خانه انجمن ها گفتگوی مدیرانه درمورد وضعیت قطعی اینترنت چالش ها و راهکار هایی که داریم

 • این موضوع 2 پاسخ، 1 کاربر را دارد و آخرین بار در 11 ماه، 1 هفته پیش بدست شاهین شاکری به‌روزرسانی شده است.
نمایش 2 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #22589 پاسخ

   شرایطی کشورمان کاملا خاص است .طبیعی است که این شرایط خاص هم بر روی زندگی تک تک ما و افراد جامعه اثر می گذارد و هر بر روی کسب و کار و فضای کار

   این روزها مساله بنزین ،اعتراضات و قطعی اینترنت به شرایطی که داشتیم اضافه شده است .

   روش مدیران و رهبران برای مقابله با چالش و شرایط در گیر ماندن نیست . گفتگوی مدیرانه می تواند تمرکز ما را به جای چالش ها و مشکلات به راهکارها و راههای گذر برگرداند .

   در این شرایط بیشتر از همیشه باید سکان کشتی زندگی حرفه ای و شخصی خودمان و تمام کسانی که در کشتی کسب و کار ما نشسته اند را با آگاهی به دست بگیریم و برای گذر از این طوفان ها آماده باشیم .

   همدلی و همفکری می تواند کمک کننده باشد .

   این فضا به این گفتگوهای مدیرانه و همدلی و همفکری اختصاص یافته است تا باهم برای این طوفان ها و گذر از آنها همراه شویم .

   از شما خواهش می کنیم به این نکته توجه جدی داشته باشید که همه ما در حال استفاده از یک شبکه کاملا داخلی هستیم و ردیابی کسانی که در بحث و گفتگوها مشارکت دارند برای مسولین امنیتی کاملا ساده و شدنی است .

   برای اینکه این بستر کوچک به جا مانده برای گفتگوی مدیرانه را از دست ندهیم لطفا، با رعایت شرایط کشورمان گفتگو بفرمایید و کمک کنید و بحث را مدیرانه پیش ببریم . تا بتوانیم بیشتر ازهمفکری هم بهره ببریم و به معنای واقعی رهبرانی شایسته برای گذر از این بحران باشیم .

  • #22683 پاسخ
   سیما مهذب
   میهمان

   خانم دکتر مفاخری عزیز

   درود به شما

   احسنت و دست مریزاد به شما و همکاران تان.

   به جای نفرین بر تاریکی شمع افروختید و خدا می داند که این شمع از هزاران چراغ می تواند روشن تر باشد. روشنی بخش آگاهی و همدلی.

   به نظر می رسد در این شرایط همانگونه که فرمودید کنار هم بودن، همدلی و مشارکت، توفان فکری بخصوص با حضور رشته های مختلف و دعوت از کسانی که با مخالف سلائق و الگوهای فکری ما هستند
   بتواند فرصت های جدیدی پیش روی ما باز کند
   بخصوص اگر بتوانیم زمینه هایی را باز کنیم که به تصمیم گیرندگان تصمیمات نابخردانه نشان دهیم که آسیب رساندن و ضرر به ملت بی تردید صدمات جبران ناپذیر برای خود آنها خواهد داشت.

   با احترام

  • #22707 پاسخ
   شاهین شاکری
   میهمان

   شاید این فضا، فرصتی فراهم کند برای امید، همدلی و همفکری… امیدوارم.

نمایش 2 پاسخ رشته ها
پاسخ به: چالش ها و راهکار هایی که داریم
اطلاعات شما:
انصراف