اخبار باشگاه


گزارش فعالیتهای سه ماهه باشگاه

مدیران ایران از سال 90، برنامه ها و نشست های حضوری اش را آغاز کرد و از سال 92، ضیافت های مدیران را با هدف تسهیل در ارتباط بین مدیران، برگزار نمود. رفته رفته این برنامه ها منسجم تر و منظم تر شدند و باشگاه مدیران ایران، در همان راستا و بطور رسمی در 21 شهریور 95 فعالیتش را آغاز نمود.

این فایل صوتی، گزارشی است به شما خوبان و همراهان همیشگی مدیران ایران :

گزارش صوتی باشگاه مدیران ایران


راه اندازی کانال باشگاه مدیران ایران

با پیشنهاد اعضای خوب باشگاه مدیران ایران ، کانال باشگاه مدیران ایران با خبر اطلاع رسانی اخبار ویژه باشگاه مدیران راه اندازی شد.

آدرس کانال باشگاه مدیران ایران : https://telegram.me/bashgahemodiran


باشگاه مدیران در خبرگزاری ها

خبرگزاری های زیادی ، در مورد باشگاه مدیران ایران اطلاع رسانی کرده اند، ضمن سپاس از آنها  اسامی برخی از آنها عبارتند از :

خبرگزاری تدبیر و امید    |خبرگزاری مهر |خبرگزاری تسنیم  |پایگاه خبری مدیریت شهری کرج |خبرگزاری برنا
اخبار رسمی 
| کارمندنیوز  | خبرگزاری ایرنا  | خبرگزاری تسنیم    و....

امیدواریم که پس از این بتوانیم همکاری خوبی با رسانه های مختلف داشته باشیم.


افتتاحیه رسمی باشگاه

باشگاه مدیران ایران در تاریخ 27 مهرماه 95 با حضور اعضای طلایی باشگاه و بصورت رسمی، افتتاح خواهد شد.

برنامه اجرایی برای اعضای طلایی باشگاه ارسال خواهد شد.  این برنامه با حضور ده ها نفر از مدیران کسب و کارهای خصوصی و دولتی جهت ایجاد شروعی نیک برای فعالیت های باشگاه مدیران ایران به لطف خدا برگزارخواهد شد .

 

بیشتر بخوانید ...


تالار گفتگو به امکانات سایت اضافه شد.

اگر نگاهی به لیست اعضای باشگاه مدیران ایران کرده باشید حتما شما هم دوست دارید که از هر فرصتی برای گفتگو و تبادل تجربه با این فرهیختگان و عزیزان استفاده کنید . به یقین زمان همه ی شما اما محدود است .

بسیاری از عزیزان فرصت حضور در گردهمایی ها و نشست های حضوری را ندارند . فضای گفتگوی  مجازی با نام تالار گفتگو برای همین امر به وب سایت باشگاه مدیران ایران اضافه شده است .

از این پس، همه اعضای باشگاه می توانند با ورود به حساب کاربری شان، به بخش تالار گفتگو مراجعه نموده و به بحث و تبادل نظر با سایر اعضای محترم بپردازند.


پیشنهادات ویژه و تخفیف های خاص اعضا

یک امکان دیگر به سایت باشگاه مدیران ایران اضافه شد و آنهم امکان درج پیشنهاد خاص و یا تخفیف برای سایر اعضای باشگاه است.
و مسلماً استفاده از تخفیفها و پیشنهاداتی که دیگر اعضای طلایی باشگاه ثبت می کنند.

این امکان، علاوه بر اینکه فرصت خاصی است تا از پیشنهادات خاص دیگر اعضا استفاده شود، این امکان را هم ایجاد می کند که دیگران، با خدمات و محصولات شما بیشتر آشنا شوند. برای استفاده از این امکان که ویژه اعضای طلایی باشگاه می باشد، پس از ورود به سایت، در منوی بالای سایت، وارد بخش پیشنهادات ویژه شوید.

 

بیشتر بخوانید ...


نمایش عمومی بخش نوشته های اعضا

چندی پیش، بخش وبلاگ یا نوشته ها، ویژه اعضای محترم باشگاه، به سایت اضافه شد.و حالا این امکان اضافه شد که بدون رفتن به پروفایل اعضا، بتوان به لیست همه نوشته ها دسترسی پیدا کرد. از اینجا می توانید نوشته های اعضای محترم باشگاه مدیران ایران را مشاهده بفرمایید.


راه اندازی بخش ارسال پیام

سیاست باشگاه بر آنست که اطلاعات شخصی اعضا برای رعایت حریم شخصی منتشر نشود.به همین جهت مواردی همچون ایمیل و موبایل قابل مشاهده برای همه نمی باشد.

البته برای تسهیل  ارتباطات و توسعه شبکه سازی حرفه ای  بخشی در سایت در نظر گرفته شده است که اعضای محترم بتوانند برای یکدیگر ایمیل ارسال کنند.
این پیام، در صفحه شخصی شان ثبت می شود و با ایمیل نیز به اطلاعشان خواهد رسید. امیدواریم از این امکان جدید سایت، راضی باشید و بتوانید از آن به شکلی موثر و حرفه ای استفاده بفرمایید.

بیشتر بخوانید ...


اضافه شدن بخش نوشته ها یا وبلاگ

 بخش نوشته ها یا وبلاگ برای اعضای طلایی سایت اضافه شد و همه اعضای محترم، از این به بعد می توانند نوشته دیگران را بخوانند.
 این نوشته ها در صفحه شخصی اعضای محترم قابل رویت خواهد بود. هدف از راه اندازی این بخش، آشنایی بیشتر با اندیشه ها و نظرات اعضای محترم می باشد.
 همینطور، این نوشته ها، می توانند راوی تجربیات ارزشمند دوستان باشد. ممنون از همراهی های خوب همیشگی تان.
 مشتاق شنیدن نظرات ارزشمندتان برای بهبود باشگاه مدیران ایران هستیم.

بیشتر بخوانید ...


+