سبد خرید 0

نقشه سال مدیران ایران – ۱۳۹۸

برنامه ریزی به کمک نقشه سال ۹۸ ، استراتژیک و با نگاهی جامع خواهد بود . نقشه سال ۹۸ ، متفاوت ترین و کاربردی ترین تقویمی است که تاکنون دیده اید .

همه روز های سال را به همراه مناسبت ها و تعطیلات در یک برگه و در یک نگاه ببینید و برای روزهایتان، برنامه ریزی کنید .
محلی برای نوشتن اهداف و برنامه های کاری در هر فصل وجود دارد . همچنین در پایان هر ماه ، می توانید عملکردتان را ارزیابی و نتیجه آن را ثبت کنید. متفاوت ترین و کاربردی ترین تقویمی که تاکنون دیده اید . همه روز های سال را به همراه مناسبت ها و تعطیلات در یک برگه و در یک نگاه ببینید و برای روزهایتان، برنامه ریزی کنید .
محلی برای نوشتن اهداف و برنامه های کاری در هر فصل وجود دارد. همچنین در پایان هر ماه، می توانید عملکردتان را ارزیابی و نتیجه آن را ثبت کنید. این نقشه در ابعاد نقشه های شهری ( ۱۰۰ در ۷۰ سانت ) طراحی شده است؛ روی کاغذ قابل نوشتن چاپ شده و جای کافی برای نوشتن برنامه ها و کارهای مهم شما مهیاست .
در نقشه سال ۹۸ ، رویدادهای تجاری سال ۹۸ هم اضافه شده است تا کار برنامه ریزی برای مدیران عزیز با اطلاعات بیشتر در یک نگاه مقدور شود .

در نقشه ۹۸ ، تاریخ های میلادی و مناسبت های مهم هم درج شده است .

تعداد بیشتری از مناسبت های ملی و بین المللی در نقشه سال ۹۸ درج شده است تا در برنامه های روابط عمومی و مارکتینگ مورد استفاده قرار گیرد .

این نقشه به چه کار می آید ؟

نقشه سال ۹۸ ، ششمین  نقشه ای است که مدیران ایران تولید کرده است . از نقشه های مربوط به سالهای قبل ( ۹۲ تا کنون ) بازخوردهای متنوع و جالبی گرفتیم.

دوستان زیادی در صنایع مختلف از آن استفاده کرده بودند و تاثیر آن را در کسب و کار و همینطور نظم بخشیدن بیشتر به زندگی شان دیده بودند.

مدیران ، کارآفرینان ، وکلا ، تجار ، … و هر کسی که کاری دارد، می تواند با استفاده از این نقشه، برنامه ریزی بهتری داشته باشد .

بسیاری از مدیران آنرا مفید یافته اند و همین باعث شده است که هر سال با دریافت بازخوردها تکمیل تر از سالهای قبل تقدیم حضور شود .

نقشه سال مدیران ایران برای برنامه ریزی استراتژیک
نقشه سال مدیران ایران

 

 [button url=”https://modiriran.ir/product/%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/” class=”” bg=”” hover_bg=”” size=”0px” color=”” radius=”0px” width=”0px” height=”0px” target=”_self”] سفارش اینترنتی نقشه سال مدیران ایران [/button]

انتخاب این نقشه کاغذی یا ابزارهای الکترونیکی ؟

ما همیشه با این سوال مواجه می شویم که با وجود این همه ابزار الکترونیکی ( کامپیوتر، موبایل، تبلت ) و این همه نرم افزار که در ساماندهی کار ها به ما کمک میکنند، چه نیازی به نقشه کاغذی مدیران ایران هست ؟

پاسخ ما ساده است و همانی است که هر روز با آن مواجه هستیم: هیچ ابزاری انقدر بزرگ و در دسترس نیست که بتوان با یک نگاه، یک دید کلی نسبت به شرایط به دست آورد. ما نقشه را در اتاق کارمان نصب می کنیم و برنامه های مهم کاری مان را روی آن می نویسیم.

با یک نگاه می توانیم بفهمیم که مثلاً آیا این زمان برای برگزاری فلان برنامه مناسب است یا خیر ؟ یا چند روز به فلان جلسه مهم باقی مانده است ؟ چند روز تا تعطیلی بعدی باقی مانده است؟ این ماه چند روز تعطیل دارد و …

استفاده ما از نقشه سال :

ما در مجموعه «مدیران ایران» ، روز های جلسه ، برنامه زمان بندی تولید محصولات و زمان برگزاری کلاس ها و سمینارهایمان را در نقشه سال ثبت می کنیم.

امیدواریم شما هم بتوانید با کمک این نقشه ، سال ۹۸  را به سالی بهتر برای خودتان تبدیل کنید.

عنوان نقشه یا تقویم؟

یکی از سوالات دیگری که همواره از ما پرسیده می شود اینست که چرا نام این تقویم دیواری را نقشه گذاشته اید ؟

در واقع نقشه ۹۸ مدیران ایران ، یک تقویم دیواری به حساب می آید ولی ما نام نقشه را روی آن گذاشته ایم.

چون اعتقاد داریم ( و تجربه کرده ایم ) که این محصول، نقشه راهی است که می تواند به ما در رسیدن به اهداف و برنامه ها کمک کند .

ابزاری ارزشمند برای مدیریت زمان
در کلاس های مدیریت زمان ، همیشه ابزارهایی برای برنامه ریزی معرفی می شوند . ما در کلاسهای مدیریت زمان خودمان، استفاده همزمان از گوگل کلندر و نقشه سال مدیران را پیشنهاد می کنیم .
یک ابزار عالی برای اهالی روابط عمومی و تولید محتوا
یک ابزار عالی برای مدیرانی که می خواهند کل سال ۹۸ را در یک نگاه ببینید و استراتژیک برنامه ریزی کنند .
نقشه سال ۹۸ مدیران ایران قطعاً به شما در مدیریت بهتر زمانتان کمک های فراوانی خواهد کرد .
نقشه سال ۹۸ در منزل و محل کار بسیاری از مدیران موفق، نصب شده است .شما هم به جمع این مدیران دور اندیش بپیوندید .

[note style=”” bg=”” border=”” bordercolor=”{{bordercolor}}” color=””]  این نقشه به رسم هر سال  در پک ۹۸ تقدیم می شود. ولی اگر قصد تهیه آن را به تنهایی دارید ، قیمتش فقط ۳۵ هزار تومان است !                                                                                        [/note]

در ضمن ، این نقشه را می توانید به عنوان هدیه ای ارزشمند به دوستان، همکاران و یا کارمندانتان بدهید . همکارانتان همیشه این نقشه را در بالای سر خود خواهند داشت !

و یک تغییر جدید دیگر برای نقشه سال مدیران ایران امسال :

امسال به همراه نقشه ی سال مدیران ایران در قطع نقشه ی دیواری یک نسخه هم در قطع A3 تقدیم حضور شما می شود تا روی میز یا داخل کیف هم بتوانید، نقشه سال ۹۸ خودتان  را در اختیار داشته باشید.

برای سفارش به تعداد بالا ، نقشه سال مدیران را با تخفیف تقدیمتان می کنیم . با ما تماس بگیرید : ۴۴۸۴۱۹۹۱-۰۲۱

 [button url=”https://modiriran.ir/product/%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/” class=”” bg=”” hover_bg=”” size=”0px” color=”” radius=”0px” width=”0px” height=”0px” target=”_self”] سفارش اینترنتی نقشه سال مدیران ایران [/button]

8 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام . بر شما بله اکنون نقشه ی سال ۹۴ برای چاپ رفته است و بزودی آماده ی تقدیم کردن خواهد بود .
   همه ی عزیزان در تمام شهرها می توانند از طریق پست پیشتاز آنرا دریافت کنند .

  • سلام . سال نوی شما مبارک .
   نگران نباشید با پست پیشتاز ارسال می شه و تا حالا همیشه سال رسیده .
   پارسال چند پکیج را پست شکسته بود که ما به جهت احترام ویژه ای که برای مخاطبین خوبمون قائلیم براشون دوباره فرستادیم اما امسال مشکلی گزارش نشده است خوشخبتانه و البته مثل همیشه در صورت وجود مشکل در خدمت خواهیم بود .

 • بازتاب: ثبت کسب و کار شما روی نقشه | نقشه نما

امکان ارسال نظر وجود ندارد.

keyboard_arrow_up