نشست اسفند ماه اعضای باشگاه مدیران ایران

در این برنامه که به عنوان دومین نشست باشگاه در اسفند 95 برای اعضای خوب باشگاه مدیران ایران برگزار می شود، حال و هوای سال جدید را خواهیم داشت و تلاش می کنیم ضمن استفاده از صحبت های ارزشمند شما خوبان، یک شب شاد و به یاد ماندنی را در کنار هم تجربه کنیم.

محل برگزاری در یک باغ رستوران در غرب تهران است و حضور در این برنامه برای تمام اعضای محترم باشگاه مدیران ایران امکان پذیر است.
این برنامه آخرین برنامه باشگاه مدیران ایران در سال جاری است و می خواهیم به امید خدا یک پایان عالی برای سال 95 را باهم رقم بزنیم.
در این برنامه گفتگوها و مهمان های ویژه ای هم خواهیم داشت ...
عینک ارزیابی ایده

در این وبینار، در مورد اینکه چطور ایده هایمان را قبل از اجرایی شدن، ارزیابی کنیم و اطلاعات مفیدی در مورد مشتریان کسب کنیم، صحبت خواهیم کرد.
در مورد پیدا کردن موقعیت های مناسب برای گفتگو صحبت خواهیم کرد و اینکه چطور یک جلسه خوب داشته باشیم.

این وبینار برای همه کسانی که صاحب ایده ای جدید هستند، می تواند مفید باشد:
کارآفرینان فردی و سازمانی، مدیران کسب و کار، ایده پردازان و افرادی که در تیم تحقیق و توسعه یا بازاریابی مشغولند.
نشست بهمن ماه اعضای باشگاه مدیران ایران

نشست بهمن ماه اعضای باشگاه مدیران ایران را مهمان معاون وزیر ورزش و جوانان خواهیم بود . برنامه ی این نشست همچون همیشه تقویت ارتباطات و شبکه سازی مدیران عزیز شرکت کننده و هم اندیشی پیرامون مسائل مرتبط با جوانان با معاون وزیر ، جناب آقای رستمی که از خود اعضای خوب باشگاه مدیران ایران هستند می باشد .
داده کاوی و کاربردهای شگفت انگیز آن برای مدیران

داده کاوی یکی از روندهای بسیار مهم و کلیدی در کشورهای پیشرفته است و در کشورما هم در سالهای اخیر کم کم در حال کشف و استفاده توسط ارگان ها و سازمان های مختلف است . این وبینار فوق العاده توسط دکتر جمال شهرابی پدر داده کاوی ایران برگزار می شود و مخاطب آن مدیران سطوح مختلف سازمانها هستند . فارغ از آنکه در چه کسب وکاری هستند .

کاربردهای شگفت انگیز داده کاوی می تواند دریچه ی جدیدی باشد به افق دید مدیران اندیشمند ایرانی

این برنامه برگزار شده است و شما می توانید بلافاصله بعد از ثبت نام فایل ضبط شده و فایل های مرتبط را دانلود بفرمایید .
نشست اسفند ماه - ویژه مدیران استان البرز

نشست های ماهیانه باشگاه مدیران ایران تا کنون به شکل پیوسته در تهران برگزار شده است و این برنامه اولین نشست در استانهای دیگر است و امیدواریم سرآغازی باشد برای نشست های باشگاه در استانهای مختلف.

مدیران استان البرز در این نشست ضمن آشنایی بیشتر باهم، گفتگو هایی درمورد فرصت هایی که می توانند باهم تبادل کنند، خواهند داشت .
وبینار- صادرات و تجارت با عمان + پرسش و پاسخ

عمان با رتبه 48 فضای کسب وکار و تورم زیر 3% ،کشوری امن برای سرمایه گذاری است و بازار خوبی برای محصولات ایرانی ست و همچنین می تواند پل مناسبی برای دسترسی به بازار سایر کشورها باشد. تجارت عمان با کشورهای آفریقایی سابقه ای طولانی دارد و از طریق عمان، راحت تر می شود به بازار آفریقا نیز دسترسی داشت.
سهم واردات عمان از کشورهای جهان سال 2015 برابر با 28.998.602.773 دلار آمریکا بود که سهم واردات عمان از ایران درهمان سال تنها 297.638.000 دلار آمریکا می باشد.عمده وارد واردات کشور عمان از سایر کشورها شامل وسایل نقلیه، ماشین آلات، نفت، تجهیزات الکترونیکی، فرآورده های آهن و استیل، مواد غذایی می باشد، که ایران سهم اندکی در این میان دارد. در این وبینار به فرصت های صادرات و تجارت با عمان خواهیم پرداخت

این برنامه برگزار شده است و شما می توانید بلافاصله بعد از ثبت نام فایل ضبط شده و فایل های مرتبط را دانلود بفرمایید .
وبینار - گفتگوی مدیران -سال 2017 را چگونه می بینید؟

رسم است که وقتی سال پایان می گیرد، نشریات مختلف جمع بندی های مختلفی از سالی که گذشت ارائه می کنند و پیش بینی هایی از سالی که خواهد آمد. در این وبینار باهم به تبادل آنچه در این زمینه خوانده ایم یا تصور می کنیم می پردازیم. این وبینار یک فضای گفتگویی دارد . تمام شرکت کنندگان در آن مشارکت خواهند داشت؛ از تجربیات و از اندیشه ها و برداشت های خود نسبت به سال 2017  با سایر اعضای خوب باشگاه مدیران ایران گفتگو خواهند کرد .

فایل ضبط شده برنامه و نیز فایلهای تکمیلی گزارشات و پیش بینی های منابع معتبر بین المللی برای کسانی که در این رخداد مشارکت داشته باشند بعد از برنامه ارسال خواهد شد .
گیمیفیکیشن چیست و چه کاربردی برای مدیران می تواند داشته باشد؟

با گیمیفیکیشن، هدف اصلی برای یک کسب و کار تغییر کامل هویت دیجیتالی آن به بازی نیست، بلکه، تشویق به انجام رفتارهایی است که کاملا با اهداف سازمان همسو باشند.

اگر یک کسب و کار بخواهد نام تجاری خود را به مشتریانش بشناساند، می تواند این کار را از طریق دادن مدالهای مخصوص به کاربرانی که بیشترین محتوا یا محصولات را با شبکه های اجتماعیشان به اشتراک می گذارند، انجام دهد. از سوی دیگر، اگر یک نام تجاری تلاش در افزایش زمانهای بازدید از سایت را به جهت بهبود نرخ پرداخت به ازای مشاهده انجام دهد، این عمل می تواند به کاربران به سادگی امتیازاتی را برای دیدن بیشتر صفحات بدهد.

در این وبینار ضمن آشنایی با گیمیفیکیشن، کاربردهای آنرا برای مدیران و کسب و کارهای مختلف مورد بحث قرارخواهیم داد .

دانلود فایل صوتی گیمیفیکیشن

این برنامه برگزار شده است و شما می توانید بلافاصله بعد از ثبت نام فایل ضبط شده و فایل های مرتبط را دانلود بفرمایید .
وبینار - تحليل بازار ارز، طلا و سرمايه گذاري در سال 2017

تحولات بازار ارز به كدام سو خواهد بود؟ بازار سكه و طلا كدام مسير را خواهد پيمود؟ آيا بورس و مسكن همچنان در ركود خواهند بود؟
تركيب سبد سرمايه گذاري ما چگونه باشد؟ و ...
اين وبينار در پي پاسخ اين سوالات بر مبناي روندهاي بلندمدت و رويدادهاي اساسي كوتاه مدتي است كه در ماههاي پاياني سال 2016 بر بازارهاي جهاني گذشت و تبعات آن به اقتصاد ايران هم سرايت كرد.
همچنين افقي از تحولات بازارها در پي تصميم فدرال رزرو آمريكا و انتخابات بهار ايران را ترسيم خواهد كرد.

این برنامه برگزار شده است و شما می توانید بلافاصله بعد از ثبت نام فایل ضبط شده و فایل های مرتبط را دانلود بفرمایید .
نشست دی ماه اعضای باشگاه مدیران ایران

خدمات بزودی در کشور ما هم سهم اصلی دنیای کسب وکار را خواهد گرفت . اما خدمات از جنسی متفاوت از آنچه تجربه کرده ایم . و بسیار متفاوت تر از آنچه اکنون رایج است .نشست دی ماه مدیران ایران یک شام دوستانه است در اولین رستوران رباتیک در ایران برای گفتگو با مدیران جوان کارافرینی که آنرا پایه گذاری کرده اند و آشنایی با نسل جدید خدمات
اتاق فکر مدیران - چالش های بازاریابی یک محصول

تا به حال محصول یا خدمات خوبی داشته اید که با کمال تعجب ببینید مطابق پیش بینی شما فروش نمی رود؟ اکر مدیران چنین تجربه ای داشته اند . در سالهای اخیر که حال بازار خوب نیست ، تکرار این تجربه بیشتر هم شده است. در چنین زمانی باید چه کرد ؟

کسانی که از چنین چالشی گذر کرده اند ، چه کرده اند ؟ چطور می شود بر این چالش غلبه کرد ؟
وبینار - مبانی شم اقتصادی یا زبان ثروت آفرینی

شم اقتصادی یا ثروت آفرینی از مباحثی که اکثر افراد به آن علاقمند هستند . در این وبینار دو ساعته به مطالب ارزشمندی در این زمینه پرداخته خواهد شد . مطالبی که میتواند در نگاه شما نسبت به ثروت آفرینی اثر گذار باشد .

این برنامه برگزار شده است و شما می توانید بلافاصله بعد از ثبت نام فایل ضبط شده و فایل های مرتبط را دانلود بفرمایید .
وبینار - تکنیک های کاربردی مدیریت زمان

در یک جلسه 2 ساعته اینترنتی در هر کجای دنیا که هستید ، یاد بگیرید که چطور کارهای عقب افتاده را تمام کنید ؛ در زمانی کمتر ، کارهای مفیدتر و بیشتری انجام دهید و احساس رضایت بیشتری بکنید .

زمان تنها منبعی است که برای هیچ کسی قابل بازیافت یا خرید نیست بنابر این مدیریت آن می تواند تاثیری انکار ناپذیر بر کیفیت زندگی ما بگذارد. مدیریت زمان یک مهارت بسیار مهم  برای مدیران موفق زمانه ماست و این وبینار کمک می کند تا از عمر خودتان بهتر استفاده کنید .

این برنامه برگزار شده است و شما می توانید بلافاصله بعد از ثبت نام فایل ضبط شده و فایل های مرتبط را دانلود بفرمایید .
بازدید گروهی از شرکت تولیدی صنعتی دکاموند

در این برنامه مهمان یکی از اعضای خوب و ارزشمند باشگاه مدیران ایران ، مدیر عامل و موسس شرکت تولیدی صنعتی دکاموند هستیم .
جناب آقای جعفر امامی از کارآفرینان به نام و پر تلاش ایرانمان هستند و فعالیت های ارزشمند بسیاری انجام داده اند.

در گپ و گفتگویی که با این کارآفرین موفق خواهیم داشت، با داستان کسب و کارشان و تجربیاتشان آشنا می شویم. از چالش هایی که با آن مواجه بوده و هستند گفتگو خواهیم کرد و از برنامه ی ویژه ایشان در مورد جانشین پروری خواهیم شنید.

و پس از بازدید از کارخانه، ناهار، مهمان جناب آقای امامی و شرکت دکاموند خواهیم بود.
وبینار – دامپینگ معکوس، استراتژی نجات بنگاه در شرایط رکود بازار و افت

رکود و افت بازار چیزی نیست که بشود کتمانش کنیم .اما با آن چگونه باید برخورد کرد ؟
این وبینار یکی از پاسخ هایی است که می تواند در انتخاب مسیر به شما کمک کند.

شما در وبینار دامپینگ معکوس ، استراتژی نجات بنگاه در شرایط رکود بازار و افت را با نگاهی دیگر  نگاه خواهید کرد و  با نگاه فرانگر به  این بازار کشنده نگاه تلاش خواهیم کرد تا بدانیم چگونه می توانیم  بنگاه هایمان  را هم حفظ کنیم  و هم سهم بازارمان را با وجود تمام شرایط افزایش دهیم.

این برنامه برگزار شده است و شما می توانید بلافاصله بعد از ثبت نام فایل ضبط شده و فایل های مرتبط را دانلود بفرمایید .
وبینار - شبکه سازی حرفه ای برای مدیران

شبکه سازی حرفه ای یکی از کلیدی ترین مهارتهای مدیران موفق در عصر ماست . در این وبینار به نکات کاربردی و مفیدی برای شبکه سازی حرفه ای اشاره خواهد شد .

مدیرانی که می توانند شبکه های حرفه ای خود را توسعه بدهند شانس موفقیت و استفاده از فرصتهای جدیدی را برای خود فراهم می کنند .

هدف از این وبینار ارائه نکاتی کلیدی و کاربردی برای توسعه مهارت شبکه سازی مدیران است .

این برنامه برگزار شده است و شما می توانید بلافاصله بعد از ثبت نام فایل ضبط شده و فایل های مرتبط را دانلود بفرمایید .
نشست آذر ماه باشگاه مدیران ایران

نشست این ماه باشگاه مدیران ایران نیز همچون ماه گذشته با حضور 25 نفر از اعضای خوب باشگاه مدیران ایران در کافه تریای برج میلاد ( کافه ویونا) با فضایی دلنشین و آرامشی مثال زدنی در ارتفاع 266 متری برج میلاد با منظره ای بی نظیر از تهران برگزار خواهد شد .

شرکت در این نشست برای تمام اعضای طلایی باشگاه مدیران ایران به شکل رایگان امکان پذیر است و فقط اعلام ثبت نام از قبل ضروری است .

 
وبینار - فرصت های تجارت با عراق

حجم تجارت ایران و عراق در 6 ماهه 2016 افزون بر 2 و نیم میلیارد دلار اعلام شد. پتانسیل افزایشی جدی در این تجارت وجود دارد. شما علاقمند نیستید سهمی در آن داشته باشید ؟!

در این وبینار، آقای محمد سیاوشی، از اعضای خوب باشگاه مدیران ایران، تجربیات با ارزش خودشان برای حضور در بازار عراق را با شما به اشتراک خواهند گذاشت.آقای سیاوشی مدیر عامل شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر هستند و فرصت هایی عالی برای توسعه تجارت با عراق را با شما مطرح خواهند کرد.

این برنامه برگزار شده است . اما شما اکنون هم می توانید بعد از  ثبت نام به شکل کامل  فایل ویدیویی و فایل ارائه استاد را دانلود بفرمایید.
مدلهای نوین قیمت گذاری و تخفیف دهی (چندوجهی، رایگان، معکوس و ...)

این وبینار فوق العاده الهام بخش است؛ چرا که مدلهای نوین و ICTمحور کشف قیمت، هنوز یا به ایران نیامده و یا عمومی نشده است. مدلهای مورد بحث در این وبینار بر بستر WEB2  (که الان از آن استفاده می کنیم) و WEB3 (که به زودی به کارش خواهیم گرفت) بنا شده اند.

این برنامه برگزار شده است . اما شما اکنون هم می توانید بعد از  ثبت نام به شکل کامل  فایل ویدیویی و فایل ارائه استاد را دانلود بفرمایید.
وبینار - تغییرات مهم قانون مالیات های مستقیم ویژه فعالین اقتصادی+ پاسخ به سوالات
  • تسلیم لیست حقوق ماده 86
  • تسلیم اظهارنامه ماده 100
  • حذف مالیات های تکلیفی ماده 104
  • نرخ مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی ماده 131
  • نحوه اعمال معافیت های مالیاتی ماده 132
  • تکالیف اشخاص حقیقی و حقوقی در انجام معاملات ماده 169 و 169 مکرر
  • جرائم اشخاص حقیقی و حقوقی مالیات تکلیفی ماده 199
  • موارد جرم های مالیاتی و مجازات تعیین شده ماده 274

                              + پاسخ به پرسش های شرکت کنندگان

توجه :  این برنامه برگزار شده است . اما شما اکنون هم می توانید بعد از  ثبت نام به شکل کامل  فایل ویدیویی و فایل ارائه استاد را دانلود بفرمایید.
پینت بال مدیران

پینت بال ، یک بازی استراتژیک مهیج و جذاب است که در بسیاری از مدارس کسب وکار مطرح دنیا برای آموزش استراتژی ، کار تیمی و یخ شکنی ارتباطات حرفه ای از آن استفاده می شود . خوشبختانه در سالهای اخیر در کشورما هم از این بازی استقبال بسیار خوبی شده است . برای حضور در این بازی احتیاج به هیچ دانش قبلی نیست .فقط کافی است به خودتان اجازه دهید دو ساعت خستگی ها و دغدغه های روزانه را زمین بگذارید و همچون ایام کودکی بی دغدغه و شاد به همراه سایر مدیران بازی کنید !

این تجربه عالی ،حال شما را بهتر خواهد کرد و فرصتی خوبی برای فاصله گرفتن از مشغله های زیاد است . با توجه به محدود بودن ظرفیت لطفا حضور قطعی خودر ا هرچه سریعتر اعلام فرمایید .
نشست آبان ماه باشگاه مدیران ایران

در نشست آبان ماه باشگاه مدیران ایران ، روز چهارشنبه نوزدهم آبان ماه 95 در یک محل دنج و با صفا گفتگویی خواهیم داشت پیرامون فرصت ها و پتانسیل های باشگاه مدیران ایران

شکل اولیه کارگروه ها و گامهای اولیه ادامه ی راه را باهم تعریف خواهیم کرد و در نشستی دوستانه و صمیمی، چای و عصرانه سبکی خواهیم خورد و گپی خواهیم زد .

 
افتتاحیه رسمی باشگاه مدیران ایران

باشگاه مدیران ایران در تاریخ 27 مهرماه 95 با حضور اعضای طلایی باشگاه و مهمان های ویژه  بصورت رسمی، افتتاح خواهد شد.

تمام اعضای طلایی ، بدون پرداخت هزینه در این برنامه شرکت می کنند .

شرکت در این برنامه  ویژه افرادی است که دارای دعوتنامه از باشگاه مدیران ایران باشند .

 
+