاً همین الان حضور خودتان و همراهانتان را اعلام بفرمایید .
نشست امرداد 96 اعضای باشگاه مدیران ایران

به رسم باشگاه مدیران ایران، یکشنبه آخر ماه دورهمی دوستانه ای خواهیم داشت؛

این جلسات یک نشست دوستانه و برای گپ و گفتی دوستانه بین مدیران محترم از صنایع مختلف است و تلاش می شود که ضمن آنکه شبی زیبا در کنار سایر مدیران را در خاطره ها ثبت کنیم، تبادل تجربیات و فرصتهای با ارزشی را هم در آن خلق نماییم.
وبینار ابزارهای جدید تامین مالی داخلی شرکتها

وبینار ابزارهای جدید تامین مالی داخلی شرکتها ٬ (از صکوک تا تامین مالی جمعی) سه شنبه 7 شهریور 96 ٬ توسط دکتر مهدی کنعانی برگزار شد.
در این وبینار جامع و کاربردی به موضوعات مختلفی برای تامین مالی داخلی از جمله روشهای مدرن پرداخته شد .

دانلود معرفی فایل صوتی معرفی وبینار تامین مالی داخلی از زبان مدرس خوب آن دکتر کنعانی

لینک دانلود نسخه ی ضبط شده ی برنامه، بلافاصله بعد از ثبت نام نهایی، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
نشست تیرماه 96 باشگاه مدیران ایران

به رسم باشگاه مدیران ایران، یکشنبه آخر ماه دورهمی دوستانه ای خواهیم داشت؛ و این ماه نیز، در روز یکشنبه 25 تیر 96 با هم خواهیم بود.

این جلسات یک نشست صمیمانه و برای گپ و گفتی دوستانه بین مدیران محترم از صنایع مختلف است و تلاش می شود که ضمن آنکه شبی زیبا در کنار سایر مدیران را در خاطره ها ثبت کنیم، تبادل تجربیات و فرصتهای با ارزشی را هم در آن خلق نماییم.
کارگاه آموزشی کوچینگ

کوچینگ، مهارتی کلیدی برای مدیران و رهبران موفق قرن 21 است.
در این کارگاه آموزشی، استاد تیمور میری از انگلستان، تجربیات بین المللی خود را به شکلی کاملا کاربردی و اجرایی با شرکت کنندگان مطرح خواهند نمود .

تجربه کوچینگ گروهی بخش دوم این کارگاه بی نظیر خواهد بود و یک فرصت عالی برای تمام مدیران و رهبران کسب و کارهای بزرگ و کوچک است تا بتوانند با استفاده از کوچینگ عملکرد خودشان ، مدیرانشان و پرسنلشان را ارتقایی جدی دهند.
وبینار - مهندسی خرید

قدیمی های بازار می گویند :«سود توی خریده !» اما این روزها تمرکز اصلی سازمانها روی بازاریابی و فروش است .در این وبینار خانم دکتر نگار سودمند نگاهی مدرن به این تفکر ریشه دار خواهد داشت . این وبینار برای اولین بار توسط ایشان ارائه می شود و مطالبی قیمتی را در آن خواهید شنید .

فایل صوتی معرفی وبینار مهندسی خرید توسط استاد آن

اگر شما هم علاقمند هستید که مهندسی خرید ، را با نگاهی کاربردی از ایشان بشنوید با این وبینار همراه شوید .
نشست خرداد ماه 96 اعضای باشگاه مدیران

به رسم باشگاه مدیران ایران، یکشنبه آخر ماه دورهمی دوستانه ای خواهیم داشت؛ و این ماه به مناسبت ماه مبارک رمضان، افطار و شام را هم در کنار هم خواهیم بود.

این جلسات یک نشست دوستانه و برای گپ و گفتی دوستانه بین مدیران محترم از صنایع مختلف است و تلاش می شود که ضمن آنکه شبی زیبا در کنار سایر مدیران را در خاطره ها ثبت کنیم، تبادل تجربیات و فرصتهای با ارزشی را هم در آن خلق نماییم.
وبینار- مسائل حقوقی برای کسب و کارها

تا به حال درگیر مسائل قانونی و دادگاه شده اید ؟ امیدوارم هیچ وقت نشوید !!
حتی اگر وکیل دارید ، لازم است که خودتان با حداقل های حقوقی آشنا باشید . اگر هم وکیل ندارید که برایتان حیاتی است .
مطمئن باشید ساده ترین مشکل حقوقی می تواند برای شما هزینه ی صدها برابر هزینه ی این وبینار تولید کند !
در این وبینار به نکته هایی مهم و کلیدی در این زمینه پرداخته خواهد شد .

این وبینار  برگزار شده است و نسخه ضبط شده آن برای کلیه عزیزانی که ثبت نام کرده اند قابل استفاده است .اگر شما هم علاقمند هستید می توانید همین الان ثبت نام کنید و فیلم کامل وبینار را دانلود بفرمایید .

 
وبینار نکته های حیاتی مالیاتی برای کسب و کارهای اینترنتی

سازمان امور مالیاتی می گوید :  معافیت‌های مقرر در این قانون به موجب مقررات ماده (12) صرفاً بر عرضه کالا یا ارائه خدمات مصرح در آن جاری بوده و هیچ‌گونه معافیتی برای کسب و کارهای اینترنتی پیش‌بینی نشده‌است. اما بسیاری از صاحبان کسب وکارهای اینترنتی نمی دانند که مالیات کی و چگونه دامان آنها را خواهد گرفت .

بسیاری از صاحبان کسب و کارهای اینترنتی هنوز درگیر مسائل مالیاتی نشده اند و تصور می کنند که به این زودی ها هم نخواهند شد اما این یک اشتباه استراتژیک است و ممکن است خیلی بیشتر از آنچه قابل باور باشد برای آنها تولید خسارت کند .

این وبینار  برگزار شده است و نسخه ضبط شده آن برای کلیه عزیزانی که ثبت نام کرده اند قابل استفاده است .اگر شما هم علاقمند هستید می توانید همین الان ثبت نام کنید و فیلم کامل وبینار را دانلود بفرمایید .
بازدید از بهشت رویایی و جشنواره گلابگیری

برنامه تفریحی برای مشاهده ی بهشتی در همین نزدیکی خودمان ! حیف است که اردیبهشت تمام شود و از آن بهره ای نبرده باشیم . این برنامه بهانه ایست برای نفس کشیدن در میان گلها آنهم به اتفاق خانواده بزرگ مدیران ایران .اعضای خوب باشگاه مدیران ایران می توانند به همراه خانواده های عزیزشان در این برنامه حاضر شوند و در میان مشغله های بسیار ، ساعاتی آرام و لذت بخش را بگذارنند.

در این روزها  جشنواره عرق گیری گیاهان دارویی و جشنواره گلابگیری در باغ گیاه شناسی ملی در باغ گیاه شناسی در حال اجراست و شما به جشن گلها دعوت شده اید .
وبینار - خلق آینده مطلوب

دنیای پر تلاطم و تغییر ما بیشتر از همیشه در حال تغییرات است و در میان همه ی این تغییرات همه ما می خواهیم آنچه مطلبومان است را در آینده خود و کسب و کارمان بیافرینیم .

اما برای رفتن در این مسیر نا شناس چه باید کرد ؟ چه سوالاتی باید بپرسیم ؟ پاسخ سوالات ما کجاست ؟به چه سمتی برویم ؟ چطور تیم های خود انگیزه در سازمانمان ایجاد کنیم ؟

این وبینار  برگزار شده است و نسخه ضبط شده آن برای کلیه عزیزانی که ثبت نام کرده اند قابل استفاده است .اگر شما هم علاقمند هستید می توانید همین الان ثبت نام کنید و فیلم کامل وبینار را دانلود بفرمایید .
نشست اردیبهشت ماه 96

این برنامه اولین برنامه حضوری باشگاه مدیران ایران در سال 96 است و به همراهی شما ، ساعاتی عالی را در کنار سایر اعضای باشگاه مدیران ایران تجربه خواهیم کرد .

با هدف توسعه بستر آشنایی بیشتر مدیران عزیز با جدیدترین مباحث روز مدیریتی دنیا و نیز تبادل تجربه اعضا در این برنامه به همراهی سه نفر از اعضای خوب باشگاه مدیران ایران مبحثی عالی برای به اشتراک گذاشتن با شرکت کنندگان علاوه بر برنامه ی عادی و شبکه سازی حرفه ای در نظر گرفته شده است .
نشست اسفند ماه اعضای باشگاه مدیران ایران

در این برنامه که به عنوان دومین نشست باشگاه در اسفند 95 برای اعضای خوب باشگاه مدیران ایران برگزار می شود، حال و هوای سال جدید را خواهیم داشت و تلاش می کنیم ضمن استفاده از صحبت های ارزشمند شما خوبان، یک شب شاد و به یاد ماندنی را در کنار هم تجربه کنیم.

محل برگزاری در یک باغ رستوران در غرب تهران است و حضور در این برنامه برای تمام اعضای محترم باشگاه مدیران ایران امکان پذیر است.
این برنامه آخرین برنامه باشگاه مدیران ایران در سال جاری است و می خواهیم به امید خدا یک پایان عالی برای سال 95 را باهم رقم بزنیم.
در این برنامه گفتگوها و مهمان های ویژه ای هم خواهیم داشت ...
عینک ارزیابی ایده

در این وبینار، در مورد اینکه چطور ایده هایمان را قبل از اجرایی شدن، ارزیابی کنیم و اطلاعات مفیدی در مورد مشتریان کسب کنیم، صحبت خواهیم کرد.
در مورد پیدا کردن موقعیت های مناسب برای گفتگو صحبت خواهیم کرد و اینکه چطور یک جلسه خوب داشته باشیم.

این وبینار برای همه کسانی که صاحب ایده ای جدید هستند، می تواند مفید باشد:
کارآفرینان فردی و سازمانی، مدیران کسب و کار، ایده پردازان و افرادی که در تیم تحقیق و توسعه یا بازاریابی مشغولند.

این وبینار  برگزار شده است و نسخه ضبط شده آن برای کلیه عزیزانی که ثبت نام کرده اند قابل استفاده است .اگر شما هم علاقمند هستید می توانید همین الان ثبت نام کنید و فیلم کامل وبینار را دانلود بفرمایید .
نشست بهمن ماه اعضای باشگاه مدیران ایران

نشست بهمن ماه اعضای باشگاه مدیران ایران را مهمان معاون وزیر ورزش و جوانان خواهیم بود . برنامه ی این نشست همچون همیشه تقویت ارتباطات و شبکه سازی مدیران عزیز شرکت کننده و هم اندیشی پیرامون مسائل مرتبط با جوانان با معاون وزیر ، جناب آقای رستمی که از خود اعضای خوب باشگاه مدیران ایران هستند می باشد .
داده کاوی و کاربردهای شگفت انگیز آن برای مدیران

داده کاوی یکی از روندهای بسیار مهم و کلیدی در کشورهای پیشرفته است و در کشورما هم در سالهای اخیر کم کم در حال کشف و استفاده توسط ارگان ها و سازمان های مختلف است . این وبینار فوق العاده توسط دکتر جمال شهرابی پدر داده کاوی ایران برگزار می شود و مخاطب آن مدیران سطوح مختلف سازمانها هستند . فارغ از آنکه در چه کسب وکاری هستند .

کاربردهای شگفت انگیز داده کاوی می تواند دریچه ی جدیدی باشد به افق دید مدیران اندیشمند ایرانی

این برنامه برگزار شده است و شما می توانید بلافاصله بعد از ثبت نام فایل ضبط شده و فایل های مرتبط را دانلود بفرمایید .
نشست اسفند ماه - ویژه مدیران استان البرز

نشست های ماهیانه باشگاه مدیران ایران تا کنون به شکل پیوسته در تهران برگزار شده است و این برنامه اولین نشست در استانهای دیگر است و امیدواریم سرآغازی باشد برای نشست های باشگاه در استانهای مختلف.

مدیران استان البرز در این نشست ضمن آشنایی بیشتر باهم، گفتگو هایی درمورد فرصت هایی که می توانند باهم تبادل کنند، خواهند داشت .
وبینار- صادرات و تجارت با عمان + پرسش و پاسخ

عمان با رتبه 48 فضای کسب وکار و تورم زیر 3% ،کشوری امن برای سرمایه گذاری است و بازار خوبی برای محصولات ایرانی ست و همچنین می تواند پل مناسبی برای دسترسی به بازار سایر کشورها باشد. تجارت عمان با کشورهای آفریقایی سابقه ای طولانی دارد و از طریق عمان، راحت تر می شود به بازار آفریقا نیز دسترسی داشت.
سهم واردات عمان از کشورهای جهان سال 2015 برابر با 28.998.602.773 دلار آمریکا بود که سهم واردات عمان از ایران درهمان سال تنها 297.638.000 دلار آمریکا می باشد.عمده وارد واردات کشور عمان از سایر کشورها شامل وسایل نقلیه، ماشین آلات، نفت، تجهیزات الکترونیکی، فرآورده های آهن و استیل، مواد غذایی می باشد، که ایران سهم اندکی در این میان دارد. در این وبینار به فرصت های صادرات و تجارت با عمان خواهیم پرداخت

این برنامه برگزار شده است و شما می توانید بلافاصله بعد از ثبت نام فایل ضبط شده و فایل های مرتبط را دانلود بفرمایید .
وبینار - گفتگوی مدیران -سال 2017 را چگونه می بینید؟

رسم است که وقتی سال پایان می گیرد، نشریات مختلف جمع بندی های مختلفی از سالی که گذشت ارائه می کنند و پیش بینی هایی از سالی که خواهد آمد. در این وبینار باهم به تبادل آنچه در این زمینه خوانده ایم یا تصور می کنیم می پردازیم. این وبینار یک فضای گفتگویی دارد . تمام شرکت کنندگان در آن مشارکت خواهند داشت؛ از تجربیات و از اندیشه ها و برداشت های خود نسبت به سال 2017  با سایر اعضای خوب باشگاه مدیران ایران گفتگو خواهند کرد .

فایل ضبط شده برنامه و نیز فایلهای تکمیلی گزارشات و پیش بینی های منابع معتبر بین المللی برای کسانی که در این رخداد مشارکت داشته باشند بعد از برنامه ارسال خواهد شد .
گیمیفیکیشن چیست و چه کاربردی برای مدیران می تواند داشته باشد؟

با گیمیفیکیشن، هدف اصلی برای یک کسب و کار تغییر کامل هویت دیجیتالی آن به بازی نیست، بلکه، تشویق به انجام رفتارهایی است که کاملا با اهداف سازمان همسو باشند.

اگر یک کسب و کار بخواهد نام تجاری خود را به مشتریانش بشناساند، می تواند این کار را از طریق دادن مدالهای مخصوص به کاربرانی که بیشترین محتوا یا محصولات را با شبکه های اجتماعیشان به اشتراک می گذارند، انجام دهد. از سوی دیگر، اگر یک نام تجاری تلاش در افزایش زمانهای بازدید از سایت را به جهت بهبود نرخ پرداخت به ازای مشاهده انجام دهد، این عمل می تواند به کاربران به سادگی امتیازاتی را برای دیدن بیشتر صفحات بدهد.

در این وبینار ضمن آشنایی با گیمیفیکیشن، کاربردهای آنرا برای مدیران و کسب و کارهای مختلف مورد بحث قرارخواهیم داد .

دانلود فایل صوتی گیمیفیکیشن

این برنامه برگزار شده است و شما می توانید بلافاصله بعد از ثبت نام فایل ضبط شده و فایل های مرتبط را دانلود بفرمایید .
وبینار - تحليل بازار ارز، طلا و سرمايه گذاري در سال 2017

تحولات بازار ارز به كدام سو خواهد بود؟ بازار سكه و طلا كدام مسير را خواهد پيمود؟ آيا بورس و مسكن همچنان در ركود خواهند بود؟
تركيب سبد سرمايه گذاري ما چگونه باشد؟ و ...
اين وبينار در پي پاسخ اين سوالات بر مبناي روندهاي بلندمدت و رويدادهاي اساسي كوتاه مدتي است كه در ماههاي پاياني سال 2016 بر بازارهاي جهاني گذشت و تبعات آن به اقتصاد ايران هم سرايت كرد.
همچنين افقي از تحولات بازارها در پي تصميم فدرال رزرو آمريكا و انتخابات بهار ايران را ترسيم خواهد كرد.

این وبینار  برگزار شده است و نسخه ضبط شده آن برای کلیه عزیزانی که ثبت نام کرده اند قابل استفاده است .اگر شما هم علاقمند هستید می توانید همین الان ثبت نام کنید و فیلم کامل وبینار را دانلود بفرمایید .
نشست دی ماه اعضای باشگاه مدیران ایران

خدمات بزودی در کشور ما هم سهم اصلی دنیای کسب وکار را خواهد گرفت . اما خدمات از جنسی متفاوت از آنچه تجربه کرده ایم . و بسیار متفاوت تر از آنچه اکنون رایج است .نشست دی ماه مدیران ایران یک شام دوستانه است در اولین رستوران رباتیک در ایران برای گفتگو با مدیران جوان کارافرینی که آنرا پایه گذاری کرده اند و آشنایی با نسل جدید خدمات
اتاق فکر مدیران - چالش های بازاریابی یک محصول

تا به حال محصول یا خدمات خوبی داشته اید که با کمال تعجب ببینید مطابق پیش بینی شما فروش نمی رود؟ اکر مدیران چنین تجربه ای داشته اند . در سالهای اخیر که حال بازار خوب نیست ، تکرار این تجربه بیشتر هم شده است. در چنین زمانی باید چه کرد ؟

کسانی که از چنین چالشی گذر کرده اند ، چه کرده اند ؟ چطور می شود بر این چالش غلبه کرد ؟
وبینار - مبانی شم اقتصادی یا زبان ثروت آفرینی

شم اقتصادی یا ثروت آفرینی از مباحثی که اکثر افراد به آن علاقمند هستند . در این وبینار دو ساعته به مطالب ارزشمندی در این زمینه پرداخته خواهد شد . مطالبی که میتواند در نگاه شما نسبت به ثروت آفرینی اثر گذار باشد .

این برنامه برگزار شده است و شما می توانید بلافاصله بعد از ثبت نام فایل ضبط شده و فایل های مرتبط را دانلود بفرمایید .
وبینار - تکنیک های کاربردی مدیریت زمان

در یک جلسه 2 ساعته اینترنتی در هر کجای دنیا که هستید ، یاد بگیرید که چطور کارهای عقب افتاده را تمام کنید ؛ در زمانی کمتر ، کارهای مفیدتر و بیشتری انجام دهید و احساس رضایت بیشتری بکنید .

زمان تنها منبعی است که برای هیچ کسی قابل بازیافت یا خرید نیست بنابر این مدیریت آن می تواند تاثیری انکار ناپذیر بر کیفیت زندگی ما بگذارد. مدیریت زمان یک مهارت بسیار مهم  برای مدیران موفق زمانه ماست و این وبینار کمک می کند تا از عمر خودتان بهتر استفاده کنید .

این برنامه برگزار شده است و شما می توانید بلافاصله بعد از ثبت نام فایل ضبط شده و فایل های مرتبط را دانلود بفرمایید .
بازدید گروهی از شرکت تولیدی صنعتی دکاموند

در این برنامه مهمان یکی از اعضای خوب و ارزشمند باشگاه مدیران ایران ، مدیر عامل و موسس شرکت تولیدی صنعتی دکاموند هستیم .
جناب آقای جعفر امامی از کارآفرینان به نام و پر تلاش ایرانمان هستند و فعالیت های ارزشمند بسیاری انجام داده اند.

در گپ و گفتگویی که با این کارآفرین موفق خواهیم داشت، با داستان کسب و کارشان و تجربیاتشان آشنا می شویم. از چالش هایی که با آن مواجه بوده و هستند گفتگو خواهیم کرد و از برنامه ی ویژه ایشان در مورد جانشین پروری خواهیم شنید.

و پس از بازدید از کارخانه، ناهار، مهمان جناب آقای امامی و شرکت دکاموند خواهیم بود.
وبینار – دامپینگ معکوس، استراتژی نجات بنگاه در شرایط رکود بازار و افت

رکود و افت بازار چیزی نیست که بشود کتمانش کنیم .اما با آن چگونه باید برخورد کرد ؟
این وبینار یکی از پاسخ هایی است که می تواند در انتخاب مسیر به شما کمک کند.

شما در وبینار دامپینگ معکوس ، استراتژی نجات بنگاه در شرایط رکود بازار و افت را با نگاهی دیگر  نگاه خواهید کرد و  با نگاه فرانگر به  این بازار کشنده نگاه تلاش خواهیم کرد تا بدانیم چگونه می توانیم  بنگاه هایمان  را هم حفظ کنیم  و هم سهم بازارمان را با وجود تمام شرایط افزایش دهیم.

این وبینار  برگزار شده است و نسخه ضبط شده آن برای کلیه عزیزانی که ثبت نام کرده اند قابل استفاده است .اگر شما هم علاقمند هستید می توانید همین الان ثبت نام کنید و فیلم کامل وبینار را دانلود بفرمایید .
وبینار - شبکه سازی حرفه ای برای مدیران

شبکه سازی حرفه ای یکی از کلیدی ترین مهارتهای مدیران موفق در عصر ماست . در این وبینار به نکات کاربردی و مفیدی برای شبکه سازی حرفه ای اشاره خواهد شد .

مدیرانی که می توانند شبکه های حرفه ای خود را توسعه بدهند شانس موفقیت و استفاده از فرصتهای جدیدی را برای خود فراهم می کنند .

هدف از این وبینار ارائه نکاتی کلیدی و کاربردی برای توسعه مهارت شبکه سازی مدیران است .

این برنامه برگزار شده است و شما می توانید بلافاصله بعد از ثبت نام فایل ضبط شده و فایل های مرتبط را دانلود بفرمایید .
نشست آذر ماه باشگاه مدیران ایران

نشست این ماه باشگاه مدیران ایران نیز همچون ماه گذشته با حضور 25 نفر از اعضای خوب باشگاه مدیران ایران در کافه تریای برج میلاد ( کافه ویونا) با فضایی دلنشین و آرامشی مثال زدنی در ارتفاع 266 متری برج میلاد با منظره ای بی نظیر از تهران برگزار خواهد شد .

شرکت در این نشست برای تمام اعضای طلایی باشگاه مدیران ایران به شکل رایگان امکان پذیر است و فقط اعلام ثبت نام از قبل ضروری است .

 
وبینار - فرصت های تجارت با عراق

حجم تجارت ایران و عراق در 6 ماهه 2016 افزون بر 2 و نیم میلیارد دلار اعلام شد. پتانسیل افزایشی جدی در این تجارت وجود دارد. شما علاقمند نیستید سهمی در آن داشته باشید ؟!

در این وبینار، آقای محمد سیاوشی، از اعضای خوب باشگاه مدیران ایران، تجربیات با ارزش خودشان برای حضور در بازار عراق را با شما به اشتراک خواهند گذاشت.آقای سیاوشی مدیر عامل شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر هستند و فرصت هایی عالی برای توسعه تجارت با عراق را با شما مطرح خواهند کرد.

این برنامه برگزار شده است . اما شما اکنون هم می توانید بعد از  ثبت نام به شکل کامل  فایل ویدیویی و فایل ارائه استاد را دانلود بفرمایید.
مدلهای نوین قیمت گذاری و تخفیف دهی (چندوجهی، رایگان، معکوس و ...)

این وبینار فوق العاده الهام بخش است؛ چرا که مدلهای نوین و ICTمحور کشف قیمت، هنوز یا به ایران نیامده و یا عمومی نشده است. مدلهای مورد بحث در این وبینار بر بستر WEB2  (که الان از آن استفاده می کنیم) و WEB3 (که به زودی به کارش خواهیم گرفت) بنا شده اند.

این برنامه برگزار شده است . اما شما اکنون هم می توانید بعد از  ثبت نام به شکل کامل  فایل ویدیویی و فایل ارائه استاد را دانلود بفرمایید.
وبینار - تغییرات مهم قانون مالیات های مستقیم ویژه فعالین اقتصادی+ پاسخ به سوالات
  • تسلیم لیست حقوق ماده 86
  • تسلیم اظهارنامه ماده 100
  • حذف مالیات های تکلیفی ماده 104
  • نرخ مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی ماده 131
  • نحوه اعمال معافیت های مالیاتی ماده 132
  • تکالیف اشخاص حقیقی و حقوقی در انجام معاملات ماده 169 و 169 مکرر
  • جرائم اشخاص حقیقی و حقوقی مالیات تکلیفی ماده 199
  • موارد جرم های مالیاتی و مجازات تعیین شده ماده 274

                              + پاسخ به پرسش های شرکت کنندگان

توجه :  این برنامه برگزار شده است . اما شما اکنون هم می توانید بعد از  ثبت نام به شکل کامل  فایل ویدیویی و فایل ارائه استاد را دانلود بفرمایید.
پینت بال مدیران

پینت بال ، یک بازی استراتژیک مهیج و جذاب است که در بسیاری از مدارس کسب وکار مطرح دنیا برای آموزش استراتژی ، کار تیمی و یخ شکنی ارتباطات حرفه ای از آن استفاده می شود . خوشبختانه در سالهای اخیر در کشورما هم از این بازی استقبال بسیار خوبی شده است . برای حضور در این بازی احتیاج به هیچ دانش قبلی نیست .فقط کافی است به خودتان اجازه دهید دو ساعت خستگی ها و دغدغه های روزانه را زمین بگذارید و همچون ایام کودکی بی دغدغه و شاد به همراه سایر مدیران بازی کنید !

این تجربه عالی ،حال شما را بهتر خواهد کرد و فرصتی خوبی برای فاصله گرفتن از مشغله های زیاد است . با توجه به محدود بودن ظرفیت لطفا حضور قطعی خودر ا هرچه سریعتر اعلام فرمایید .
نشست آبان ماه باشگاه مدیران ایران

در نشست آبان ماه باشگاه مدیران ایران ، روز چهارشنبه نوزدهم آبان ماه 95 در یک محل دنج و با صفا گفتگویی خواهیم داشت پیرامون فرصت ها و پتانسیل های باشگاه مدیران ایران

شکل اولیه کارگروه ها و گامهای اولیه ادامه ی راه را باهم تعریف خواهیم کرد و در نشستی دوستانه و صمیمی، چای و عصرانه سبکی خواهیم خورد و گپی خواهیم زد .

 
افتتاحیه رسمی باشگاه مدیران ایران

باشگاه مدیران ایران در تاریخ 27 مهرماه 95 با حضور اعضای طلایی باشگاه و مهمان های ویژه  بصورت رسمی، افتتاح خواهد شد.

تمام اعضای طلایی ، بدون پرداخت هزینه در این برنامه شرکت می کنند .

شرکت در این برنامه  ویژه افرادی است که دارای دعوتنامه از باشگاه مدیران ایران باشند .

 
+