شناسایی تولید کننده از شرکت های بازرگانی در چین

مجوز کسب و کار تامین کننده را به یک دوست قابل اعتماد که چینی را به خوبی برای چت می داند یا می توانید به تماس با ما بروید تا یک مترجم ]برای ترجمه پیدا کنید که تنها چند دلار هزینه دارد.


2. مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) فاکتور را بررسی کنید

 

این بهترین روش برای تأیید تولید کنندگان است. دولت چین برای تهیه ترغیب انواع محصولات صادراتی به منظور تشویق صادرات، بسته های تشویقی را ارائه می دهد. اما اگر یک شرکت بخواهد از تخفیف صادراتی برخوردار باشد، بایستی فاکتور با مبلغ 17٪ مالیات بر ارزش افزوده داشته باشد که تنها توسط یک کارخانه صادر می شود.

 

بنابراین یک راه وجود دارد: به فروشنده بگویید که شما یک شریک در چین دارید که می تواند برای شما  تقاضای دریافت جایزه صادرات کمک کند، بنابراین صدور فاکتور مالیات بر ارزش افزوده 17٪ را درخواست کنید. اگر تامین کننده حاضر یا مخالف پاسخ به شما باشد، احتمالا این شرکت تجاری یا یک کارخانه بسیار کوچک است.

 

اما اگر آنها موافقت کنند که فاکتور مالیات بر ارزش افزوده را صادر کنند، می توانید یک تصویر واضح از فاکتور را که قبلا ساخته شده است را با دقت نام شرکت را در آن بررسی کنید. در صورتی که مجوز کسب و کار تامین کننده همان نام باشد، پس باید یک کارخانه باشد.

فاکتور با مالیات بر ارزش افزوده

 

نمونه ای از مالیات بر ارزش افزوده


3. میزان MOQ تامین کننده را بررسی کنید

 

MOQ کارخانه معمولا از شرکت بازرگانی بالاتر است و تقریبا در تجارت معقول است. به طوری که شما می توانید تامین کنندگان خود را با آن تأیید کنید اگر آنها بتوانند محصولات کمتری را برای شما به فروش برسانند بطور حتم آن یک شرکت تجاری می باشد.

 


4. کاتالوگ محصولات را بررسی کنید

 

یک کارخانه معمولا در یک یا چند نوع محصول تخصص دارد، در صورتی که انواع مختلفی از محصولات در کاتالوگ تامین کننده شما وجود دارد، احتمالا این یک شرکت تجاری است.

5. گزارش حسابرسی کارخانه را بررسی کنید

 

اگر عرضه کننده به شما گفته است که محصولات خود را برای شرکت های جهانی مانند Walmart عرضه کرده است، می توانید از آنها بخواهید تا گزارش حسابرسی کارخانه را به شما ارسال کنند.

 

اگر آنها خودداری کنند یا دریغ کنند، احتمالا آنها شرکتهای تجاری هستند.


6. گواهینامه ISO 9001 را بررسی کنید

 

در هر کارخانه هیچ گواهینامه ISO 9001 وجود ندارد، اما اکثر شرکت هایی که این گواهینامه را دارند، کارخانجات هستند، زیرا شرکت تجاری نیازی به آن ندارد.

 

اما هنوز برخی از شرکت های تجاری این گواهینامه را دریافت می کنند و همه آنها تنها در یک دسته بندی تخصصی تخصص دارند و ارتباط خوبی با کارخانه هایشان دارند. من چندین نوع شرکت های تجاری را می شناسم و باید بگویم که با آنها کار می کند تفاوت کار با کارخانه ها، حتی در قیمت ها، تفاوت چندانی نخواهد داشت.
صدور گواهینامه ISO 9001

 

صدور گواهینامه ISO 9001


7. بررسی کنید که تامین کننده در کجای چین واقع شده است

 

همه محصولات دارای مناطق صنعتی خود در چین هستند و به عنوان مثال، خودروهای اسباب بازی رادیویی RC (Remote Control) را می گیریم.

من در مقاله دیگری در مورد چگونگی وارد کردن اسباب بازی از چین نوشتم و اشاره کردم که همه اسباب بازی های RC بیشتر در شهر Chenghai، استان گوانگدونگ تولید می شود.

 

از آنجا که این شهر دارای زنجیره تامین کامل برای تمام قطعات ماشین اسباب بازی RC، مانند موتور، کنترل از راه دور، و چرخ ها است. کارخانه تنها نیاز به طراحی پوسته ماشین و بسته بندی، و سپس همه قطعات را با هم جمع آوری و تولید می نماید. تولید اسباب بازی های RC در هر شهر دیگر پیچیده تر و هزینه های بالاتری نسبت به Chenghai است، بنابراین کارخانه ها احتمالا در مکان های دیگر قرار نخواهند گرفت.

اگر تامین کنندگان شما در Chenghai واقع نیست، مانند در گوانگژو یا شنزن است، آنها احتمالا شرکت های تجاری هستند. ممکن است برخی از کارخانه های اسباب بازی با تکنولوژی بالا در شنزن وجود داشته باشد، اما بسیار کم است.

نوشته شده توسط حمیدرضا حیاتی و در روز سه شنبه 1396/10/26
---------: پاسخ های مطرح شده :---------

INFOTEJARAT.COM

نوشته شده توسط حمیدرضا حیاتی در سه شنبه 1396/10/26
----------------------------

http://www.infotejarat.com

نوشته شده توسط حمیدرضا حیاتی در سه شنبه 1396/10/26
----------------------------

برای مشارکت در این بحث، لطفاً وارد سایت شوید:
+