• Mp4 Porno
 • vinporn.com
 • خانه » مقالات مدیریتی » توسعه فردی مدیران » کار تیمی » استخدام برای پرکردن جاهای خالی در تیم شما + دانلود فیلم
  استخدام
  استخدام

  استخدام برای پرکردن جاهای خالی در تیم شما + دانلود فیلم

  بعضی از اوقات شما یک نفر را برای این که رشد و پیشرفت کند استخدام می کنید که این خودش یه مشکل بزرگ است. بعضی اوقات هم شما یکی را استخدام می کنید تا خلاء ای که در کارتان پیش آمده را پر کنید. مثلا شاید یکی بازنشسته شده باشد. اگه شما خیلی خوش شانس باشید رییستان سعی میکند یک نفر جدید را استخدام کند و شما و تیمتان یک همکار جدید پیدا می کنید که این خود یک فرصت مناسب است تا شاید استعدادی جدید کشف شود. اگر چه بارها این پروسه خیلی بد تمام می شود. در بسیاری از موارد ما خیلی عجولانه تصمیم میگیریم که بعد از آن هم پشیمان میشویم. ما به جای این که کسی را استخدام کنیم که واقعا عالی باشد یکی را استخدا م می کنیم که حداقل های ما را برآورده می کند.

  سه دلیل عمده وجود دارد که باعث میشود ما چنین اشتباهی را مرتکب شویم .

  اول این که خلائ ای که در کارتان بوجود آمده را باید سریع با جایگزین کردن نیرو پر کنید. به خاطر این که با از دست دادن یک نیرو حجم کاری بقیه پرسنل بالا میرود تا بتوانند کار کسی را که نیست پوشش بدهند. عمدتاً افراد از این که حجم کارشان زیاد شود لذت نمیبرند و استخدام سریع یک نفر به نظر راه حل خوبی است. از طرف دیگر هم گشتن برای استخدام یک کارمند جدید خوب، نیاز به زمان دارد و همین زمان گذاشتن برای خواندن رزومه ی افراد و مصاحبه کردن با آن ها وظایف عادی شما را بیشتر می کند .

  به مرور زمان، کار اضافی همه را خسته می کند. این قابل قبول است اما این انتخاب هم درست نیست که مدام بخواهید دنبال فرد بهتری باشید. در نهایت، خیلی از مدیران میترسند اگر سریع یک نیرو جایگزین نکنند ممکن است توانایی خودشان به خطر بیوفتد و سعی می کنند به هر نحوی یک نیرو استخدام کنند. آنها فرض می کنند که بقیه مدیران به رییس می گویند که به نیروی بیشتری نیاز دارند و خودشان دست به کار می شوند و خیلی وقت ها هم این اتفاق واقعاً می افتد و همین امر باعث می شود شما به جای این که هوشمندانه عمل کنید، عجولانه تصمیم بگیرید. این نگرانی ها تا حدودی معقول اند، اما نمی توانند استخدام یک فرد قابل قبول و یا یکک همکار جدید در حد متوسط را توجیه کنند.

  همیشه این واقعیت را به خاطر داشته باشید که استخدام کردن یک فرد، کار ساده ایست اما خلاص شدن از دست آن کار واقعا سختی می شود. شما گاهاً مجبور هستید با یک تصمیم گیری سالها زندگی کنید. به همین دلیل، کاری را که باید انجام دهید این است که شروع کنید با تیمتان خیلی واضح در مورد کسی که جدید میخواهید استخدام کنید صحیت کنید و تمام نکاتی را که قبلاً اشاره شد را به آن ها بگویید. در مورد کیفیت کار هایی که برای استخدام یک فرد جدید مد نظرتان هست ، با آنها به توافق برسید. پس، مطمئن باشید که مشکل فقدان یک همکار را با بقیه پرسنل تقسیم کردن یعنی این که اگر امکانش وجود دارد به جای یک یا دو نفر وظایف همکار جدا شده را به پنج نفر محول کنید. به هر حال، به عنوان رئیس، شما باید با این ادعا که بخشی از آن کار را هم برای خودتان کنار گذاشته اید ، رهبری را به دست بگیرید.

  در نهایت، مطمئن باشید برای مدتی میتوانید رئیس تان رو مدیریت کنید و با او در مورد اینکه سعی در بهبود وضعیت و پیشرفت دارید، صحبت کنید. هر چه ارتباط شما با رییستان در این زمینه بیشتر بشود، می تواند او را بیشتر متقاعد کند که در استخدام فرد جدید، شما را مجبور به سرعت عمل بیشتری نکند. استخدام کارمند جدید یک فرصت شگفت انگیز است ولی به شرطی که مدت زمان کافی برای آن در نظر بگیرید و در نهایت این که هدف شما فقط پر کردن یک خلاء نیست، بلکه استخدام یک نیروی عالی است.

  در فیلم زیر، در مورد این مسئله، مطالب کاملتری عنوان شده است :

  منبع : مدیران ایران

  همچنین ببینید

  (master mind group)

  چگونه یک گروه مغز متفکر (master mind group) را راه بیندازیم و آن را اداره کنیم؟

    برخی مردم علاقه دارند تا برای رسیدن به اهدافشان با بقیه اهمکاری کنند ، …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.