منوهای نصب در پنل مدیریت

پیش بینی چالش ها+ دانلود فیلم

چه میشود اگر به شما  بگویم که میشود تعداد سردردهایتان در محل کار را به میزان قابل توجهی کم کرد ؟ با گفتن سردرد، من به وقتهایی که شما با چالشهای سخت و غیرمنتظره ای مواجه میشوید، و باید بتوانید ازآنها با موفقیت رد بشوید، اشاره کردم.

اگر وقت بیشتری بگذارید تا چالش ها را قبل از بوجود امدن پیش بینی کنید، به خوبی میتوانید این کار را انجام بدهید. وقتی دارید در مورد یک تصمیم ساده، یک پروژه ی بزرگتر و یا یک برنامه بزرگ تغییر عمومی شرکت صحبت میکنید، همان زمانی  است که باید به مشکلات هم قبل از اینکه اتفاق بیفتند، اشاره کنید.

قبل از شروع کارها، دو تا چیز هست که ازشما میخواهم به آنها فکر کنید. کیفیت تصمیم و همه ذینفعان یا افرادی که با تصمیم مرتبط هستند.

اول بیایید به محتوای خود تصمیم فکر کنیم. از خودتان این سوالهای اولیه را بپرسید: این کار مقرون به صرفه است ؟ به ان اندازه ای که باید، مشکلات را حل میکند ؟ به اندازه کافی سریع عمل میکند ؟ چه دلایلی ممکن است باعث شکست این تصمیم بشود ؟ و چه چیزی در صورت وجود، میتواند به انجام بهتر ان کمک کنند.

فقط یک کار ساده که چند دقیقه فکر کردن به این سوالاست، معمولاً به شما کمک میکند که یک یا دو مورد را شناسایی کنید و متوجه بشوید که تصمیمتان ان طوری که اولش فکر میکردید، خوب نبوده. و یا یکی دو مورد نیاز به تغییر دارند تا تصمیمتان به موفقیت ختم بشود.

بعدش بیایید در مورد اینکه این تصمیم چه تاثیری روی دیگران می گذارد فکر کنیم. از خودتان بپرسید چه کسی و چطور میتواند روی این تصمیم تاثیر بگذارد ؟ اطلاعات یا روال کاری چه کسی تغییر میکند ؟ چطور روی پرسنل اثر می گذارد ؟ این انتخاب میتواند باعث کم یا زیاد شدن قدرت کسی در محل کار بشود ؟

این مطلب رو هم از دست ندید:
  ایجاد انگیزه با درگیر شدن در کار+دانلود فیلم

بصورت کلی از خودتان بپرسید که این انتخاب، زندگی چه کسانی را آسانتر و مال چه کسانی را سخت تر میکند ؟ جواب این سوالها، جاهایی را مشخص میکند که قبل از به دردسر افتادنتان، باید مدیریتشان کنید. درست است، وقتی به جای یک تصمیم، به یک پروژه ی بزرگ فکر میکنید، این داستانها یک کم سخت تر و پیچیده تر هم میشود.

ولی ایده کلی دقیقاً همان است و سود قابل توجهی را نصیبتان میکند. این نوع فکر کردن را اول خودتان تمرین کنید. برای پروژه های بزرگتر، خودتان شروع کنید ولی از یکی دو نفر دیگر که درگیر ان پروژه هستند سوال کنید.

علاوه بر ان، با یکی از اعضای گروه ذی نفعان پروژه که بیشترین تاثیر ر از این تصمیم می بینند، همین بحث را داشته باشید

یک کم که گذشت، انجام این کارهایی که در موردشان صحبت کردیم، میتوانئ زمان زیادی را برایتان حفظ کند.

یادتان باشد که بهترین حل کننده مسائل، کسانی هستند که قبل از پیش امدن مشکل، انرا حل کردند.

مدیران ایران


با کانال تلگرامی مدیران ایران، همیشه بروز باشید ...
شما هنوز وارد سایت نشده اید تا پیشنهاد فوق العاده ما را برای همکاری در فروش بشنوید !
ورود

۲۲ اسفند ۱۳۹۵

۰ پاسخ به "پیش بینی چالش ها+ دانلود فیلم"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© کلیه حقوق برای «مدیران ایران» محفوظ است.
X