ارائه راهکار برای شروع کار جدیدارائه راهکار برای شروع کار جدید

باسلام واحترام
اینجانب مدتی است که در کارم احساس سردرگمی می نمایم. باجرات میتوانم بگویم که همیشه با وجدان وشرافتمندانه و با اشتیاق کارکردم اما با مدیریت جدید تمام زحمات نادیده گرفته شده  و اگر هم دیده شود مختصر بوده . لذا برای تمرکز براهداف وکیفیت کار و نه تایید و تصدیق مافوق ازشما راهنمایی می طلبم.چنانچه راهکاری برای شروع کارجدید به موازات اون کار یاجهت تقویت اعتماد به نفس وبازگشت روحیه نشاط پیشنهاد می فرمایید ، با جان و دل پذیرامی شوم.چون به وضوح به من ثابت شده که چنانچه افکارم را سراهداف ومنویاتم قرار بدم، نتیجه بهتری عایدم می شود اماچگونه؟
ضمنا اینجانب فوق لیسانس شیمی آلی هستم و کارشناس مسئول کنترل کیفی.
این مطلب رو هم از دست ندید:
  بهترین MBA مجازی کجاست

3 دیدگاه‌ها

 1. سلام بر شما .

  متاسفانه مساله ای که مطرح فرمودید این روزها مساله ی دوستان زیادی است .
  فضای نا سالم کاری باعث شده است که برای افرادی که با انرژی هستند سازمانها و مدیریت های فرسوده احساس دلسردی عمیقی ایجاد می کند .
  پیشنهاد من به شما اینست که تا جایی که می تواند با انرژی مثبت سعی کنید تا جایی که امکان دارد و حتی در حد تغییرات کوچک در محیط کار خودتان تاثیرات مثبت بوجود بیاورید در برخی سازمان ها سایرین از این تغییرات کوچک استقبال می کنند و شما مسبب تغییری جدید در کل سازمان خواهید شد .
  حتی اگر چنین هم نشود شما با همین تغییرات کوچک حس بهتری خواهید داشت .
  در کنار آن شاید پرورش قابلیت های فردی بتواند به شما دو کمک مهم بکند یک احساس مثبت درونی یک امکان اینکه برای گام آخر آماده می شوید .
  شروع یک کار جدید خیلی بستگی به توانایی ها ، قابلیت ها و علایق شما دارد . . حتما در بین توانایی ها و علایق شما می شه کارهایی را یافت که به شکل کار نیمه وقت و با توجه به شرایط قابل انجام باشد .
  اما اینکه چه کاری فقط شما می توانید کشفش کنید …
  اگر خواستید در این مورد همفکری کنم بایددر مورد قابلیت ها و علایقتان هم بفرمایید .

  و اما گام آخر اگر هیچ کدام این ها نشد به نظرم باید محل کارتان را عوض کنید ! چون خیلی حیف است که عمر شما در جایی صرف شود که نمی تواند حس خوبی در شما ایجاد کند .
  برای اینکار حتما احتیاج دارید در طول زمان به میزان کافی خودتان و شرایط را آماده کرده باشید پس در مجموع به نظرم یک نقشه با چند سناریوی مختلف نیاز دارید .
  به این چالش و گذر از آن به چشم یک بازی نگاه کنید همه چیز شکل دیگری پیدا می کند .
  من خودم دقیقا این تجربه را سال ۸۲ پشت سر گذاشتم … واقعا بعد از اینکه برایم شرایط تبدیل به یک چالش بازی گونه در آمد و برایش برنامه ریزی کردم همه چی فرق کرد …
  خوشحال می شوم که بعدا بهم بگویید که شرایط چطور پیش رفت …چه کردید و چه نتیجه ای گرفتید تا هم خودم هم سایر دوستان از تجربه ی با ارزشی که کسب خواهید کرد استفاده کنیم .

  با احترام و آرزوی موفقیت
  ندا مفاخری

 2. روزتان بخیر دوست عزیز،
  در صحبت تان به مدیریت جدید اشاره کردید، بخاطر داشته باشیم که اولویت های افراد و آنچه که به قولی “به چشم شان می آید” خیلی مواقع سابجکتیو است – متاسفانه – و نه آبجکتیو. همه افراد اموزش دوره های ممیزی را ندیده اند و نمی دانند در مقام مدیریت باید با اعداد و نتایج حرف زد و نه غیر از آن. با اینحال این نکته هم قابل چشمپوشی نیست که احساس رضایت تک تک ما به بازخورد از مافوق هم وابسته است.
  شاید بتوانید با کمی دقت و تجسس کشف کنید اولویت های مدیریت جدید چیست و آیا امکان براوردن خواسته های او به نحوی که به اصول کاری ای که برایتان اهمیت دارند، امکان پذیر هست یا نه.
  مبحث کنترل کیفیت دنیای بزرگ و بی انتهایی ست و ابزار بی شماری دارد که مثل نت های موسیقی می توان انها را کنار هم به شکل های مختلف چید و نتایج خوب و راضیت بخشی بدست آورد. قطعا علاقه و پشتکارتان و نتایج تازه موجب جلب توجه و رضایت مدیریت هم خواهند شد.
  موفق باشید.

 3. نگته دیگری که بخاطر آوردم در مورد سایت خانم سوزان هتفیلد است و مطالب بسیار مفید ایشان در مورد مدیریت منابع انسانی که سالهاست دنبال می کنم و حاوی ایده های خوب و عالی ای هستند برای بهبود همکاری و ارتقا محیط کار.
  می توانید مطالبشان را در صفحه About Human Resources روی فیس بوک دنبال کنید. چه بسا شما هم ایده های تازه ای بگیرید و بتوانید حتی به مدیریت هم پیشنهادهایی برای پویا تر کردن محیط و ایجاد اشتراک بیشتر همکاران در امور، ارائه کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.