کانالهای تلگرامی مدیریتی  ، هم مثل سایر کانالهای تلگرامی تعدادشان بسیار زیاد است .  برخی با مطالب نو و دست اول ، برخی با مطالبی که غالبا کپی سایر کانال است .

بسیاری از صاحب نظران مدیریت هم اکنون در تلگرام کانال دارند و می توانیم با استفاده از  کانال تلگرام آنها به مطالب خوب و با ارزش آنها دسترسی داشته باشیم . در این پست می خواهیم لیستی از کانالهای تلگرامی مدیریتی  را تقدیم حضورتان کنیم . لیستی عالی و کاربردی که می تواند برای همه ی شما خوبان علاقمند به مدیریت مفید و جذاب باشد . لطفا اگر شما هم کانالهای تلگرامی مدیریتی  خوبی می شناسید در بخش کامنت معرفی بفرمایید تا به مرور به این لیست اضافه کنیم .

کانال مدیران ایران        telegram.me/modiriran        با مطالب به روز برای مدیرانی که می خواهند خودشان و کسب وکار خودشان را پیوسته توسعه دهند . حاوی صدها فایل صوتی ، فیلم آموزشی و مطالب کاربردی برای مدیران ، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار

کانال باشگاه مدیران ایران      https://t.me/bashgahemodiran    اخبار برنامه های باشگاه مدیران ایران   برای کسانی که علاقمند هستند با سایر مدیران توانمند ایران ارتباط حرفه ای داشته باشند .

کانال باشگاه مدیران فردای ایران     https://t.me/jamfanet     جمفا = جامعه مدیران فردای ایران ، کانالی ویژه مدیران فردا با مطالبی برای کسانی که علاقمند هستند مهارتها و اطلاعات مدیریتی خودشان را پرورش بدهند و از مدیران فردای ایران خواهند بود .

کانال تفکر سیستمی    https://t.me/samamsystem   این کانال باهدف به اشتراک گذاری دانش تفکرسیستمی ایجادو متعلق به موسسه سیستمهای مدیریتی الگومحور(سمام)وتحت نظارت دکتر سیدحسین حسینی می باشد .

این مطلب رو هم از دست ندید:
  ۲ بمب ساعتی اقتصاد ایران کدام‌اند؟

کانال دکتر محسن رنانی    https://t.me/Renani_Mohsen   با نوشته های عالی از دکتر محسن رنانی

کانال روزنامه دنیای اقتصاد   کانالی  با مطالب خوب روزنامه دنیای اقتصاد

کانال تفکر مدیریت    کانال دکتر مهدی شامی زنجانی (عضو هیات علمی دانشگاه تهران، نویسنده و مشاور مدیریت و فناورى)

کانال تفکر سیستمی   https://t.me/systemsthinking   نوشته های دکتر محمدعلی اسماعیل‌زاده و دوستانم در گروه آسمان در دانشگاه شریف در زمینه تفکر سیستمی

کانال اقتصاد رفتاری   آقای مصطفی نصراصفهانی و دوستانم در موسسه مطالعاتی بینشهای رفتاری در اینجا مطالبی از اقتصاد و مالی رفتاری می نویسیم؛ از مرزهای دانش رفتاری(خرد و کلان) تاکاربرد آموزه ها در زندگی شخصی در این کانال خوب می نویسند.

کانال موسسه اقتصادی بامداد   موسسه مطالعات اقتصادى بامداد  توسط دکتر مرتضی ایمانی راد و همکارانشان به روز می شود و مطالبی بسیار خواندنی را در در زمینه اقتصاد در  آن خواهید یافت .

منتظر پیشنهاد های خوب شما برای تکمیل این لیست با ارزش  از کانالهای تلگرامی مدیریتی هستیم .

منبع : مدیران ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.